A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szülinap. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: szülinap. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 29., szerda

Will szülinapi PARTAY!





BOLDOG SZÜLINAPOT WILL!! *.*

26-27. avagy Fater buli-partay.!
Délelőtt, találkoztam Rebivel Elágon! Aztán Dp-ben Gokuderával, Willnek néztünk ajándékot! :D Sőt még magamnak is vettem partaj szemcsit xD. Találkozás Ciellel.. és a híres neves SHINNEL *3*. Összeszedtük Zsebit majd Kakuzut, és már csak 4en folytattunk utunkat szentendrefalva irányába. Mint utólag kiderült jó helyen szálltunk le csak a buszmegálló neve nem stimmelt >:@ ezért tettünk egy tisztelet kört (A). De végül is eljutottunk a célhoz álá a Willrezidenciára ˇˇ ahol Kakashi és Hidan,már elnevezték Fater malacát Muffnak xD. Partiztunk, sütit ettünk. Ciel és Kakshi kotyvasztottak vmi hányást, én addig Hidankával pacikról dumáltam *.*
 Nero megérkezett. Aztán Chat rouletteztünk, Hindanka, és Kakashi hazamentek. :@mi Ciellel és Zsebivel elkezdtük próbálgatni Will parókáit x,D nagyon komoly volt. Este leültünk X-men Farkas filmet nézni,aztán X-men III.-at :D.Ciel énekelt nekünk himnuszt O___O soha többé ˇˇ.  Zsebivel aludtam egy takarón osztozva [Zsebi én élveztem:@]
Másnap 8kor fellettünk keltve, 11fele kipaterolva, és egyre már haza is szambáztam.

2010. október 10., vasárnap

szomorúan.vidáman.

2010. 10. 09. Reggel fél 9~ arra keltem h anyu és apu ülnek az ágyamon ... azzal a tekintettel h akkorra tudtam mi következik. Uzumaki Naruto-chan nevű alig 1éves törpe hörcsögöm meghalt. Talán akkor sírtam ennyire utoljára mikor meghalt a kutyusom~ én nem is értem=/. Nem volt előjele.Semmi!Csak úgy feküdt mintha aludna de nem... nem kelt fel. :( ♥ 
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
 Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-" 
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza. 


MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm*  A SORS ... =/ 

2010. augusztus 1., vasárnap

hard day;sweet things.

awawaw~*lovel* Anyu szülinapja alkalmából elmentünk a Wasabi sushibar-ba és ugy telezabáluk magunkat minden sarral h utána elmentünk sétálni és azt hittem meghalokxD.najóoké.
 Úgyvolt h ha végeztünk elmegyünk nagyimhoz a cosplayel kapcsolatban, de apum kitalálta h előbb ugorjunk be Arénába. Ott nézelődünk erre a Converse bótba végre van olyan csuka amilyet már kb Április óta akarok. ééééés Apu megvette*w* <333
Mentünk nagyimhoz őmég nem szabta ki az anyagot T__T (elvileg holnap fogja) de össze néztem a narancsot meg a feketét és kva jól néznek ki együtt =3
Mindezek után még Peincííhez is elugrottamxD rajzoltunk Edwaaaardot (LLLL) meg sétáltunk. :D

uwuwuwuwuwuw~ aishiteiru. here some picture :

Cosplay alapanyag<3