2010.12.18. Animekari. Millenáris~ ha magáról a Conról beszélünk egy 5ös értékelésen 3ast kapna... unalmas volt, de végre meg volt az h a lényeges emberek nagyja mind ottvolt ♥ most eltűrtem a negatív dolgokat is...
Tééháttő~
reggel 9óra: Peincii átlimbózott hozzák, én még pakolgattam.Sikerült elindulni, busz és mentünk~ ... nah örsön, találkoztunk egy animés lánnyal és Orsival. Moszkvánál már Orsivall és Peincíível érkeztünk és onnan is millenárisba 2en folytattuk utunk... rögtön Madarával futottunk össze aki Willre várt h átadhassa cosplay-e 1 részét. Hidegnek hidegvolt, és esett a hó... *-* bementünk, nyah~ kik mentek el előttünk még szép h Kakashi,Gábor és Ciel (Y) xD kérdeztük h hol lehet bemenni de nem tudták... nah mind1 beslisszoltunk wöcöbe h átvedljünk cépébe. Én nagyon hamar kész voltam szal még megcsináltam a parókám, meg Cielt krizáltam[csak a szokásos] ekkor találkoztam Noémivel, kifele menet Bundik pajtival is ~ szépen lassan Deita,Byakko,Rika Herom~,Hisagival is össze futottunk még az aulában. Bennt már állt a bál 1000ren voltak, köztük Hidan,Nero,Will,Fincsi. [ *w* ] lepakoltuk a cuccaink az 1ik csigalépcső aljába. Elindultunk felfedezni. Találkoztunk Kisukéval, Andris pajtással, Narutoval ♥ Ayrinnal, Zsebivel, Csabival... és még sorolhatnám. Noémivel olyan szinten elvoltunk:D észre sem vettük hogy közben Peincíí eltünt és mint kiderült Dánosért és Zoltánért ment.Később becsatlakozott Matten is.Dánost lerohaták a rajongók... és megláttam! EGY NARUTO PLÜSS AMI NEKEM MÉG NINCS MEG! azonnal letámadtam szegény lányt h honnan van. Odavezetett de már nem volt... olyan csalódott voltam h legszívesebben sírtam volnaxD T^T innentől nem igazán tudom mik töténtek... annyira emlékszem h Bundik fogta a csoportot és elmentek sushizni. Peincíítől elváltam szóval mikor meglett felkaptamőt Gábort Kisukét és Cielt és mentünk mi is utánuk. Olyan szépen esett a hó *aww* (L) nade. odaértünk Peincíí belibbent a tömeg közepibe én fagyoskodtam 1 kicsit kinn Kisukéékkal aztán vissza ettem egy csokis fánkot<3 [Matten csinált 1 videot a törpiek zabájáról ami itt~ nézhető meg.] Visszatérve a Millenáris 'b' épületébe hülyéskedtünk, nézelődtünk, keresgéltünk. Találkoztunk PusedLee-ékkal [alias Nana és Emese~ (L)] levásároltuk a con jegyet. én 1 Edwardos kulcstartót vettem *-* közben Bundik elhúzta a csíkot Matten bérletével azzal a mondattal h visszajön, hát ez nem így lett, és még a táskája is ránk maradt.
Hazaindulás: mint kiderült nemcsak Dani alszik nállam de még Zoltán és Bundik is... O_O milyen jó h tudtam rólla:'D szaal 6kor elakartam indulni de VALAKIK miatt ez a terv porba hullott. xD valamilyen úton negyed 7fele sikrült elhagyni a placcot. de mint kiderült Peincíí otthagyta a bérletét szaal visszament érte. közben páran jegyet vettek, tökjó-__-
a hazafele menetben:Kakuzu,Peincíí,Nero,Zoltán,Matten,Orsi,Dános,Ciel és én vettünk részt.Ciel és Nero keleti,Blaha közeliben eltávozott közüllünk. nem elfelejtendő h kvára kellett pisilni, nagyon fáradt voltam és fájt a hasam(Y). Bementünk Árkádba de ott bomba riadó után voltak, alúl még ellenőrzés folyt. elmentem wöcöre, addig az éttermek is kinyitottak szall tudtunk enni.97E-n hazafele beszélgettünk röhögtünk, majd szépen lassan... eljött az ideje hogy Orsi is leszálljon. Mi is leszálltunk hívnánk Bundikot... erre ott szambázik mögöttünk(Y). Peincíítől is elköszöntünk, majg folytattuk az utunk haza.
Hazaérve: Matten gitározott.Mi 26. részt néztünk. aztááááán kiesett Norbi *w* (YYY). Matten hazament :(
Aztán ALUDTUNK xD mivel másnap korán keltünk. ^^
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Rika. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Rika. Összes bejegyzés megjelenítése
2010. december 19., vasárnap
2010. szeptember 8., szerda
tudély.^^
Mister Teacher I report to you,no bodies up-sent ( ??netom h írják: |). Today is Wednesday the eighth of September. xD
érdekess. a mai napom JÓ VOLT :O:O.
úgy kezdődött h ugye bementem... 2.órán random kaptam egy 5öst anyagismeretbőől, FASZAA.!xD aztáán Köcsöghajúú srác!! Ciellel egésznap őt fanoltuk:D:D [felborítottam a széket miattaxDxDxD]
aztén gyakorlati óraa *pffff* 4óra tömény unalom-.- dee Ciellel és Norikoval ,megbeszéltük h megyük óra után Meidoba-XDXD
ez tudott valamit... elindulunk Blaha fele... tábla szrint másik irány:O-> leszállunk blahán vissza fele...-> demint kiderült mégis jófele mentünk először és mire észbe kaptunk már BUDÁN voltunk *muhahahahaa:"D*-> najó valahogy elszenvedtük magunkat Meidoig találkoztam Rika Hero-val<3 aztán vele mentem haza^^
[most ősök meg hugom elmentek Horvátba-_-" én meg itthon dekkolhatok a nagyimmal... deee...]
SZOMBATON ittalvósMEET NÁLLAM *3* részletek msn-en:'D
érdekess. a mai napom JÓ VOLT :O:O.
úgy kezdődött h ugye bementem... 2.órán random kaptam egy 5öst anyagismeretbőől, FASZAA.!xD aztáán Köcsöghajúú srác!! Ciellel egésznap őt fanoltuk:D:D [felborítottam a széket miattaxDxDxD]
aztén gyakorlati óraa *pffff* 4óra tömény unalom-.- dee Ciellel és Norikoval ,megbeszéltük h megyük óra után Meidoba-XDXD
ez tudott valamit... elindulunk Blaha fele... tábla szrint másik irány:O-> leszállunk blahán vissza fele...-> demint kiderült mégis jófele mentünk először és mire észbe kaptunk már BUDÁN voltunk *muhahahahaa:"D*-> najó valahogy elszenvedtük magunkat Meidoig találkoztam Rika Hero-val<3 aztán vele mentem haza^^
[most ősök meg hugom elmentek Horvátba-_-" én meg itthon dekkolhatok a nagyimmal... deee...]
SZOMBATON ittalvósMEET NÁLLAM *3* részletek msn-en:'D
2010. augusztus 8., vasárnap
NyaaCooon~ *-* 2010. 08. 07.
tehááát~ a nap azzal kezdődött hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
~ Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD
Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)

tehááát~ a nap azzal kezdődött hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
~ Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD
Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)
| Harajuku g u r l ~ (L) |
jaaaa~ meg elvittem hugom rózsaszín esernyőjét és azzal ugráltam mindenfele. nagyon sokan fotóztak le VÉGRE. csak 1 baj volt hogy mivel kevesen voltak, nem volt olyan hangulat mint kellett volna lennie.TT_TT =/
A továbbiak~ hát... xD a kocsiban visszafele. Dani aludt 1et...én a csomagtartóból Peincíí ölébe költöztem aztán valami nagyon fura dolog jött ki belőle.(és nem kell rosszra gondolni) Anyumék kiraktak itthon ők megtek Balcsira ismerősökhöz aludni.Mi kimentünk játszóra. Visszatérve kaja,aztán kockulás míg ...
és a folytatás legyen a mi titkunk *kunc* (nem kell rosszra gondolni)
a nap talulsága (fangurlok álomálmaxD): egy ágyban aludtunk Fekete Danival *-* :P:P
![]() |
| n y á á á ~ |

Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)



