A következő címkéjű bejegyzések mutatása: noriko. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: noriko. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. július 31., vasárnap

Azt hiszem: megvolt! :D

A tegnapi nappal.. [07.31.] megtörtént: 1éves lett a blogom.. és a 10.000 látogatóm is megvolt bőven ^^ . Ez alatt az egy év alatt sok minden történt~ ráadásul, 1 hónap és újra szívhatok a ribancképzőben :/ de legalább Ciellel Kimievel, Norikoval teszem ezt *-*.
Az elmúlt 2 hetem elég sűrű volt. Voltan Sidnél Tokodon.. ott rotyogtunk 3napot~ amiről jobb ha nem mesélek.:D. Aztán Horvátországban voltam 1hetet, családdal. Egész héten kagylót zabáltam. *____* Végülis szombaton Con.. amin azt hiszem elhagytam egy agyat a fejfájástól.xD ZoliMatten köszönöm~ *-* nélkületek nem tudom mi lett volna velem. Nah igen.. szóval hosszú volt az az egy év.. amit neccesen de túléltem :d ebben nagy szerepet játszott: Fanni~Ciel~ Bundik~ Naruto~ Gábor~Gyöngyi~ Peincíí~Hidan~ Kakuzu~Will~Gokudera ~ és végülis a 2 jómadár: Zoli és Matten:D.
Szóval köszönök nektek mindent!



Kakuzutól 
Amúgy Pedig itt is Boldog Szülinapot az én egyetlen Anyukámnak! *-* 

2010. december 4., szombat

X faktor... avagy... FASZOMAT ;_;

Ma kiesett Vastag Tomi, akinél aranyosabb embert nem láttam....
Kezdem az elején Nov 30. kedd: Corvin téren jártunk Noriko,Ciel,Bea,Dani,Peincíí  és én. Belestünk a próbára és a bevásárló központban ültünk. Általában mindenki K.L.Norbira várt, engem nem érdekelt túlságosan én inkább Tomit vártam. sokmindenki után megjött ő is rávettek, hogy öleljem meg:O megkérdeztem h szabad-e szerintem a végletekig vörö votam és *aww* :D megöleeeelteem~ 
Ekkortájt láttuk beviharzani Norbit de úgy hogy kb én vettem észre xD. Mondta Kereszter Ildikó h a próba után kijön...
Nah vártunk rá fél7-ig már mindenki elment, alig voltunk, táncosok se voltak. egyszercsak felkiáltok Norbi ... elszaladt a szószoros értelmében, annyit látunk: Dani utána... de hiába [elvileg valami olyat mondott h bocsi...] 
Szóval ültünk ott 6órát Norbira várva aki szart bele h kiosszon 5 aláírást, bezzeg mikor 1000 voltan Tomi hajlandó volt ott maradni és beszélgetni~~ ez különös. 


 A mai adásban meg, jajj Norbi így, Norbi úgy. blabla~~ esne már ki az a pöcs:@ leszarom a multját, meg a nyűgjeit.  A lényeg Szeretlek Tomi és 
hajrá tovább Csabi 

2010. október 22., péntek

ore no nakamada*

Ideje már említést tenni az ujonnan szerzett és régebbi barátokról mivell~ ezekben a szar időkben nagyon megkell őket becsülni*__________* 


~Természetesen Ciel-t kell megemlíteni hisz minden bejegyzésben szerepel... hülye kurva hogy mennyire utállak:@ mindennap együtt találjuk ki a baromságokat és ami még rosszabb röhögünkis rajta:@ te perverz állat O_O


~Kimie: az 1. dolog ami eszembe jut rólla: EDWAAAARD *awww* és Justin bieberxD :'D//imááádom*-* olyan kis szeretnivalóó~ 

~Noriko: J-rocker állat x'D RUKI mániákus. jó vele keringőzni(L) és a bögyét párnának használni. HUSii~~ és Quan azaz Shimpei x'D

~Aya: perverz.sexmániákusO_O de imááádom *aww* a kedvemért neki esne a 'feketekurvának' x,D hány paisja van 1×re 3??...(Y) najóvan. Gaara cépé*.* 

~ Inada: pici [kisebb mint én O:] és ha megölelem 2× körbe tudom csavarni körülötte a mancsaim xD. jó vele táncolni, és lépcsőröl bámulni az embereket:D~ ésés kva jó a haLYa *äwwww*
-------------------------------
~ Lilla: paraszt.köcskö. és HIÁÁÁNYZIK T_T~~ Há' dicsák tejecske! >.<


~ Prüntyő: avagy Bundik: Piercing *w* [a fanpicsái: megfoghatoooom*-*] xD és webcam. 

2010. szeptember 10., péntek

eddigi tapasztalat~

most sincs túl jó véleményem erről a suliról.~~~ -_-'
NAMÁRMOST. a kémiatanárt UTÁLOM!xD 1-2 ember gyűlöli a búrám *megjegyzem akkor nem kell bámulni.* a wécével még mindíg problémák vannak *pff* viszooont~
a pozitív észrevételek: az osztályban 4en vagyunk animések és asszem h ők még mindíg jó fejek. és van még Ritsuu. (L) Aya(L) és Zsebi(L) akikkel összejárunk szünetbe*.* és imáááádom őket~ x3 (próbálok leszokni arról h minden mondat végére '...'-ot tegyekxD)
ezen a héten mindennap összefutottam valakivel odavisszaxD ésésés ma voltunk Fannival Kőrösiben beszéltünk Györgyinénivel és Gabinénivel :O:O


a mai nap tanulsága: ne akarj random képet csinálni becsöngetéskor x3 ~ *Ritsuu* 





Naruto legyen veletek'dattebayoo.! 

2010. szeptember 8., szerda

tudély.^^

Mister Teacher I report to you,no bodies up-sent ( ??netom h írják: |). Today is Wednesday the eighth of September. xD
érdekess. a mai napom JÓ VOLT :O:O.
úgy kezdődött h ugye bementem... 2.órán random kaptam egy 5öst anyagismeretbőől, FASZAA.!xD aztáán Köcsöghajúú srác!! Ciellel egésznap őt fanoltuk:D:D [felborítottam a széket miattaxDxDxD] 
aztén gyakorlati óraa *pffff* 4óra tömény unalom-.- dee Ciellel és Norikoval ,megbeszéltük h megyük óra után Meidoba-XDXD
ez tudott valamit... elindulunk Blaha fele... tábla szrint másik irány:O-> leszállunk blahán vissza fele...-> demint kiderült mégis jófele mentünk először és mire észbe kaptunk már BUDÁN voltunk *muhahahahaa:"D*-> najó valahogy elszenvedtük magunkat Meidoig találkoztam Rika Hero-val<3 aztán vele mentem haza^^


[most ősök meg hugom elmentek Horvátba-_-" én meg itthon dekkolhatok a nagyimmal... deee...]
SZOMBATON ittalvósMEET NÁLLAM *3* részletek msn-en:'D