A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ritsu. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ritsu. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. október 4., hétfő

Mondocon'10

2010.10.02-03. Hungexpo.
Szombat: 7:58-kor jött az ébresztő sms Peincíítől~ ideje kelni!:D - felöltöztem...Naruto cp *aww* jobb paróka:3*.*~~
8:00tájban mentünk felvenni Péjncít aki visszapasszolta a varrógépem.XD*yaaayz*
odaértünk nemtom mikor:D először pár Narufan csaj mellé tolakodtunk a sorba h átvehessük a jegyünk aztán előre Narutohoz és Yunához *3* aztán Dani,Lilla és Bundik is befutott bwuhahahaaa :P
Átvettük a jegyet beszambáztunk~ *gondolkozik h kivel találkozott-nahmind1* ~ Talán onnan tudnám most folytatni h felmentünk a 'kávézóhoz' ahol az 'Egy Akatsukis élete' 24.részének premier vetítése következett de előtte Karaokee-t hallgattunk.Aztááán jött a nagy rész (amit én már szerdán láttam *röhög*) éééés a cenzúra... ami a legjobb h a végén lévő 'valaki mondja meg...' Presszer Gáborszámra ballagtam,jah és a közös képünk Danival és Peincíível be lett paszírozva a végére emit alig mutattak(Y)xD nah aztán interjú~ amire ráadásul nem tudtam foigyelni mer FMA openinget karaokeeztak mellettem amit imááádok >.<
Kakuzu is megérkezett.Valahogy Daniékat elhagytam szal 1 darabig Kakuzuztam aztán jött a teló MICHI VOLT AZ! O_O *yuppppy* elmentem érte Kakihoz vezettem >:D aztán elhagytam mindenkit.... letámadtam  a Narutokat (LLLLLL) Ritsut~ találkoztam még Ciellel.Hisagival.Csabival. Deitával.Hoshival .Amiiival *emlékeztem a 4puszira>:P*
Aztán jött a depi *ahogy Lilla mondta volt*-.-" elmentünk Expohotelbe~ nuku pizza T_T aztán inkább a Burgerkinget választottuk^^ ~ Kakuzuval előre mentünk mer szarul is voltam és éhes is kb akkor ettem szombaton először-.-"" valami csirkés dolgot ettem egész jó volt. találkoztam Herommal *-*:D aztán Daniék isbeértek akkormár Zolival (Hebis barmok) és Mattennel O_O akik nem utolsó sorban felvették minden mozdulatunk szal akkor már röhögtem... ésés kaptam nyalókááát :lovel: *__________*
Miközben szambáztunk vissza Conra ugráltunk Lillával Danival ütemesen... Peincíí felemelte Danit Lillával segítettünk*videovideo-megszállottan*
Aztáááááán... mivolt még?*hmmm* jaaa Dei és Madara is oda tolta fenséges hátsófertáját Conra:D de nem sok időre-.-'
...mivoltmég?? (I) megölelgettem Linát és Kidáááát (LLLLLLL)
olyan nemtom mikor indultunk haza fél8 talán. úgyvolt h nem tudok Peincíínél aludniT_T de ott aludtam *hero* hááááhh :D először elmentünk hozzám összeszedtem a cuccaim és fürödtem közbe töriek 24.részt néztek~
Peincíínél: MEGÉRKEZTÜNK. mindenki ledobta magát valahova. Lilla fürcsizett először aztán Dani aztán Bundik~~ (szóismétlés 1000szerpowz) Dani lerajzolta Peincíít aztán 'jött a szunya ideje' xD akik ottaludtak: (ugye) Peincíí,Lilla,Dani,Bundik,Zoli,éééés Énis
Vasárnap: Aludni nem aludtam sokat konkrétan óránként többször felkeltem de segáz... xD fél 8kor keltünk 10ig szenvedésaztán készükődés Bundik haza kísért én cp-t vettem közbe mindenki úgydöntött h nem megy conra szóval Peincíível kírésrük őket cp-ben Népligetbe. maradtunk a Szokásos PeinKonan feelingbe^^ 1re befutottunk Conra. az a nap el[és ezt a 'Con' bejegyzést vagy 5órán át írtam]ég uncsivolt de a végére beindultxD Michiztem,Kakuzuztam *____* Narutoztaaam (LLLL) *aww* ésés kurvasok képet csináltunk>.< amkiket várok szeretettel ~ nem volt olyan élménnyel teli de elment. :3 [és ezt a bejegyzést 5órán át írtamxD]












2010. szeptember 30., csütörtök

Bikicsunááj.akalamagoo~~

Az eheti öszefoglaló így e csütörtöki napon:D
ez a hét is olyan Cielesen töltődött mint az elmult 4 (?)
Hétfőn: Ciellen és Ritsuval Sakurazakaba mentünk.
Kedden: Összefutottunk Danival és Kakuzuval... már épp ideje volt Humusztesót is rángatni [[HUMUSZ]] hehehe.... 'mitképzelsz,azt hiszed Fekete Dani vagy h csak így megcsörgetsz és elvárod h viszahívjalak??'xDDD
ebből az akar kijönni h megkaptam az
1es irodalom dolgozatom amire rá
volt írva h 'KÚR' O_O nem tom
mi akart lennixD
Szerda: ebédszünet~ nem vittem a kajajegyem szal leszambáztam 1ik csajjal (aki szintén nem hozta) a titkársághoz és kértünk vmi papírt. nah mind1xD. lényeg: hallom sulirádió eminem szám gondolkodom yaaayz a Kisame rapp is erre megy:3 aztán hallom: ...MONDANI.MONDANI....!erre én: basszameeeeeg!XD Ciel is beront ebédlőbe: Ayu hallottad?0.0-jahmm(Y)-aztán anyuval megbeszéltem már h megnézzük este a karatekölyköt szal átszambáztam arénába ahova Ivettel[akitcsak ölelnivalónak hívok] mentem.:D--a filmről: Életem egyik legjobb filmje volt!! egyszerűen imádom(L)*-* Jaden Smith~~ <3*awwwww*
Ma: Mind2en olyan szarul voltunk... -_-" bár a röhögés ígyse maradt el Dani barátunk mellett. Volt sok 24.rész spoilerxD megezek:D:D kávé utáni kutatás. (:


Homo-uzumakusz. Homo-fantomuhaivusz. xD

2010. szeptember 13., hétfő

'de nehéz az iskolatáska...'xd

Megbeszétük Ritsuval h ma találkozunk... =3

ez 1 viccesnapvolt~ O_O
ELALUDTAM T.T és nem tudtam magam lekötözni =/
 Ritsuval állunk az osztály termük előtt erre 2 ázsiai srác benéz, azt halltuk: 'micsinálsz?'-de ezt olyan hangon h szakadtunk a röhögéstől.~ aztán tökrandom minde2en tök 1szerre megszólalunk: 'DRÁGASZÁÁG'~~~ LOLL x'D x'D 
Irodalom: szürrealizmus a szépségről: Szép mint 1 esernyő és 1 varrógép véletlen találkozása a boncasztalom~ erre Cielke: ez msn gyanús (Y) [Biglike.]
Norikoval vártuk Aladint de nem jött TT__TT" [a mi kis drága kurvagyú utánzatunk ma is alakított -.-"]
szintén Norikoval csücsültünk suli előtt vártuk Ritsut meg az ő ismerősét ;D zenét hallgattunk. valami emberke odajött hozzánk... telefont akart-.-"" 
Ritsu érkezésekor elindultunk Westendbe :D ééén Bence vagyok (A) csináltunk 1-2 képet Newyorkerbe voltunk SIX-be és Hobbiboltba ahol kiéltük kawaiios masnis igényeinket:O jaa és Libribe meg Diddl-boltba is benéztünk. *fájdalmas búcsú~ és közbe rájöttem h mind kettőnk táskája kb mintha szikla lenne benne T_T*
hazafele kb 4dik alkalommal botlottam bele Dolliba [sooors!]:O:O :D aki berángatott Árkádba [ a fáradt és lelohadt csülkeimmmel] fejbe vágott 1 tömény fa 'tálcával' és meghívott 1 potya shakera xD *-*

szoooval fél8ra hazaérteem powz *___* [plusz 2új cp ötlet: okt-ra Gwen cp.|lesz 1 Lolíta Konan| powerpuff gurls pooweeer (HH)]

2010. szeptember 10., péntek

eddigi tapasztalat~

most sincs túl jó véleményem erről a suliról.~~~ -_-'
NAMÁRMOST. a kémiatanárt UTÁLOM!xD 1-2 ember gyűlöli a búrám *megjegyzem akkor nem kell bámulni.* a wécével még mindíg problémák vannak *pff* viszooont~
a pozitív észrevételek: az osztályban 4en vagyunk animések és asszem h ők még mindíg jó fejek. és van még Ritsuu. (L) Aya(L) és Zsebi(L) akikkel összejárunk szünetbe*.* és imáááádom őket~ x3 (próbálok leszokni arról h minden mondat végére '...'-ot tegyekxD)
ezen a héten mindennap összefutottam valakivel odavisszaxD ésésés ma voltunk Fannival Kőrösiben beszéltünk Györgyinénivel és Gabinénivel :O:O


a mai nap tanulsága: ne akarj random képet csinálni becsöngetéskor x3 ~ *Ritsuu* 





Naruto legyen veletek'dattebayoo.!