A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kimie. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kimie. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. július 31., vasárnap

Azt hiszem: megvolt! :D

A tegnapi nappal.. [07.31.] megtörtént: 1éves lett a blogom.. és a 10.000 látogatóm is megvolt bőven ^^ . Ez alatt az egy év alatt sok minden történt~ ráadásul, 1 hónap és újra szívhatok a ribancképzőben :/ de legalább Ciellel Kimievel, Norikoval teszem ezt *-*.
Az elmúlt 2 hetem elég sűrű volt. Voltan Sidnél Tokodon.. ott rotyogtunk 3napot~ amiről jobb ha nem mesélek.:D. Aztán Horvátországban voltam 1hetet, családdal. Egész héten kagylót zabáltam. *____* Végülis szombaton Con.. amin azt hiszem elhagytam egy agyat a fejfájástól.xD ZoliMatten köszönöm~ *-* nélkületek nem tudom mi lett volna velem. Nah igen.. szóval hosszú volt az az egy év.. amit neccesen de túléltem :d ebben nagy szerepet játszott: Fanni~Ciel~ Bundik~ Naruto~ Gábor~Gyöngyi~ Peincíí~Hidan~ Kakuzu~Will~Gokudera ~ és végülis a 2 jómadár: Zoli és Matten:D.
Szóval köszönök nektek mindent!



Kakuzutól 
Amúgy Pedig itt is Boldog Szülinapot az én egyetlen Anyukámnak! *-* 

2011. július 17., vasárnap

Ciel meet.

Ciel party Július 13-14.
jaaaj.rég voltxD. szerda :
Bundikkal indultam útnak először munkát kellett intéznem és csak utána mentem volna Cielkéhez C:, de a szimpatikus HD-grouposok 11 helyett 13 órát írtak az sms-be így lekéstem.. nah. nagyon fasza.. rohantam Moszkva-Széll Kálmánról vissza Keletihez ahol a találkozó volt.
résztvevők:
Gokudera, Kakuzu, Deii*-*,Zsebi,Kimie,Óvóbácsi Tájcsó,Kanda és Hibari-chan~. Elértem és megtaláltam őket.Vonatra szálltunk és ment a vonatból kihajolás, meg mutattam nekik az utcám.. xD
Ciel
nél lepakoltunk,ettünk, aztán go Gyömrői strand. Pancsiztunk,ugráltam Taichou válláról úsztattam Dei-t,ééés 1órán keresztül lángost vettünk Kakuzuval. :D
Mikor visszatértünk a Ciel rezidenciára neki estünk gofrit sütni, és beszélgetni. Este üvegeztünk.. nah már csak az hiányzott..
Zsebi feladata: legyél egy arab tehén kereskedő. Még szép h én lettem a tehén xD, konkrétan én úgy hívnám:degenerált arab döglödt tehén... xDDD amilyen hangokat kiadtam.. no comment.(Y)
Kezdetét vette a fáradt időszak.. Kimie rosszul lett:/, Zsebi és Hibari is lassan bealudtak. Kim mikor kicsit jobban lett kimentünk dumálni Kandával együtt. Aztán aludtam/tunk be 3óra körül.Reggel [természetesen] elsőnek keltem 8 környékén. Átnéztem a másik szobába, Dei Gokudera és Ciel alszanak-é~ de Ciel ELTŰNT! o_o Pár perccel később leszambázott a padlásról.. ő ott aludt xD. Volt vagy 10 óra mire összeszedtük magunk.. értem mutter jött 12körül szal hamar ott kellett hagynom a társaságot. T____T

Imádom.. <3
Ezt is *-*

2011. június 14., kedd

szünet első pár napja.

Még kb el se kezdődött én már nyakig ülök benne xD
Pénteken, 10.én lett vége a sulinak, aznap életemben először lementem Manga Rajz Szakkörre, ahol tunyultunk, ettünk, viaszoztunk, és zenét hallgattunk : Kandával,Ciellel, Ayával, Kazuval, Ginával, Hajnival, Kimievel.
Buszon hazafele eldöntöttem, hogy EL FOGOK MENNI DS-re D: beteg vagyok? ˇ ˇ - lehet xD
Ds: megbeszéltem Rika-val, h hadd menjek vele, mer nem nagyon tudok mással menni :S. Najó ˇ ˇ, jó fej volt, és befogadott egy ekkora hülyét mint én h menjünk együttxD. Dei-senpai-jal és Rikával először Boráros téren találkoztunk random emberekkel kiket én nem ismerek, aztán mint kiderült ők a szervezőkO_O WTF...' Deii vip-ek lettünk (H)'. Soroksári úton, volt ez az egész balhé. Az első pár órában Rikával és Deivel maradtam,  kb 2 órát unatkoztam, aztán pár random csaj felkapott táncolni, velük voltam, aztán egy Naruto cp-s csajjal vártuk az LM.C-t <3. A végére Dj-pult mögött partay-ztam. *____* whiii~ aztán 3fele apu jött értem és szambáztam haza :C
Szombat: nagy nehezen felkeltem,vagy valami olyasmi xD, és mentem Dp-Hidankához kosárlabdázni, találkozni Szofival meg a hapsiával *kunc*. 6óra fele hazaszambáztam, találkoztam Bundikkal, Noémivel,és Mattennel, haza kísértük Noémit és még Tobival is találkoztunk. O_O Bundik nállam aludt, és gördeszkáztunk... elkezdtem az alapokat ^^.
Vasárnap: Meeting Margit-szigeten Narutommal, Shinnel [Lili], még egy Ayuval, és Usagival *_____*. Felmásztunk egy PADra ami egy FÁN volt. Tobcsi megérkezve shurikeneket hajtogatott, át mentünk Mammutba, bezsélgettünk, aztán haza indultam ujra Bundikozni, meg Márkot is kihívtam. Miután ettünk kimentünk Kucorgóra deszkázni, és kikorizott ott? ~~ Péjncíí~ *.* kb 11ig elvoltunk xDDDD
Hétfő: Anyuékkal mentünk Ceglédi aqua parkba és anyu CSÚZDÁZOTT velem D: !!! LOL. Este megintcsak a csapattal Kucin kori,deszka csak Matten is csatlakozott~ :D 
Kedd, Szerda szintén ilyen felállásban xD

2011. április 24., vasárnap

muréna. avagy Vongola meet.

Először: BAZD MEG A MURÉNÁD ZSEBI!

A hétvégén Zsebinél aludtam és Vongola Pikniken voltam:
április 22. péntek : Mivel szerdán beteg voltam és nem voltam suliba elmentünk reggel orvoshoz, hogy igazolást kérjünk. Ezután Noémivel, Rebekával, Bundikkal, és Mattennel találkoztam Árkádban, onnan mentünk Sushizni.Rebeka előbb leszállt   szóval csak 4-en mentünk enni a Fusion Sushi- nevű helyre, ahol kis feleségemmel együtt ettünk sushit. Utána mentünk játszótérre ahol "libikókáztunk" és megállapítottuk h igénytelen barmok vagyunk Noémivel xD mivel nekünk nem kell album borító h jó legyen a zene... :C. Utána elkísértek Nyugatihoz ahonnan 3 fele találkoztam Zsebivel és Kimievel~ poén volt, h elvileg Ayrin 1 megállóra lakik onnan mégis egy csomót késett, Ciel is, de tőle várható volt lekéstük a vonatot szal egy órát kellett várni :C viszont Gokudera-kun is jöhetett . Vonattal mentünk Dunaharasztira, Zsebihez. Mikor odaértünk a Tabodi/Bovino/Zseb rezidenciára egy medence szép kert és ház szúrta ki a szemünket. Úgy döntöttünk kaja után h felvesszük a cosplayeinket,FELÁLLÍTOTTUK a hajam, jó sok hajfixálóval... és kimentünk pár képet csinálni és hülyülni.Egész éjjszaka party volt... Zsebi, Ayrin, Doll és és én megpróbáltunk aludni,Kimie és Ciel egész éjjel pofáztak, én meg úúúgy izzadtam h amiatt nem tudtam aludni, bár Zsebi kezén aludtam egy picit:3.[Kiskifliii.]
23. szombat: Hajnal 5-kor kellett "kelnünk" avagy Ciel mindenkire ráugrott, de amúgy senkisem aludt. IDŐBEN ELKÉSZÜLTÜNK ÉS ELÉRTÜK IDŐBEN a vonatot. Mentünk Nyugatira ahol elvileg ott volt a szervező már 7-től de amúgy tök üres volt szépen lassan szállingóztak oda az emberek,én meg a fáradságtól és a melegtől meg a lekötözés miatt úgy szédültem mint a feneT_T. Elmentünk Margit-szigetre ahol az egész dolog volt. Ott fára másztam, fényképezkedtünk, hülyültünk, törpiek röpiztek. Voltak versenyek, tombola, még több fényképezkedés. Nyertem tombolán Vongola-gyűrűt *3*.TALÁLKOZTAM SHINNEL IS.   Anyuékkal megbeszéltem h találkozzunk 4kor arénánál, akkor el is indultam. Mivel merülőben volt a telóm nem hallgattam zenét az úton... mondanom sem kell majdnem meghaltam -.- ráadásul wc-zni kellett, folyt az orrom de nem volt zsepim, elkezdtem csukklani, és iszonyú melegem volt,meg a fáradtság. (Y) Mire anyuékkal találkoztam olyan fáradt voltam h otthonledőltem aludni pedig hajat akartam mosni, meg enni. 

2011. április 20., szerda

írni kéne. :C

Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok. 
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó  rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi: 
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D 
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem 
mindjárt neki is állok  ;D 
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/  nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]


Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.

2010. december 14., kedd

VIVA Megálló inda jelky... XD(Y)

nah tehát...........xD
4. óra előtti szünetben mentünk le Kimie-vel ofőhöz földszintre. Látok ott középen 1 emberkét, már szólalnék meg, erre Kimie mondja h az Brash Bence... LOL xD [ezt akartam mondani, h hasonlít] aztán valahogí kislilabizáltuk h megálló forgatás lesz, akkor láttuk h VJ Zola is szambázik arra(Y). Najólvan énekünk lett volna mentünk 2. emelet utcsó termébe erre látjuk h megy a stáb cuccokkal elöttünk. HÁT NEM A MI ÉNEK ÓRÁNKRA JÖTTEK BE??XD dehogynem ;D a komplett bagázs bement az énekórára. először elmagyarázták h mi a szitu, mit kell és mit nem szabad csinálni.Természetesen lelkes voltam*-* széttoltuk a padokat. először azt vették fel h holvannak/milyen órán. B.Bencétől kérdeztek 1×, aztán Szilvitől[osztálytárs]. Itt jöttem én kértem Justin Bieber: never say nevert. Kimie is kért Adam Lambert-If I had you-t. Volt még utána Klaudia Dóri Ivett meg a Niki.Végezetül még Noémi is kért Katy Perry-t és énekeltünk de az no komment ;] és még ki kellett tölteni valami nyilatkozatot meg autogrammot is kaptunkxD Zola akkora forma :D.
Jan 3-7.is mindenki chekkolja a megállóóót.~


Stáb3: Mekkora show.
Falusi Mariann&Varga Viktor: Tárd ki szíved [teleton 2010.]


jah és megtaláltam a legrosszabb számot amit valaha hallottam: ... Ultrapop: báb -.-"

2010. október 22., péntek

ore no nakamada*

Ideje már említést tenni az ujonnan szerzett és régebbi barátokról mivell~ ezekben a szar időkben nagyon megkell őket becsülni*__________* 


~Természetesen Ciel-t kell megemlíteni hisz minden bejegyzésben szerepel... hülye kurva hogy mennyire utállak:@ mindennap együtt találjuk ki a baromságokat és ami még rosszabb röhögünkis rajta:@ te perverz állat O_O


~Kimie: az 1. dolog ami eszembe jut rólla: EDWAAAARD *awww* és Justin bieberxD :'D//imááádom*-* olyan kis szeretnivalóó~ 

~Noriko: J-rocker állat x'D RUKI mániákus. jó vele keringőzni(L) és a bögyét párnának használni. HUSii~~ és Quan azaz Shimpei x'D

~Aya: perverz.sexmániákusO_O de imááádom *aww* a kedvemért neki esne a 'feketekurvának' x,D hány paisja van 1×re 3??...(Y) najóvan. Gaara cépé*.* 

~ Inada: pici [kisebb mint én O:] és ha megölelem 2× körbe tudom csavarni körülötte a mancsaim xD. jó vele táncolni, és lépcsőröl bámulni az embereket:D~ ésés kva jó a haLYa *äwwww*
-------------------------------
~ Lilla: paraszt.köcskö. és HIÁÁÁNYZIK T_T~~ Há' dicsák tejecske! >.<


~ Prüntyő: avagy Bundik: Piercing *w* [a fanpicsái: megfoghatoooom*-*] xD és webcam. 

2010. szeptember 10., péntek

eddigi tapasztalat~

most sincs túl jó véleményem erről a suliról.~~~ -_-'
NAMÁRMOST. a kémiatanárt UTÁLOM!xD 1-2 ember gyűlöli a búrám *megjegyzem akkor nem kell bámulni.* a wécével még mindíg problémák vannak *pff* viszooont~
a pozitív észrevételek: az osztályban 4en vagyunk animések és asszem h ők még mindíg jó fejek. és van még Ritsuu. (L) Aya(L) és Zsebi(L) akikkel összejárunk szünetbe*.* és imáááádom őket~ x3 (próbálok leszokni arról h minden mondat végére '...'-ot tegyekxD)
ezen a héten mindennap összefutottam valakivel odavisszaxD ésésés ma voltunk Fannival Kőrösiben beszéltünk Györgyinénivel és Gabinénivel :O:O


a mai nap tanulsága: ne akarj random képet csinálni becsöngetéskor x3 ~ *Ritsuu* 





Naruto legyen veletek'dattebayoo.!