A következő címkéjű bejegyzések mutatása: peincíí. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: peincíí. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. július 5., kedd

Francia. mega nyááár :'D


A napokban átolvasgattam a francia könyvem/füzeteim.. olyan dolgokat olvastam, amikről nemis tudtam hogy tanultunk.Pl: növények. tárgyak. etc.. xD
Sokat agyaltam hogy elkezdem újra, külön tanárnál, de ezt az ötletet el kell vetnem, mert szeptembertől Japánra és ének tanárhoz is akarok járni.Még meglátjuk mi lesz belőlle.
Amúúgy tegnap/ma Bundik itt aludt, és Peincii is járt a házikómban~ :D sőt még Narutomat is 17kerbe rángattam *.* mutattam nekik Jhonny Gold-ot, Norvég Rebecca Blacket xD és egyéb nyalánkságokat.[Egy pár perce még Márkkal is összefutottam egy szemüveg-USB csere erejéig].
Jah és.. MÉG MINDIG FÜLET AKAROK TÁGÍTANI! >:@



Peincíí elmegy Kínába,engemmeg itt hagy sírni :C


2011. június 14., kedd

szünet első pár napja.

Még kb el se kezdődött én már nyakig ülök benne xD
Pénteken, 10.én lett vége a sulinak, aznap életemben először lementem Manga Rajz Szakkörre, ahol tunyultunk, ettünk, viaszoztunk, és zenét hallgattunk : Kandával,Ciellel, Ayával, Kazuval, Ginával, Hajnival, Kimievel.
Buszon hazafele eldöntöttem, hogy EL FOGOK MENNI DS-re D: beteg vagyok? ˇ ˇ - lehet xD
Ds: megbeszéltem Rika-val, h hadd menjek vele, mer nem nagyon tudok mással menni :S. Najó ˇ ˇ, jó fej volt, és befogadott egy ekkora hülyét mint én h menjünk együttxD. Dei-senpai-jal és Rikával először Boráros téren találkoztunk random emberekkel kiket én nem ismerek, aztán mint kiderült ők a szervezőkO_O WTF...' Deii vip-ek lettünk (H)'. Soroksári úton, volt ez az egész balhé. Az első pár órában Rikával és Deivel maradtam,  kb 2 órát unatkoztam, aztán pár random csaj felkapott táncolni, velük voltam, aztán egy Naruto cp-s csajjal vártuk az LM.C-t <3. A végére Dj-pult mögött partay-ztam. *____* whiii~ aztán 3fele apu jött értem és szambáztam haza :C
Szombat: nagy nehezen felkeltem,vagy valami olyasmi xD, és mentem Dp-Hidankához kosárlabdázni, találkozni Szofival meg a hapsiával *kunc*. 6óra fele hazaszambáztam, találkoztam Bundikkal, Noémivel,és Mattennel, haza kísértük Noémit és még Tobival is találkoztunk. O_O Bundik nállam aludt, és gördeszkáztunk... elkezdtem az alapokat ^^.
Vasárnap: Meeting Margit-szigeten Narutommal, Shinnel [Lili], még egy Ayuval, és Usagival *_____*. Felmásztunk egy PADra ami egy FÁN volt. Tobcsi megérkezve shurikeneket hajtogatott, át mentünk Mammutba, bezsélgettünk, aztán haza indultam ujra Bundikozni, meg Márkot is kihívtam. Miután ettünk kimentünk Kucorgóra deszkázni, és kikorizott ott? ~~ Péjncíí~ *.* kb 11ig elvoltunk xDDDD
Hétfő: Anyuékkal mentünk Ceglédi aqua parkba és anyu CSÚZDÁZOTT velem D: !!! LOL. Este megintcsak a csapattal Kucin kori,deszka csak Matten is csatlakozott~ :D 
Kedd, Szerda szintén ilyen felállásban xD

2011. március 27., vasárnap

'Boys and Girls be ambitious.Boys and Girls keep it real.'

Egész héten Katekyo Hitman Rebornt néztem! O_O 
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !
most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~ 
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~ 

Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:  
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T

2011. január 21., péntek

Hivatalosan is kanos voltam. >P

Úgy gondoltam így péntek tájt ideje lenne írnom a múlt hétvégéről azaz mikor terveim között szerepelt az hogy lekapom Bundik tesóm kezéről Noémit *aww* és azt ismegállapítottuk báttyómmal h Noémi egy istennő *még inkább aww** nah tehát.:
szombat: Kiszambáztam Zoltánosom elé, Néplligetbe, aztán irány Árkáád~ Ott előszöris meghívtam dráda cimborámat egy fagyira [nem mellékesen, elvágta Yoko cimbi EGY MŰANYAG KANÁLLAL ajakját. 0.o] nah OKÉ. XD lassan,de biztonsággal Noémi cica, Bundik öcsibátyó, és Rebi is feltűnt a színen. Ennél a pontnál le se akartam cuppanni az asszonykámróóól. *kunc* mentünk Libri-be,Peincíí megérkezett, és Apacs-ba is. [vettem 2 pc fejet] Itt következett Matten belépője ... [hátőmm.XD] Átmentünk Sugárba átvenni a jegyeket, ott volt 1-2 gixer a jegyekkel. de megoldódott.xD Filmre beülve, hááát, volt 1-2 vicces rész,de jobbra számítottam T_T. Vissza fele úton elbúcsúztunk Noémitől,Rebitől, és 1 kicsit Bundiktól is. Eldöntötük még a buszút alatt h palacsintát fogunk csinálni, ehhez kellett venni 3 dolgot, ezért a 3 dologért bejártuk a kucorgót xD
Mattennél: neki álltunk Peincíível palacsintát sütni, zenét hallgattunk, palacsintát zabáltunk. [finoom lett =P] Megérkezett Bundik. Aztán Peincíínek kellett haza mennie. Anyuja eljött érte, mi meg kiharcoltuk, hogy még pluszba 4-en beszállhassunk a kocsijukba és elmehessünk hozzám,a cuccaimért:D. Nállunk is alkottak a hímek rendesen... meglovagolták a tigrisem, levertek nyolcezerhatszáznegyvehárom dolgot, és hasonlók.xD
Mattenhez vissza szublimálva, camoztunk Danival :D gitároztak törpiek, én face-n kockulltam(Y) ezekután költöztünk Marci [Matten kisöccse] szobájába ahol 1 csöppnyit több hely volt, pont annyi hogy 3an a földön, Zoltános pödig az ágyikóban aludjon. Elkezdtek kockulni ilyen ps meg nemtom milyen bizsbaszokon ._. a lényeg h : betették a sikoly 2-t nézni, és én olyan szinten álmos voltam már ilyen 2óra körül h a filmből kb fél órát hallottam xD 
Másnap: Elviekben Matten ment volna próbára szóval 11előtt kellett kelnünk. Hát mimár kb 9kor felkeltünk tök 1×re, kajáltunk, öltöztünk, még 1 kicsit játszottak. Zoltánosnak indult a busza asszem 1óra körül szóval siettünk,közbe Bundik apujához is betértünk, aki végül is eldobott minket Népligetbe. Szerencsére Mattennek végül nem volt próbája szal ráért. Mikor mindenkit hazapasszoltunk, én mentem Arénába,hót fáradtanxD de merérte*.* apuékkal beültünk SUSHIZNI! mááár olyan rég ettem sushit h awwww* <3
nah VÉGRE BEFEJEZTEM!xD 

2011. január 4., kedd

Szilveszter. 2010-2011.

hmm* ~ érdekes/tanúlságos egy szilveszter volt. :3 
 Kakuzu, Peincíí [kalapban],Bundik[1AÉ Sasuke hang],és én
 2010. január 31.-e: reggel rendbe szedtem magam, mert valamikor asszem 16:15kor indultunk ... Kakuzu-val utaztam Fekete Dániel-Dános-hoz Gyulafirátótra. Kaku drágával megdumáltam h 15 órakor találkozunk Árkádban/nál. Az a kurva Árkád már kb zárva volt mire odaértünk... najó elindultunk Népligetbe ahonnan a buszunk idult. Ott beszélgettünk Kaku-val és megállapítottuk h azok akik szintén azzal a busszal Danihoz mennek, is megjöttek.Mindannyiunk sikeresen be chekk-olt a járműbe indulhattunk is Veszprémbe*-*. egész úton zenét hallgattunk, Pink- Raise your glass. / Flo Rida feat David Guetta - Club can't handle me. :D 
Várpalotára érve csatlakozott hozzánk: Lilla ; Peincíí ;Zoli ; Maten; Bundik és Olcsi kedves is^^ 20-25 perc leforgása alatt Veszprémbe értünk ahol már láttuk h Dános kalimpál mindenfele  integet nekünk. Leszálltunk [Dani uram sapiját a buszon hagytam... jajj hopii. xD] és igen sok ember várt ránk, már lassan szétfagyva akik ráadásul Facebookról már ismerős arcoknak számítanak.[Dorka nővérkém*.*]Elindultunk helyi járattal az isten háta mögé a Fekete rezidenciára.
Ott ismeretlen/ismerős emberekre egyaránt találtam. amint beléptem megcéloztam Dani irodáját avagy a mellékhelyiséget>.<. Kb 2óra mulva olyan rosszul lettem a tömegtől h ki kellett mennem. vagy 20 ember lett behelyezve általában 1 légtérbe... és ezt még jó sokszor eljátszottam. Matten kedvesemmel kimentünk a játszótérre 1 kicsit fejet szellőztetni. olyaaaan jót beszélgettüüüüünk*.* 
a partyra visszatérve én személy szerint nem találtam a helyem,bolyongtam mindenfele; Házi gazdánk is folyton az irodájában tartózkodott. Éjfél előtt még 15 perccel kimentünk játszótérre Peincíí Kakuzu Dános Fifi [???? asszem voltak még csak... csak... XD] éjfélre visszaérve, koccintottunk [én gyerek peszgővelxD] volt pattogtatás csattogtatás körülöttünk tűzijáték; Bundik félmeztelenül mezit láb 1 szőnyegen kiszambázott xD én kb mindenhova polóban mentem a mínusz akárhány fokban:D  innentől Partaypartay... sokan bealudtak, mások kockultak, volt aki rosszul lett >.< kiakadások... T_T  
Dorka *-* [1aé Konan hang]és én:3
ÉN személy szerint órákig próbáltam nem meghalni mer kikurt fáradt voltam a 2hetes nem alvások után, de aludni akkor sem tudtam... [Matten falatot használtam párnának xD]6körül befoglaltam 2 fél m × fél m-s ágytámlát! a folyosó közepin... aztán már csak azt láttam h Kakuzu és Szecska drága is befexik mellém:D ~~ 
amit már tényleg nevezhetek 2011. 01. 01-nek : kb aludtam 1-1és fél órát felkeltem minden ugyanúgy mint mikor lefeküdtem Kakuzuval. Ilyen tájt már sokan keltek felfele; Sanyi aki aznap dolgozott ihatta kb a legtöbbet mer nagyon fosul volt...[éjszaka amit művelt x""D]; ettünk, tv-ztünk kockultunk lassan ideje lett volna elindulni, csakhogy házigazdánk felajánlotta hogy maradjunk még 1 napot. Én úgy döntöttem maradok, mivel úgy voltam kva rosszul h 1 korty piát nem ittam... 0.o (Y) nah mind1. Onnantól kezdve maradtunk: Lilla,Zoli,Matten,Bundik,Szecska,Dános és Dorka akik alapból nem mentek sehova és [szegények] én is. Innentől nem teljesen emléxem---- xD arra mondjuk igen, h VV-t néztünk és tökre felb*sztam magam a k*va szandikán... -_____- bábábábááá>.< 
Zoltán[Hebi-s Barmok alkotó]*-*ésazén ocsmány búrám
Este Lilla eltávozott közüllünk~ <3 T_T. Én kb olyanszinten kivoltam,h éjjel 1 fele elküldtem mindenkit aludni. még így is olyan szarul aludtam, h alig aludtam T_T Másnap reggel asszem olyan 9kor keltem. Megtámadtam Bundikot aztán szépen lassan mindenki felkelt. Ettünk Pizzát, rajzoltunk, és eldöntöttük h 3óra körül indulunk... na már most lekéstük a helyi buszt, ezért elkezdtünk filmet forgatni(Y) ennek a vége az lett h mindent lekéstünk és Dani apuja vitt ki minket  Veszprémbe. 16:10kor indult a buszunk Pestre, de Várpalotán nem állt meg, szal Bundik nem tudott velünk jönni T_T. A buszon haza fele Zoltánossal és Mattenossal kibeszéltük a szilvesztert ki-hogy érezte magát, így született meg az, hogy Zoli Dani és én szerelmi/msn háromszögben élünk, mivel Dani másolja a velem való beszélgetéseket Zolinak,és a Zoltános beszélgetéseket Dános másolja nekem xD. Az út hamar eltelt, Zolinak várnia kellett a Szentesre menő buszra 1 kicsit maradtunk vele, aztán Mattennal ♥ folytattuk utunk egészen hazáig. *w*












2010. december 19., vasárnap

Animekarácsony.

2010.12.18. Animekari. Millenáris~ ha magáról a Conról beszélünk egy 5ös értékelésen 3ast kapna... unalmas volt, de végre meg volt az h a lényeges emberek nagyja mind ottvolt most eltűrtem a negatív dolgokat is...
Tééháttő~ 
reggel 9óra: Peincii átlimbózott hozzák, én még pakolgattam.Sikerült elindulni, busz és mentünk~ ... nah örsön, találkoztunk egy animés lánnyal és Orsival. Moszkvánál már Orsivall és Peincíível érkeztünk és onnan is millenárisba 2en folytattuk utunk... rögtön Madarával futottunk össze aki Willre várt h átadhassa cosplay-e 1 részét. Hidegnek hidegvolt, és esett a hó... *-* bementünk, nyah~ kik mentek el előttünk még szép h Kakashi,Gábor és Ciel (Y) xD kérdeztük h hol lehet bemenni de nem tudták... nah mind1 beslisszoltunk wöcöbe h átvedljünk cépébe. Én nagyon hamar kész voltam szal még megcsináltam a parókám, meg Cielt krizáltam[csak a szokásos] ekkor találkoztam Noémivel, kifele menet Bundik pajtival is ~ szépen lassan Deita,Byakko,Rika Herom~,Hisagival is össze futottunk még az aulában. Bennt már állt a bál 1000ren voltak, köztük Hidan,Nero,Will,Fincsi. [ *w* ] lepakoltuk a cuccaink az 1ik csigalépcső aljába. Elindultunk felfedezni. Találkoztunk Kisukéval, Andris pajtással, Narutoval  Ayrinnal, Zsebivel, Csabival... és még sorolhatnám. Noémivel olyan szinten elvoltunk:D észre sem vettük hogy közben Peincíí eltünt és mint kiderült Dánosért és Zoltánért ment.Később becsatlakozott Matten is.Dánost lerohaták a rajongók... és megláttam! EGY NARUTO PLÜSS AMI NEKEM MÉG NINCS MEG! azonnal letámadtam szegény lányt h honnan van. Odavezetett de már nem volt... olyan csalódott voltam h legszívesebben sírtam volnaxD T^T innentől nem igazán tudom mik töténtek... annyira emlékszem h Bundik fogta a csoportot és elmentek sushizni. Peincíítől elváltam szóval mikor meglett felkaptamőt Gábort Kisukét és Cielt és mentünk mi is utánuk. Olyan szépen esett a hó *aww* (L) nade. odaértünk Peincíí belibbent a tömeg közepibe én fagyoskodtam 1 kicsit kinn Kisukéékkal aztán vissza ettem egy csokis fánkot<3 [Matten csinált 1 videot a törpiek zabájáról ami itt~ nézhető meg.] Visszatérve a Millenáris 'b' épületébe hülyéskedtünk, nézelődtünk, keresgéltünk. Találkoztunk PusedLee-ékkal [alias Nana és Emese~ (L)] levásároltuk a con jegyet. én 1 Edwardos kulcstartót vettem *-* közben Bundik elhúzta a csíkot Matten bérletével azzal a mondattal h visszajön, hát ez nem így lett, és még a táskája is ránk maradt.
Hazaindulás: mint kiderült nemcsak Dani alszik nállam de még Zoltán és Bundik is... O_O milyen jó h tudtam rólla:'D szaal 6kor elakartam indulni de VALAKIK miatt ez a terv porba hullott. xD valamilyen úton negyed 7fele sikrült elhagyni a placcot. de mint kiderült Peincíí otthagyta a bérletét szaal visszament érte. közben páran jegyet vettek, tökjó-__- 
a hazafele menetben:Kakuzu,Peincíí,Nero,Zoltán,Matten,Orsi,Dános,Ciel és én vettünk részt.Ciel és Nero keleti,Blaha közeliben eltávozott közüllünk. nem elfelejtendő h kvára kellett pisilni, nagyon fáradt voltam és fájt a hasam(Y). Bementünk Árkádba de ott bomba riadó után voltak, alúl még ellenőrzés folyt. elmentem wöcöre, addig az éttermek is kinyitottak szall tudtunk enni.97E-n hazafele beszélgettünk röhögtünk, majd szépen lassan... eljött az ideje hogy Orsi is leszálljon. Mi is leszálltunk hívnánk Bundikot... erre ott szambázik mögöttünk(Y). Peincíítől is elköszöntünk, majg folytattuk az utunk haza. 
Hazaérve: Matten gitározott.Mi 26. részt néztünk. aztááááán kiesett Norbi *w* (YYY). Matten hazament :( 
Aztán ALUDTUNK xD mivel másnap korán keltünk. ^^

2010. december 4., szombat

X faktor... avagy... FASZOMAT ;_;

Ma kiesett Vastag Tomi, akinél aranyosabb embert nem láttam....
Kezdem az elején Nov 30. kedd: Corvin téren jártunk Noriko,Ciel,Bea,Dani,Peincíí  és én. Belestünk a próbára és a bevásárló központban ültünk. Általában mindenki K.L.Norbira várt, engem nem érdekelt túlságosan én inkább Tomit vártam. sokmindenki után megjött ő is rávettek, hogy öleljem meg:O megkérdeztem h szabad-e szerintem a végletekig vörö votam és *aww* :D megöleeeelteem~ 
Ekkortájt láttuk beviharzani Norbit de úgy hogy kb én vettem észre xD. Mondta Kereszter Ildikó h a próba után kijön...
Nah vártunk rá fél7-ig már mindenki elment, alig voltunk, táncosok se voltak. egyszercsak felkiáltok Norbi ... elszaladt a szószoros értelmében, annyit látunk: Dani utána... de hiába [elvileg valami olyat mondott h bocsi...] 
Szóval ültünk ott 6órát Norbira várva aki szart bele h kiosszon 5 aláírást, bezzeg mikor 1000 voltan Tomi hajlandó volt ott maradni és beszélgetni~~ ez különös. 


 A mai adásban meg, jajj Norbi így, Norbi úgy. blabla~~ esne már ki az a pöcs:@ leszarom a multját, meg a nyűgjeit.  A lényeg Szeretlek Tomi és 
hajrá tovább Csabi 

2010. november 2., kedd

*buwawa* éjjszaka a Konan kecóbanxD

Tegnap Bundik és Peincíí nálam aludtak :P
Nade előzmények Bundik pajtás 12re ért ide. Lillával 1kor talákozok Hősökön h odaadja Dani telefonját ami nálla maradt ő meg utazik el és Dani ugyis kedden [ma] Pöstön tartózkodik szal odaadhatom nekix3 
Sikerült is egy kisebb késéssel odaérnünk Nagyölelééés LILLAAA*w*♥ :D elmentünk együtt gyorsan wécére osztán ők szálltak tova T_T 
Bundikprüntyővel még Hősökterén kicsit deszkáztunk *w* majd 17.ker meki és Peincíí [aki később csatlakozott hozzánk] onnantól h megjött lebeszéltük Danival a találkát; pókereztünk [amit nem utolsósorban ÉN nyertem meg *büszke*]ésés Bundik bealudtxDDD -.-" mi Peincíível megcsináltuk a FB alkalmazások felét[y] mindent lálykoltunk~ és röhögtünk Bundikon:P:P jah és azt ki ne hagyjam h megártuk az éjfélt h buddypoke-on kérhessünk napi pénztxD
Mire elértünkodáig h alvás én felpörögtem és utána a *nemtommilyenelőzményekkel* jött a kérdés: Etiópia nem Afrikában van??? -nem Etiópia Etiópiában van~ ebbőlkövetkezik h az 1 külön bolygó és álom világ is egyben O_O x'D jó oké akkor a másik hülyeség Bundik az ALFA szal ha Pókerezünk megkérdezzük neked mid van: 1 Bundikom- basszus nyertél T_T <- (Y)
Visszatértve én elég szarul aludtam de segáz. Reggel fél10körül kakaó ~10kor indultak a népek elfele,de még délután úgyis összefutunk xp *muhahh*...
To Be continue~
'Nem sárga, nem zöld, főleg nem szürke, a szivárvány is nézhet néha tükörbe! A viág rózsaszínben pompázik! Szia, szék, mindjárt kapsz tőlem egy smileyt!!!' :D

2010. október 31., vasárnap

Halloween avagy szegény Vercsi x'D

2010. 10. 19-30.


Péntek: 4órám volt,utána jött értem apum... nah ez 1 hiba volt. Mentünk M0-son és kijött a belsősávból 1 formás kis kamion, nah kocsisor megállt apu már nem tudott, neki az előttünk leledzőnek aztán szalagkorlát~> szal TOTÁLKÁR(Y) -.-" az meg a másik h 2órát dekkoltunk az autópálya kellősközepén 1 leállósávon a 200-zal menő autók mellettxD


5re értem Hidanhoz... ott mindenki pangot~ volt aki Facebookozott :'D Gyöngyi bekötözött múmia szerű cuccosvolt.Hidan... őőő Ciel asszem O_O.Peincíí Kalapos volt.Doll Drocell. És Gábor meg Csabi cp nélkül pangtak.Következő lépésben megjött Vercsivercsi *kunc*majd lementünk Dollal Cielért aki férfi Konan [Kanon volt]. Megérkezett Nero, aztán Will is. Ki lettem festve *w* ~~ pont mire végeztünk hívta Fincsi Willt h menjünk érte. jóvaaaan~ szépen LASSAN elidultam Faterral [Will] és Dollal érte, míg mentünk és vártunk lefotózott minket az ellenőr O_O nyugatiban 2× jöttek hozzánk cigiért meg apróért -.-" emo hapsi leakarta szedni Fater lábáról a PLATFORMJÁT =O [segítettem volta >.<] nah tehát~ Fincsi megérkezésével vissza Hidanhoz...mire visszaértünk Kakuzu is ott volt.
És itt döntöttünk úgy, hogy menjünk házalni~ go CSÜLÖK!xD meg Hidanka valamelyik rokona hmm éss megálltunk 1 szökőkutnál ahol Neroval lábatáztatunk [kva hideg volt>.<] képeket csináltunk és Kakuzu itt húzott el T_T~ gyüjtöttünk 4db m&ms-et, és 1 kockacukrotxD 
Este leszedtük sminkjeink majd 'beágyaztunk' [ ha a foldre letett takarót annak lehet nevezni:D] a felállás/fekvés: ágyon: Peincíí,Gyöngyi,Ciel,Vera. Az ágy előtt Fincsi és Doll és Nero a konyha bejárat előtt Hidan,Gábor,én,Fater,Csabi. Első körben megnétük a paranormális aktivitást ami senkinek se tetszett xD csomóan bealudtak~ 2.nak AvP [Hidan bestje] amin én aludtam be,Hidan az egészet véig dumálta valami volt a tesi tanárával kapcsolatban vagy nem tomxC. Innentől kikapcsoltuk a tv-t és Gyöngyi szórakoztatta a népet.Csabi az egész éjjszakát végig aludta kb(Y) én annyit tudok h egyszer aludtam film közbe, aztán átköltöztem Fincsi ölébe ott is bóbiskoltam petite-t,vissza a helyemre megintcsak vagy 1órát ott aztán 4óra tájékán felköltöztem az ágyra és ott aludtam 8ig ~ Hidan szobájában 10ig x'DDDD szal tudok(:
Lassacskán folydogáltunk duna plázába ott ettünk~ majd vissza Hidanhoz.
Onnan olyan fél2fele mentünk el. én 3ra értem haza. Mindent össze vetve kva fáradt voltam ÉS NAGYONNAGYON JÓ VOLT *www* // Fúúúj Vera ne fingjá'má'//
Milyen irónikus h Kakashi is múmiaxD

2010. október 10., vasárnap

szomorúan.vidáman.

2010. 10. 09. Reggel fél 9~ arra keltem h anyu és apu ülnek az ágyamon ... azzal a tekintettel h akkorra tudtam mi következik. Uzumaki Naruto-chan nevű alig 1éves törpe hörcsögöm meghalt. Talán akkor sírtam ennyire utoljára mikor meghalt a kutyusom~ én nem is értem=/. Nem volt előjele.Semmi!Csak úgy feküdt mintha aludna de nem... nem kelt fel. :( ♥ 
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
 Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-" 
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza. 


MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm*  A SORS ... =/ 

2010. október 4., hétfő

Mondocon'10

2010.10.02-03. Hungexpo.
Szombat: 7:58-kor jött az ébresztő sms Peincíítől~ ideje kelni!:D - felöltöztem...Naruto cp *aww* jobb paróka:3*.*~~
8:00tájban mentünk felvenni Péjncít aki visszapasszolta a varrógépem.XD*yaaayz*
odaértünk nemtom mikor:D először pár Narufan csaj mellé tolakodtunk a sorba h átvehessük a jegyünk aztán előre Narutohoz és Yunához *3* aztán Dani,Lilla és Bundik is befutott bwuhahahaaa :P
Átvettük a jegyet beszambáztunk~ *gondolkozik h kivel találkozott-nahmind1* ~ Talán onnan tudnám most folytatni h felmentünk a 'kávézóhoz' ahol az 'Egy Akatsukis élete' 24.részének premier vetítése következett de előtte Karaokee-t hallgattunk.Aztááán jött a nagy rész (amit én már szerdán láttam *röhög*) éééés a cenzúra... ami a legjobb h a végén lévő 'valaki mondja meg...' Presszer Gáborszámra ballagtam,jah és a közös képünk Danival és Peincíível be lett paszírozva a végére emit alig mutattak(Y)xD nah aztán interjú~ amire ráadásul nem tudtam foigyelni mer FMA openinget karaokeeztak mellettem amit imááádok >.<
Kakuzu is megérkezett.Valahogy Daniékat elhagytam szal 1 darabig Kakuzuztam aztán jött a teló MICHI VOLT AZ! O_O *yuppppy* elmentem érte Kakihoz vezettem >:D aztán elhagytam mindenkit.... letámadtam  a Narutokat (LLLLLL) Ritsut~ találkoztam még Ciellel.Hisagival.Csabival. Deitával.Hoshival .Amiiival *emlékeztem a 4puszira>:P*
Aztán jött a depi *ahogy Lilla mondta volt*-.-" elmentünk Expohotelbe~ nuku pizza T_T aztán inkább a Burgerkinget választottuk^^ ~ Kakuzuval előre mentünk mer szarul is voltam és éhes is kb akkor ettem szombaton először-.-"" valami csirkés dolgot ettem egész jó volt. találkoztam Herommal *-*:D aztán Daniék isbeértek akkormár Zolival (Hebis barmok) és Mattennel O_O akik nem utolsó sorban felvették minden mozdulatunk szal akkor már röhögtem... ésés kaptam nyalókááát :lovel: *__________*
Miközben szambáztunk vissza Conra ugráltunk Lillával Danival ütemesen... Peincíí felemelte Danit Lillával segítettünk*videovideo-megszállottan*
Aztáááááán... mivolt még?*hmmm* jaaa Dei és Madara is oda tolta fenséges hátsófertáját Conra:D de nem sok időre-.-'
...mivoltmég?? (I) megölelgettem Linát és Kidáááát (LLLLLLL)
olyan nemtom mikor indultunk haza fél8 talán. úgyvolt h nem tudok Peincíínél aludniT_T de ott aludtam *hero* hááááhh :D először elmentünk hozzám összeszedtem a cuccaim és fürödtem közbe töriek 24.részt néztek~
Peincíínél: MEGÉRKEZTÜNK. mindenki ledobta magát valahova. Lilla fürcsizett először aztán Dani aztán Bundik~~ (szóismétlés 1000szerpowz) Dani lerajzolta Peincíít aztán 'jött a szunya ideje' xD akik ottaludtak: (ugye) Peincíí,Lilla,Dani,Bundik,Zoli,éééés Énis
Vasárnap: Aludni nem aludtam sokat konkrétan óránként többször felkeltem de segáz... xD fél 8kor keltünk 10ig szenvedésaztán készükődés Bundik haza kísért én cp-t vettem közbe mindenki úgydöntött h nem megy conra szóval Peincíível kírésrük őket cp-ben Népligetbe. maradtunk a Szokásos PeinKonan feelingbe^^ 1re befutottunk Conra. az a nap el[és ezt a 'Con' bejegyzést vagy 5órán át írtam]ég uncsivolt de a végére beindultxD Michiztem,Kakuzuztam *____* Narutoztaaam (LLLL) *aww* ésés kurvasok képet csináltunk>.< amkiket várok szeretettel ~ nem volt olyan élménnyel teli de elment. :3 [és ezt a bejegyzést 5órán át írtamxD]