A következő címkéjű bejegyzések mutatása: KHR. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: KHR. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. október 15., szombat

Mondo Con 2011 ősz.

2011. 10. 08.-09. Mondo Con, HungEXPO.
Péntek: Cielnél aludtam, Shin társaságában.:D HÁRDKÓR partyztunk, Trolling in the deep.:D
Szombat: Shinnel, Ciellel,elindultunk,oldalamon 3napra valócuccal. Utastársaim nem léptek a Con területére, szóval gyorsan ismerőst kerestem aki segít felvenni a Konan cp-m.Ha jól emlékszem az áldozat, Zsebi lettxD. Phuskás-úrral csináltunk pár képet,amik alul láthatók is ˇˇAlapból az a nap elég unalmasan telt. Sok mindenkivel találkoztam. Délután Peincii megérkezett,innentől kicsit jobb lett minden :D. Sajnálatos módon, mivel Zsebinél aludtam, már 7kor elhúztunk Conról.
Vasárnap: Ez a nap már sokkal élmény telibb volt, mint az előző.Tsuna cosplay(Y).Először Hitsu-val, aztán Will-el és Fincsivel mentem minden fele.Megnéztük Matsu és Sid [meg a többiek] performance-ét, Matsu nagyon szépen énekelt *-*.Aztán Hibarival és Gokuderával felfedeztünk soksok KHR-es embert, akik molesztáltak [:C]. Ayrin, Xaxus, Szkualloval képeket csináltunk. Voltam Zolcsiékkal, Dórival, és felfedeztem Kibát, az eszméletlen szekszi FÉRFI Naruto cosplayert! *-*[nyaaaa~]. Nero miatt fetrengtem a röhögéstől..xDDDD jaaaaaajj a szotyola pucoló úristenedet:D.Eztán 7fele elindultam haza.:C


Összegzésül: 2009-es Conok óta a LEGJOBB volt, a vasárnap miatt*____* 













2011. május 6., péntek

elmaradások.

 
Sok minden dolog történt/történik mostanság körülöttem.^^
Ciellel jókat szoktam partyzni suliban ~~ :D 
Folyamatosan animéket nézek, főlleg régen látottakat. //Fma,Inuyasha//
Mindjárt Con, megvan a Naruto és Naruko parókám is.
Ezek ellenére, valami nagyon  hiányzik, amire nem tudok rájönni micsoda... ezáltal, az utóbbi napokban nem aludtam túl sokat :/.Nagyon fáradt vagyok.:C 
A KHR fanatizmusom azóta sem tűnt el. <3  Imádom még mindíg, már csak a mangát kéne magyarul megtalálni ^^"
Holnap meeten Kakashival buziknak öltözünk *.* [K.K.K.K.(LL)]és valószínűleg az is party lesz (H).
Így évvége fele, Kémiából és Anyagismeretből belekénehúzni, de nincs túl sok hangulatom az iskolához xD. Az osztálytársak még mindíg parasztok -.-",és ofő is bekapott valami undok pirulát ... [N]





2011. április 20., szerda

írni kéne. :C

Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok. 
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó  rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi: 
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D 
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem 
mindjárt neki is állok  ;D 
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/  nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]


Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.

2011. március 27., vasárnap

'Boys and Girls be ambitious.Boys and Girls keep it real.'

Egész héten Katekyo Hitman Rebornt néztem! O_O 
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !
most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~ 
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~ 

Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:  
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T

2011. március 10., csütörtök

lényegtelen [de NEM unalmas] teendők tömkelege! :D

Mint ahogy előző bejegyzésemben említettem, eddig olyan problémám volt, hogy nem tudom mit nézzek, nah ez egy jó 2hét alatt eltűnt, mivel megnéztem a One Piece-ből vagy 100 részt D: de nem tervezem MÉG beérni az animét, szeretném, ha egy pár rész még kijönne :D *.*
Szóval: addig megszeretném nézni a Katekyo Hitman Reborn-t, a Pandora Heartsot, és elakarom olvasni a Fairy Tail mangát x___x  D: *messze van még* 
Visszatérve Op-ra, ledöbbentett [AKI NEM LÁTTA ÉS MEGAKARJA NÉZNI, SPOILER-t tartalmaz] mikor szétküldték őket, és nekem így hogy Luffy csajozását viszik [421.rész] egy világ omlott össze bennem T_T és wááááááá >.< T________T 
Most perpill Fájdalmakkal,és a sulivan is küszködöm :/ ráadásul még Ciel sincs suliban *döglödt* szóval faszás. (Y) de pozitívum: hosszú hétvégeee fákkyeee *hero* és elvileg Bundikolni fogok *.* meeeeeg Ottalvós meet Hidankánál. *.* Omoishineeee :P