A következő címkéjű bejegyzések mutatása: dani. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: dani. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. március 1., kedd

Pokemon őrület 0.o és március hatás.

D:
POKEMON FAN LETTEM  :O:O:O ~~
a múlt héten megnéztem az első 35 részt és hááát, nem kicsit lettem fanatikus(Y) xD. Azóta kb Pokemonokkal álmodom, azokat rajzolok, most épp egy fanfic-en agyalok xD. Devarton külön mappát kapott:D. Egyszerűen már hiányzott az életemből, és ugyse volt mit nézni, hát most már van. Most mondjuk perpill Fairy Tail mangát kiakarodzom olvasni de jövőzene. :D


A mostani dolgokról: március. (N) utált hónap, deee megvan h hova fogunk költöznii és annyiraaa jóóó *.*
ésésés a mai Danis nap kva jó volt xD ettünk 100 ft-s hotdogot IKEÁBAN, és garnéla rákot xD meeg randalíroztunk ikea belterében. xD résztvevőink:
~Dani
~Kakuzu
~Peincíí
~Ciel
~Matten






2011. január 31., hétfő

Mikor a Konanok billiárdoznak;avagy hosszúhétvége.:D

Mint ahogy a címben is érzékeltettem, csüt-pént no sulally! *3* Egy kikurt szar hétfő-kedd-szerda után ...
Dorka~
Csüt: 13:15 re apu kivitt Népligetbe, indult a buszcsim.Azthiszem 15:45 re értem Veszprém City-be ahol Dani és Szecska várt rááám~ természetes, hogy odaértem és azonnal rohanhattunk wöcöre, mert már megin tele ittam magam (Y) lecsüccsentünk vöszpréém sziti plázájában beszélegetni~ osztán go tu dö bászsztop ami busszal Gyulafirátótra mentünk Dánososhoz ;D ottan partay volt, Dorka :D xD lementünk billiárdozni, hát az no comment. (YY) éjjelfele hívtuk Zoltánost ish hisz megünnepeltük volna a szülcsinapcsiját, de nem jött T_T
Báttyó~ *.*
Péntek: Másnap is ment a partay 1000rel~ neki estem palacsintát sütni(Y) xD ezzel, és kockulással elérkeztünk odáig h Szecska is megérkezett.Nah így akkor beültünk facebookelé, és alkalmazásokat hajtottunk végre. XDXD nah basszus,Bundik báttyó ott se volt még, de rajta röhögtünk a legtöbbet... "Bundik Puméla" engem csak 2× akart kinyírni a face, Dani kukás maffiózó csöves lett(Y) xD [most csak ennyi jutott eszembe] megérkezett TesóBundokpajtii.szaal kezdődött a party! ... a fennt említett kanok neki álltak vizipipázni meg alkoholizálni [mi mást csinálnának] én meg beköltöztem Dorkához.Visszaszublimálva jó sok fotó készült ;D és egy bizonyos Orsi nevű személlyel is igen szépen elcsevegtem mikrofonon.Egy ki fejmosó beszélgetés és lenyugodás után ideje volt csiccsikálni.
Szombat: ELVILEG indulnom kellett volna haza, de az itteniek kiharcolták, h maradjak még egy napot *anyuciék szerintem otthon 'repestek' az örömtől.* Ismétcsak megismétlődő tögnapi nap~ csakhogy! Befestettem Dorka haját! (H)egy-két jó kis billiárdozással megspékelve >.< avagy, én billiárd közben is széttöröm magam. (Y) FAQYEA! Dorka miatt a belemet kiröhögtemxD~~~~~~ Csicsi. ~~~~
Gyúrunkvazze'
Vasárnap:Bundikkal, Szecskával korán keltünk [magunkhoz képest] készülődtünk; pakolásztunk,ezzel Danit is ébredésre kényszerítve *muhahahaaa* reggelire ettem lángost ~*.* ésés 12:10kor indult a rátóti busz... ÉÉÉÉÉÉÉS ELÉRTÜK! O.0  D: csodaszámbanmegy. SŐŐŐŐT! még Veszprémben a 12:30-as Pesti buszt ish D: [amit elfelejtettem: hogy előző este meetre hívtak] 3ra beértem népligetbe, és go DP~ 
Wáááh~ mire megtaláltam a billiárd pályát, ahol elvileg Hidanék tartózkodtak megöregedtem xD és pont mire odaértem, már pont szedelődzködtek ish-.- szal ~ Felszambáztunk Hidanékhoz: Kakashi, Kakuzu, András,Nero, éjs méég én is-.- <3 ;D először játszottunk Alejandróval aki mint utólag kiderült Nero a 8ker réme, aki civileket öl, és kurvák között bujkál. FAQYEA! ettünk fánkot aztán hazaundultunk mindenkivel~ 
<3~
Kakuzu: Reggelizz!PÁPÁRÁPPÁ! ne háborúzz!PÁPÁRÁPPÁ!itt~

2011. január 4., kedd

Szilveszter. 2010-2011.

hmm* ~ érdekes/tanúlságos egy szilveszter volt. :3 
 Kakuzu, Peincíí [kalapban],Bundik[1AÉ Sasuke hang],és én
 2010. január 31.-e: reggel rendbe szedtem magam, mert valamikor asszem 16:15kor indultunk ... Kakuzu-val utaztam Fekete Dániel-Dános-hoz Gyulafirátótra. Kaku drágával megdumáltam h 15 órakor találkozunk Árkádban/nál. Az a kurva Árkád már kb zárva volt mire odaértünk... najó elindultunk Népligetbe ahonnan a buszunk idult. Ott beszélgettünk Kaku-val és megállapítottuk h azok akik szintén azzal a busszal Danihoz mennek, is megjöttek.Mindannyiunk sikeresen be chekk-olt a járműbe indulhattunk is Veszprémbe*-*. egész úton zenét hallgattunk, Pink- Raise your glass. / Flo Rida feat David Guetta - Club can't handle me. :D 
Várpalotára érve csatlakozott hozzánk: Lilla ; Peincíí ;Zoli ; Maten; Bundik és Olcsi kedves is^^ 20-25 perc leforgása alatt Veszprémbe értünk ahol már láttuk h Dános kalimpál mindenfele  integet nekünk. Leszálltunk [Dani uram sapiját a buszon hagytam... jajj hopii. xD] és igen sok ember várt ránk, már lassan szétfagyva akik ráadásul Facebookról már ismerős arcoknak számítanak.[Dorka nővérkém*.*]Elindultunk helyi járattal az isten háta mögé a Fekete rezidenciára.
Ott ismeretlen/ismerős emberekre egyaránt találtam. amint beléptem megcéloztam Dani irodáját avagy a mellékhelyiséget>.<. Kb 2óra mulva olyan rosszul lettem a tömegtől h ki kellett mennem. vagy 20 ember lett behelyezve általában 1 légtérbe... és ezt még jó sokszor eljátszottam. Matten kedvesemmel kimentünk a játszótérre 1 kicsit fejet szellőztetni. olyaaaan jót beszélgettüüüüünk*.* 
a partyra visszatérve én személy szerint nem találtam a helyem,bolyongtam mindenfele; Házi gazdánk is folyton az irodájában tartózkodott. Éjfél előtt még 15 perccel kimentünk játszótérre Peincíí Kakuzu Dános Fifi [???? asszem voltak még csak... csak... XD] éjfélre visszaérve, koccintottunk [én gyerek peszgővelxD] volt pattogtatás csattogtatás körülöttünk tűzijáték; Bundik félmeztelenül mezit láb 1 szőnyegen kiszambázott xD én kb mindenhova polóban mentem a mínusz akárhány fokban:D  innentől Partaypartay... sokan bealudtak, mások kockultak, volt aki rosszul lett >.< kiakadások... T_T  
Dorka *-* [1aé Konan hang]és én:3
ÉN személy szerint órákig próbáltam nem meghalni mer kikurt fáradt voltam a 2hetes nem alvások után, de aludni akkor sem tudtam... [Matten falatot használtam párnának xD]6körül befoglaltam 2 fél m × fél m-s ágytámlát! a folyosó közepin... aztán már csak azt láttam h Kakuzu és Szecska drága is befexik mellém:D ~~ 
amit már tényleg nevezhetek 2011. 01. 01-nek : kb aludtam 1-1és fél órát felkeltem minden ugyanúgy mint mikor lefeküdtem Kakuzuval. Ilyen tájt már sokan keltek felfele; Sanyi aki aznap dolgozott ihatta kb a legtöbbet mer nagyon fosul volt...[éjszaka amit művelt x""D]; ettünk, tv-ztünk kockultunk lassan ideje lett volna elindulni, csakhogy házigazdánk felajánlotta hogy maradjunk még 1 napot. Én úgy döntöttem maradok, mivel úgy voltam kva rosszul h 1 korty piát nem ittam... 0.o (Y) nah mind1. Onnantól kezdve maradtunk: Lilla,Zoli,Matten,Bundik,Szecska,Dános és Dorka akik alapból nem mentek sehova és [szegények] én is. Innentől nem teljesen emléxem---- xD arra mondjuk igen, h VV-t néztünk és tökre felb*sztam magam a k*va szandikán... -_____- bábábábááá>.< 
Zoltán[Hebi-s Barmok alkotó]*-*ésazén ocsmány búrám
Este Lilla eltávozott közüllünk~ <3 T_T. Én kb olyanszinten kivoltam,h éjjel 1 fele elküldtem mindenkit aludni. még így is olyan szarul aludtam, h alig aludtam T_T Másnap reggel asszem olyan 9kor keltem. Megtámadtam Bundikot aztán szépen lassan mindenki felkelt. Ettünk Pizzát, rajzoltunk, és eldöntöttük h 3óra körül indulunk... na már most lekéstük a helyi buszt, ezért elkezdtünk filmet forgatni(Y) ennek a vége az lett h mindent lekéstünk és Dani apuja vitt ki minket  Veszprémbe. 16:10kor indult a buszunk Pestre, de Várpalotán nem állt meg, szal Bundik nem tudott velünk jönni T_T. A buszon haza fele Zoltánossal és Mattenossal kibeszéltük a szilvesztert ki-hogy érezte magát, így született meg az, hogy Zoli Dani és én szerelmi/msn háromszögben élünk, mivel Dani másolja a velem való beszélgetéseket Zolinak,és a Zoltános beszélgetéseket Dános másolja nekem xD. Az út hamar eltelt, Zolinak várnia kellett a Szentesre menő buszra 1 kicsit maradtunk vele, aztán Mattennal ♥ folytattuk utunk egészen hazáig. *w*












2010. december 19., vasárnap

Animekarácsony.

2010.12.18. Animekari. Millenáris~ ha magáról a Conról beszélünk egy 5ös értékelésen 3ast kapna... unalmas volt, de végre meg volt az h a lényeges emberek nagyja mind ottvolt most eltűrtem a negatív dolgokat is...
Tééháttő~ 
reggel 9óra: Peincii átlimbózott hozzák, én még pakolgattam.Sikerült elindulni, busz és mentünk~ ... nah örsön, találkoztunk egy animés lánnyal és Orsival. Moszkvánál már Orsivall és Peincíível érkeztünk és onnan is millenárisba 2en folytattuk utunk... rögtön Madarával futottunk össze aki Willre várt h átadhassa cosplay-e 1 részét. Hidegnek hidegvolt, és esett a hó... *-* bementünk, nyah~ kik mentek el előttünk még szép h Kakashi,Gábor és Ciel (Y) xD kérdeztük h hol lehet bemenni de nem tudták... nah mind1 beslisszoltunk wöcöbe h átvedljünk cépébe. Én nagyon hamar kész voltam szal még megcsináltam a parókám, meg Cielt krizáltam[csak a szokásos] ekkor találkoztam Noémivel, kifele menet Bundik pajtival is ~ szépen lassan Deita,Byakko,Rika Herom~,Hisagival is össze futottunk még az aulában. Bennt már állt a bál 1000ren voltak, köztük Hidan,Nero,Will,Fincsi. [ *w* ] lepakoltuk a cuccaink az 1ik csigalépcső aljába. Elindultunk felfedezni. Találkoztunk Kisukéval, Andris pajtással, Narutoval  Ayrinnal, Zsebivel, Csabival... és még sorolhatnám. Noémivel olyan szinten elvoltunk:D észre sem vettük hogy közben Peincíí eltünt és mint kiderült Dánosért és Zoltánért ment.Később becsatlakozott Matten is.Dánost lerohaták a rajongók... és megláttam! EGY NARUTO PLÜSS AMI NEKEM MÉG NINCS MEG! azonnal letámadtam szegény lányt h honnan van. Odavezetett de már nem volt... olyan csalódott voltam h legszívesebben sírtam volnaxD T^T innentől nem igazán tudom mik töténtek... annyira emlékszem h Bundik fogta a csoportot és elmentek sushizni. Peincíítől elváltam szóval mikor meglett felkaptamőt Gábort Kisukét és Cielt és mentünk mi is utánuk. Olyan szépen esett a hó *aww* (L) nade. odaértünk Peincíí belibbent a tömeg közepibe én fagyoskodtam 1 kicsit kinn Kisukéékkal aztán vissza ettem egy csokis fánkot<3 [Matten csinált 1 videot a törpiek zabájáról ami itt~ nézhető meg.] Visszatérve a Millenáris 'b' épületébe hülyéskedtünk, nézelődtünk, keresgéltünk. Találkoztunk PusedLee-ékkal [alias Nana és Emese~ (L)] levásároltuk a con jegyet. én 1 Edwardos kulcstartót vettem *-* közben Bundik elhúzta a csíkot Matten bérletével azzal a mondattal h visszajön, hát ez nem így lett, és még a táskája is ránk maradt.
Hazaindulás: mint kiderült nemcsak Dani alszik nállam de még Zoltán és Bundik is... O_O milyen jó h tudtam rólla:'D szaal 6kor elakartam indulni de VALAKIK miatt ez a terv porba hullott. xD valamilyen úton negyed 7fele sikrült elhagyni a placcot. de mint kiderült Peincíí otthagyta a bérletét szaal visszament érte. közben páran jegyet vettek, tökjó-__- 
a hazafele menetben:Kakuzu,Peincíí,Nero,Zoltán,Matten,Orsi,Dános,Ciel és én vettünk részt.Ciel és Nero keleti,Blaha közeliben eltávozott közüllünk. nem elfelejtendő h kvára kellett pisilni, nagyon fáradt voltam és fájt a hasam(Y). Bementünk Árkádba de ott bomba riadó után voltak, alúl még ellenőrzés folyt. elmentem wöcöre, addig az éttermek is kinyitottak szall tudtunk enni.97E-n hazafele beszélgettünk röhögtünk, majd szépen lassan... eljött az ideje hogy Orsi is leszálljon. Mi is leszálltunk hívnánk Bundikot... erre ott szambázik mögöttünk(Y). Peincíítől is elköszöntünk, majg folytattuk az utunk haza. 
Hazaérve: Matten gitározott.Mi 26. részt néztünk. aztááááán kiesett Norbi *w* (YYY). Matten hazament :( 
Aztán ALUDTUNK xD mivel másnap korán keltünk. ^^

2010. december 10., péntek

mikulás. és más.

*A hétvége hát dagadt piros ruhás pacákokkat volt tele. *w*
Avagy tegyük ki a csiztmáink és reggel.... tádádádááááá~ kapatam kék too late órát amit kb azóta lese vettem. 
*Aztán tettem egy elhatározást, miszerint elegem volt mindenféle fajta rajzolásból és hogy alapból a az ismerősik körömből  mindenki jobban rajzol nállam:"D na mind1...
*Holnapután advent 3. vasárnapja *w* de előtte még suli... ráadásul KÉMIA:@ -.- utána még nem tom milesz mer 3fele is hívtak h menjek. xD jah hozzáteszem vasárnap még cosplayt is varrok... (Y)
*Kicsit vissza emlékezve a Danisnapra: HP7 again*.* Danival és Ciellel a westendben. Ciel írt valami fanfic-et Dani×K.l.norbi-t báááá~~xd ésésés szerelmes vagyok Rupert Grint-be *____*
[basszus nagyon ugrálok a dátumok között....]
*a Tegnapi napon... NEM VOLTAM SULIBAN!! >.< és egésznap Rurouni Kenshin-t néztem *~* és kiakadtam az emberek hülyeségén. (N)
*jah még valami... PARÓKAPARÓKAPARÓKA!!!!  *____________*
Selena Gomez: a year without rain. [ egy hete ezt nyomatom <3]

2010. december 4., szombat

X faktor... avagy... FASZOMAT ;_;

Ma kiesett Vastag Tomi, akinél aranyosabb embert nem láttam....
Kezdem az elején Nov 30. kedd: Corvin téren jártunk Noriko,Ciel,Bea,Dani,Peincíí  és én. Belestünk a próbára és a bevásárló központban ültünk. Általában mindenki K.L.Norbira várt, engem nem érdekelt túlságosan én inkább Tomit vártam. sokmindenki után megjött ő is rávettek, hogy öleljem meg:O megkérdeztem h szabad-e szerintem a végletekig vörö votam és *aww* :D megöleeeelteem~ 
Ekkortájt láttuk beviharzani Norbit de úgy hogy kb én vettem észre xD. Mondta Kereszter Ildikó h a próba után kijön...
Nah vártunk rá fél7-ig már mindenki elment, alig voltunk, táncosok se voltak. egyszercsak felkiáltok Norbi ... elszaladt a szószoros értelmében, annyit látunk: Dani utána... de hiába [elvileg valami olyat mondott h bocsi...] 
Szóval ültünk ott 6órát Norbira várva aki szart bele h kiosszon 5 aláírást, bezzeg mikor 1000 voltan Tomi hajlandó volt ott maradni és beszélgetni~~ ez különös. 


 A mai adásban meg, jajj Norbi így, Norbi úgy. blabla~~ esne már ki az a pöcs:@ leszarom a multját, meg a nyűgjeit.  A lényeg Szeretlek Tomi és 
hajrá tovább Csabi 

2010. november 2., kedd

*buwawa* éjjszaka a Konan kecóbanxD

Tegnap Bundik és Peincíí nálam aludtak :P
Nade előzmények Bundik pajtás 12re ért ide. Lillával 1kor talákozok Hősökön h odaadja Dani telefonját ami nálla maradt ő meg utazik el és Dani ugyis kedden [ma] Pöstön tartózkodik szal odaadhatom nekix3 
Sikerült is egy kisebb késéssel odaérnünk Nagyölelééés LILLAAA*w*♥ :D elmentünk együtt gyorsan wécére osztán ők szálltak tova T_T 
Bundikprüntyővel még Hősökterén kicsit deszkáztunk *w* majd 17.ker meki és Peincíí [aki később csatlakozott hozzánk] onnantól h megjött lebeszéltük Danival a találkát; pókereztünk [amit nem utolsósorban ÉN nyertem meg *büszke*]ésés Bundik bealudtxDDD -.-" mi Peincíível megcsináltuk a FB alkalmazások felét[y] mindent lálykoltunk~ és röhögtünk Bundikon:P:P jah és azt ki ne hagyjam h megártuk az éjfélt h buddypoke-on kérhessünk napi pénztxD
Mire elértünkodáig h alvás én felpörögtem és utána a *nemtommilyenelőzményekkel* jött a kérdés: Etiópia nem Afrikában van??? -nem Etiópia Etiópiában van~ ebbőlkövetkezik h az 1 külön bolygó és álom világ is egyben O_O x'D jó oké akkor a másik hülyeség Bundik az ALFA szal ha Pókerezünk megkérdezzük neked mid van: 1 Bundikom- basszus nyertél T_T <- (Y)
Visszatértve én elég szarul aludtam de segáz. Reggel fél10körül kakaó ~10kor indultak a népek elfele,de még délután úgyis összefutunk xp *muhahh*...
To Be continue~
'Nem sárga, nem zöld, főleg nem szürke, a szivárvány is nézhet néha tükörbe! A viág rózsaszínben pompázik! Szia, szék, mindjárt kapsz tőlem egy smileyt!!!' :D

2010. október 4., hétfő

Mondocon'10

2010.10.02-03. Hungexpo.
Szombat: 7:58-kor jött az ébresztő sms Peincíítől~ ideje kelni!:D - felöltöztem...Naruto cp *aww* jobb paróka:3*.*~~
8:00tájban mentünk felvenni Péjncít aki visszapasszolta a varrógépem.XD*yaaayz*
odaértünk nemtom mikor:D először pár Narufan csaj mellé tolakodtunk a sorba h átvehessük a jegyünk aztán előre Narutohoz és Yunához *3* aztán Dani,Lilla és Bundik is befutott bwuhahahaaa :P
Átvettük a jegyet beszambáztunk~ *gondolkozik h kivel találkozott-nahmind1* ~ Talán onnan tudnám most folytatni h felmentünk a 'kávézóhoz' ahol az 'Egy Akatsukis élete' 24.részének premier vetítése következett de előtte Karaokee-t hallgattunk.Aztááán jött a nagy rész (amit én már szerdán láttam *röhög*) éééés a cenzúra... ami a legjobb h a végén lévő 'valaki mondja meg...' Presszer Gáborszámra ballagtam,jah és a közös képünk Danival és Peincíível be lett paszírozva a végére emit alig mutattak(Y)xD nah aztán interjú~ amire ráadásul nem tudtam foigyelni mer FMA openinget karaokeeztak mellettem amit imááádok >.<
Kakuzu is megérkezett.Valahogy Daniékat elhagytam szal 1 darabig Kakuzuztam aztán jött a teló MICHI VOLT AZ! O_O *yuppppy* elmentem érte Kakihoz vezettem >:D aztán elhagytam mindenkit.... letámadtam  a Narutokat (LLLLLL) Ritsut~ találkoztam még Ciellel.Hisagival.Csabival. Deitával.Hoshival .Amiiival *emlékeztem a 4puszira>:P*
Aztán jött a depi *ahogy Lilla mondta volt*-.-" elmentünk Expohotelbe~ nuku pizza T_T aztán inkább a Burgerkinget választottuk^^ ~ Kakuzuval előre mentünk mer szarul is voltam és éhes is kb akkor ettem szombaton először-.-"" valami csirkés dolgot ettem egész jó volt. találkoztam Herommal *-*:D aztán Daniék isbeértek akkormár Zolival (Hebis barmok) és Mattennel O_O akik nem utolsó sorban felvették minden mozdulatunk szal akkor már röhögtem... ésés kaptam nyalókááát :lovel: *__________*
Miközben szambáztunk vissza Conra ugráltunk Lillával Danival ütemesen... Peincíí felemelte Danit Lillával segítettünk*videovideo-megszállottan*
Aztáááááán... mivolt még?*hmmm* jaaa Dei és Madara is oda tolta fenséges hátsófertáját Conra:D de nem sok időre-.-'
...mivoltmég?? (I) megölelgettem Linát és Kidáááát (LLLLLLL)
olyan nemtom mikor indultunk haza fél8 talán. úgyvolt h nem tudok Peincíínél aludniT_T de ott aludtam *hero* hááááhh :D először elmentünk hozzám összeszedtem a cuccaim és fürödtem közbe töriek 24.részt néztek~
Peincíínél: MEGÉRKEZTÜNK. mindenki ledobta magát valahova. Lilla fürcsizett először aztán Dani aztán Bundik~~ (szóismétlés 1000szerpowz) Dani lerajzolta Peincíít aztán 'jött a szunya ideje' xD akik ottaludtak: (ugye) Peincíí,Lilla,Dani,Bundik,Zoli,éééés Énis
Vasárnap: Aludni nem aludtam sokat konkrétan óránként többször felkeltem de segáz... xD fél 8kor keltünk 10ig szenvedésaztán készükődés Bundik haza kísért én cp-t vettem közbe mindenki úgydöntött h nem megy conra szóval Peincíível kírésrük őket cp-ben Népligetbe. maradtunk a Szokásos PeinKonan feelingbe^^ 1re befutottunk Conra. az a nap el[és ezt a 'Con' bejegyzést vagy 5órán át írtam]ég uncsivolt de a végére beindultxD Michiztem,Kakuzuztam *____* Narutoztaaam (LLLL) *aww* ésés kurvasok képet csináltunk>.< amkiket várok szeretettel ~ nem volt olyan élménnyel teli de elment. :3 [és ezt a bejegyzést 5órán át írtamxD]












2010. augusztus 15., vasárnap

egy éjjel Kakuzunál.

2010.08.14~15.
A night in Kakuzu's hauz. x'D

Úgy vooolt hooogy... pólusban voltunk anyumékkal és kaptam sms-t Peincíítől h ment Kakuzuhoz aludni. 7óra körül ugy dötöttem én is megyek->megfürödtem hajatmostam.~ kiderült h Kakuzu nagyon közel lakik a pólushozxD.
Mikor odaértem már nagyban fojt a csevely Danival. Ezt már előbb kitaláltuk legyünk mi 'Dani angyalai' xD 0.o <-erre érkezett a kép. nah itt vége volt mindennek... SZAKADTUNK A RÖHÖGÉSTŐL! x'''''D Peincíí ps2-zött Kakuzuval SAI-n rajzoltunk, zenét hallgattunk. fél4-4 fele ugy döntöttünk avás.
Másnap reggel én vagy 5× felkeltem minden szarra, és elég rosszat álmodtam =/ reggel is ment a koczkulás.ps2... amit én is kipróbáltam *-* :D:D voltunk fagyizni. (Kakuzu kutyija oda szököttxD) aztán cicáztunk/kutyáztunk. (1 kis megjegyzés: Peincíí: Drue Barrymore.Kakuzu: Camelon Diaz.Konan:Lucy Liu xD)
<><><><>
<>
<><><><>
Kakuzu és az én "művem" xD
Hazafele 46os busz aztán 202 Peincíível *-* zene 1000rel(:

2010. augusztus 8., vasárnap

NyaaCooon~ *-* 2010. 08. 07.
tehááát~ a nap azzal kezdődött  hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD 
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD


Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)
Harajuku g u r l ~ (L)
jaaaa~ meg elvittem hugom rózsaszín esernyőjét és azzal ugráltam mindenfele. nagyon sokan fotóztak le VÉGRE. csak 1 baj volt hogy mivel kevesen voltak, nem volt olyan hangulat mint kellett volna lennie.TT_TT =/

A továbbiak~ hát... xD a kocsiban visszafele. Dani aludt 1et...én a csomagtartóból Peincíí ölébe költöztem aztán valami nagyon fura dolog jött ki belőle.(és nem kell rosszra gondolni) Anyumék kiraktak itthon ők megtek Balcsira ismerősökhöz aludni.Mi kimentünk játszóra. Visszatérve kaja,aztán kockulás míg ...
és a folytatás legyen a mi titkunk *kunc* (nem kell rosszra gondolni)
a nap talulsága (fangurlok álomálmaxD): egy ágyban aludtunk Fekete Danival *-* :P:P
n y á á á ~