![]() |
| 2011.febr.Farsang |
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kakuzu. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kakuzu. Összes bejegyzés megjelenítése
2012. február 9., csütörtök
2011. július 17., vasárnap
Ciel meet.
Ciel party Július 13-14.
jaaaj.rég voltxD. szerda : Bundikkal indultam útnak először munkát kellett intéznem és csak utána mentem volna Cielkéhez C:, de a szimpatikus HD-grouposok 11 helyett 13 órát írtak az sms-be így lekéstem.. nah. nagyon fasza.. rohantam Moszkva-Széll Kálmánról vissza Keletihez ahol a találkozó volt.
résztvevők: Gokudera, Kakuzu, Deii*-*,Zsebi,Kimie,Óvóbácsi Tájcsó,Kanda és Hibari-chan~. Elértem és megtaláltam őket.Vonatra szálltunk és ment a vonatból kihajolás, meg mutattam nekik az utcám.. xD
Cielnél lepakoltunk,ettünk, aztán go Gyömrői strand. Pancsiztunk,ugráltam Taichou válláról úsztattam Dei-t,ééés 1órán keresztül lángost vettünk Kakuzuval. :D
Mikor visszatértünk a Ciel rezidenciára neki estünk gofrit sütni, és beszélgetni. Este üvegeztünk.. nah már csak az hiányzott.. Zsebi feladata: legyél egy arab tehén kereskedő. Még szép h én lettem a tehén xD, konkrétan én úgy hívnám:degenerált arab döglödt tehén... xDDD amilyen hangokat kiadtam.. no comment.(Y)
jaaaj.rég voltxD. szerda : Bundikkal indultam útnak először munkát kellett intéznem és csak utána mentem volna Cielkéhez C:, de a szimpatikus HD-grouposok 11 helyett 13 órát írtak az sms-be így lekéstem.. nah. nagyon fasza.. rohantam Moszkva-Széll Kálmánról vissza Keletihez ahol a találkozó volt.
résztvevők: Gokudera, Kakuzu, Deii*-*,Zsebi,Kimie,Óvóbácsi Tájcsó,Kanda és Hibari-chan~. Elértem és megtaláltam őket.Vonatra szálltunk és ment a vonatból kihajolás, meg mutattam nekik az utcám.. xD
Cielnél lepakoltunk,ettünk, aztán go Gyömrői strand. Pancsiztunk,ugráltam Taichou válláról úsztattam Dei-t,ééés 1órán keresztül lángost vettünk Kakuzuval. :D
Mikor visszatértünk a Ciel rezidenciára neki estünk gofrit sütni, és beszélgetni. Este üvegeztünk.. nah már csak az hiányzott.. Zsebi feladata: legyél egy arab tehén kereskedő. Még szép h én lettem a tehén xD, konkrétan én úgy hívnám:degenerált arab döglödt tehén... xDDD amilyen hangokat kiadtam.. no comment.(Y)
Kezdetét vette a fáradt időszak.. Kimie rosszul lett:/, Zsebi és Hibari is lassan bealudtak. Kim mikor kicsit jobban lett kimentünk dumálni Kandával együtt. Aztán aludtam/tunk be 3óra körül.Reggel [természetesen] elsőnek keltem 8 környékén. Átnéztem a másik szobába, Dei Gokudera és Ciel alszanak-é~ de Ciel ELTŰNT! o_o Pár perccel később leszambázott a padlásról.. ő ott aludt xD. Volt vagy 10 óra mire összeszedtük magunk.. értem mutter jött 12körül szal hamar ott kellett hagynom a társaságot. T____T
Imádom.. <3
Ezt is *-*
2011. május 2., hétfő
csak egy hétvége... xD
Ápr. 29. péntek: 5 óra rövidített. Elviekben, suliban kellett volna maradni 7ig???? WTF... *trollface* én inkább anyuval írattam igazolást, hogy Du. drága Faterom~ Will ballagására megyek ♥ szal haza, otthon összepakoltam a maradék szobám xD aztán Anyuval megtünk virágot venni,és hugomért, de mivel Kakuzu később végzett és úgy volt h talizunk... taliztunk is. Sőt még Cielkével is *.* Bár a buszon így is partay volt, ültem volna le, öreg [csöves?] bácsi mellé, erre megfogja a kezem és ""segít"" leülni[WTF???] aztán annyit látok szemem csücskéből h ott bámul-.- .Szal Kakuzuval, Ciellel Örsön összekoccantunk, majd elindultunk Will ballagására. 5 percel"kezdés előtt" be is estünk. Hidan, Gyöngyi, Dollés Gábor márott volt és partyztak. Gyöngyiék csináltak óriási XÉNIA táblát[amit lengettünk is]. Vettek tundra bugyit, és faragtak cukkiniből v miből...ő... azt :) x'DDDDDDD. Konkrétan egy jó kis szar kupac meetet csináltunk oda xD. Egyszer csak Kakuzuval kiszúrtuk Dante-t, akit kimagasló magasságai miatt nem lehet nemészre venni. Hidannal le is támadtuk h jöjjön oda hozzánk:
Hidan: - *halkan* Dante... *hangosabban* Danteee... -nem hallja._. - DANTE BAZDME...! *ezt meghallotta x'DD* oda isjött hozzánk (A) aztán ömlöttek a hülyeségek.Vége lett a ballagásnak.Gábor haza ment, mi pedig mindenki mekibe,aztán pedig Ciellel és Kakuzuval elindultam haza. Amiből az lett, hogy megbeszéltük benézünk NG - Nippon Groove-ra. Ciel Orsival [akivel nem utollsó sorban ballagáson összefutottam... ] ott maradt NG-n, én pedig Kakuzuval megtem haza. Este 11re estem haza, másnap pedig költözés... xD30. szombat: nem volt...ANNYIRA emlékezetes nap. átköltöztünk sréhet szembe a régi házzal. Bundik, Matten és NOÉMI is [végre eljutott odáig h átjött hozzám♥] és..és...tökjóóóó >.<. Amúgy poén mert eltört az egyik bazi nagy tükröm darabokra xD és most fedezem fel magamon a vágásokat.. xD. Bundik nállam aludt ~ Báttyó ♥ (: szóval jóság van xD
Vasárnap: Egész nap zuhogott az eső,szal a Majálisról lemondhattam, és ezt a napot is [kihitte volna Bundás pajtással töltöttem xD]. Du. mikor már nii-chan is itt hagyott, akiktől béreljük a házat meghozták a kutyájukat *_____* Pepe~ nyúúúú~ *.*
2011. március 27., vasárnap
'Boys and Girls be ambitious.Boys and Girls keep it real.'
Egész héten Katekyo Hitman Rebornt néztem! O_O
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !
most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~
Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~ Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T
2011. március 1., kedd
Pokemon őrület 0.o és március hatás.
D:
POKEMON FAN LETTEM :O:O:O ~~
a múlt héten megnéztem az első 35 részt és hááát, nem kicsit lettem fanatikus(Y) xD. Azóta kb Pokemonokkal álmodom, azokat rajzolok, most épp egy fanfic-en agyalok xD. Devarton külön mappát kapott:D. Egyszerűen már hiányzott az életemből, és ugyse volt mit nézni, hát most már van. Most mondjuk perpill Fairy Tail mangát kiakarodzom olvasni de jövőzene. :D
A mostani dolgokról: március. (N) utált hónap, deee megvan h hova fogunk költöznii és annyiraaa jóóó *.*
ésésés a mai Danis nap kva jó volt xD ettünk 100 ft-s hotdogot IKEÁBAN, és garnéla rákot xD meeg randalíroztunk ikea belterében. xD résztvevőink:
~Dani
~Kakuzu
~Peincíí
~Ciel
~Matten

POKEMON FAN LETTEM :O:O:O ~~
a múlt héten megnéztem az első 35 részt és hááát, nem kicsit lettem fanatikus(Y) xD. Azóta kb Pokemonokkal álmodom, azokat rajzolok, most épp egy fanfic-en agyalok xD. Devarton külön mappát kapott:D. Egyszerűen már hiányzott az életemből, és ugyse volt mit nézni, hát most már van. Most mondjuk perpill Fairy Tail mangát kiakarodzom olvasni de jövőzene. :DA mostani dolgokról: március. (N) utált hónap, deee megvan h hova fogunk költöznii és annyiraaa jóóó *.*
ésésés a mai Danis nap kva jó volt xD ettünk 100 ft-s hotdogot IKEÁBAN, és garnéla rákot xD meeg randalíroztunk ikea belterében. xD résztvevőink:
~Dani
~Kakuzu
~Peincíí
~Ciel
~Matten

2011. január 31., hétfő
Mikor a Konanok billiárdoznak;avagy hosszúhétvége.:D
Mint ahogy a címben is érzékeltettem, csüt-pént no sulally! *3* Egy kikurt szar hétfő-kedd-szerda után ...
Csüt: 13:15 re apu kivitt Népligetbe, indult a buszcsim.Azthiszem 15:45 re értem Veszprém City-be ahol Dani és Szecska várt rááám~ természetes, hogy odaértem és azonnal rohanhattunk wöcöre, mert már megin tele ittam magam (Y) lecsüccsentünk vöszpréém sziti plázájában beszélegetni~ osztán go tu dö bászsztop ami busszal Gyulafirátótra mentünk Dánososhoz ;D ottan partay volt, Dorka :D xD lementünk billiárdozni, hát az no comment. (YY) éjjelfele hívtuk Zoltánost ish hisz megünnepeltük volna a szülcsinapcsiját, de nem jött T_T
Péntek: Másnap is ment a partay 1000rel~ neki estem palacsintát sütni(Y) xD ezzel, és kockulással elérkeztünk odáig h Szecska is megérkezett.Nah így akkor beültünk facebookelé, és alkalmazásokat hajtottunk végre. XDXD nah basszus,Bundik báttyó ott se volt még, de rajta röhögtünk a legtöbbet... "Bundik Puméla" engem csak 2× akart kinyírni a face, Dani kukás maffiózó csöves lett(Y) xD [most csak ennyi jutott eszembe] megérkezett TesóBundokpajtii.szaal kezdődött a party! ... a fennt említett kanok neki álltak vizipipázni meg alkoholizálni [mi mást csinálnának] én meg beköltöztem Dorkához.Visszaszublimálva jó sok fotó készült ;D és egy bizonyos Orsi nevű személlyel is igen szépen elcsevegtem mikrofonon.Egy ki fejmosó beszélgetés és lenyugodás után ideje volt csiccsikálni.
Szombat: ELVILEG indulnom kellett volna haza, de az itteniek kiharcolták, h maradjak még egy napot *anyuciék szerintem otthon 'repestek' az örömtől.* Ismétcsak megismétlődő tögnapi nap~ csakhogy! Befestettem Dorka haját! (H)egy-két jó kis billiárdozással megspékelve >.< avagy, én billiárd közben is széttöröm magam. (Y) FAQYEA! Dorka miatt a belemet kiröhögtemxD~~~~~~ Csicsi. ~~~~
Vasárnap:Bundikkal, Szecskával korán keltünk [magunkhoz képest] készülődtünk; pakolásztunk,ezzel Danit is ébredésre kényszerítve *muhahahaaa* reggelire ettem lángost ~*.* ésés 12:10kor indult a rátóti busz... ÉÉÉÉÉÉÉS ELÉRTÜK! O.0 D: csodaszámbanmegy. SŐŐŐŐT! még Veszprémben a 12:30-as Pesti buszt ish D: [amit elfelejtettem: hogy előző este meetre hívtak] 3ra beértem népligetbe, és go DP~
Wáááh~ mire megtaláltam a billiárd pályát, ahol elvileg Hidanék tartózkodtak megöregedtem xD és pont mire odaértem, már pont szedelődzködtek ish-.- szal ~ Felszambáztunk Hidanékhoz: Kakashi, Kakuzu, András,Nero, éjs méég én is-.- <3 ;D először játszottunk Alejandróval aki mint utólag kiderült Nero a 8ker réme, aki civileket öl, és kurvák között bujkál. FAQYEA! ettünk fánkot aztán hazaundultunk mindenkivel~
Kakuzu: Reggelizz!PÁPÁRÁPPÁ! ne háborúzz!PÁPÁRÁPPÁ!itt~
![]() |
| Dorka~ |
![]() |
| Báttyó~ *.* |
Szombat: ELVILEG indulnom kellett volna haza, de az itteniek kiharcolták, h maradjak még egy napot *anyuciék szerintem otthon 'repestek' az örömtől.* Ismétcsak megismétlődő tögnapi nap~ csakhogy! Befestettem Dorka haját! (H)egy-két jó kis billiárdozással megspékelve >.< avagy, én billiárd közben is széttöröm magam. (Y) FAQYEA! Dorka miatt a belemet kiröhögtemxD~~~~~~ Csicsi. ~~~~
![]() |
| Gyúrunkvazze' |
Wáááh~ mire megtaláltam a billiárd pályát, ahol elvileg Hidanék tartózkodtak megöregedtem xD és pont mire odaértem, már pont szedelődzködtek ish-.- szal ~ Felszambáztunk Hidanékhoz: Kakashi, Kakuzu, András,Nero, éjs méég én is-.- <3 ;D először játszottunk Alejandróval aki mint utólag kiderült Nero a 8ker réme, aki civileket öl, és kurvák között bujkál. FAQYEA! ettünk fánkot aztán hazaundultunk mindenkivel~
![]() |
| <3~ |
2011. január 4., kedd
Szilveszter. 2010-2011.
hmm* ~ érdekes/tanúlságos egy szilveszter volt. :3
2010. január 31.-e: reggel rendbe szedtem magam, mert valamikor asszem 16:15kor indultunk ... Kakuzu-val utaztam Fekete Dániel-Dános-hoz Gyulafirátótra. Kaku drágával megdumáltam h 15 órakor találkozunk Árkádban/nál. Az a kurva Árkád már kb zárva volt mire odaértünk... najó elindultunk Népligetbe ahonnan a buszunk idult. Ott beszélgettünk Kaku-val és megállapítottuk h azok akik szintén azzal a busszal Danihoz mennek, is megjöttek.Mindannyiunk sikeresen be chekk-olt a járműbe indulhattunk is Veszprémbe*-*. egész úton zenét hallgattunk, Pink- Raise your glass. / Flo Rida feat David Guetta - Club can't handle me. :D
Várpalotára érve csatlakozott hozzánk: Lilla ; Peincíí ;Zoli ; Maten; Bundik és Olcsi kedves is^^ 20-25 perc leforgása alatt Veszprémbe értünk ahol már láttuk h Dánoskalimpál mindenfele integet nekünk. Leszálltunk [Dani uram sapiját a buszon hagytam... jajj hopii. xD] és igen sok ember várt ránk, már lassan szétfagyva akik ráadásul Facebookról már ismerős arcoknak számítanak.[Dorka nővérkém*.*♥]Elindultunk helyi járattal az isten háta mögé a Fekete rezidenciára.
Ott ismeretlen/ismerős emberekre egyaránt találtam. amint beléptem megcéloztam Dani irodáját avagy a mellékhelyiséget>.<. Kb 2óra mulva olyan rosszul lettem a tömegtől h ki kellett mennem. vagy 20 ember lett behelyezve általában 1 légtérbe... és ezt még jó sokszor eljátszottam. Matten kedvesemmel kimentünk a játszótérre 1 kicsit fejet szellőztetni. olyaaaan jót beszélgettüüüüünk*.*
a partyra visszatérve én személy szerint nem találtam a helyem,bolyongtam mindenfele; Házi gazdánk is folyton az irodájában tartózkodott. Éjfél előtt még 15 perccel kimentünk játszótérre Peincíí Kakuzu Dános Fifi [???? asszem voltak még csak... csak... XD] éjfélre visszaérve, koccintottunk [én gyerek peszgővelxD] volt pattogtatás csattogtatás körülöttünk tűzijáték; Bundik félmeztelenül mezit láb 1 szőnyegen kiszambázott xD én kb mindenhova polóban mentem a mínusz akárhány fokban:D innentől Partaypartay... sokan bealudtak, mások kockultak, volt aki rosszul lett >.< kiakadások... T_T
ÉN személy szerint órákig próbáltam nem meghalni mer kikurt fáradt voltam a 2hetes nem alvások után, de aludni akkor sem tudtam... [Matten falatot használtam párnának xD]6körül befoglaltam 2 fél m × fél m-s ágytámlát! a folyosó közepin... aztán már csak azt láttam h Kakuzu és Szecska drága is befexik mellém:D ~~
amit már tényleg nevezhetek 2011. 01. 01-nek : kb aludtam 1-1és fél órát felkeltem minden ugyanúgy mint mikor lefeküdtemKakuzuval. Ilyen tájt már sokan keltek felfele; Sanyi aki aznap dolgozott ihatta kb a legtöbbet mer nagyon fosul volt...[éjszaka amit művelt x""D]; ettünk, tv-ztünk kockultunk lassan ideje lett volna elindulni, csakhogy házigazdánk felajánlotta hogy maradjunk még 1 napot. Én úgy döntöttem maradok, mivel úgy voltam kva rosszul h 1 korty piát nem ittam... 0.o (Y) nah mind1. Onnantól kezdve maradtunk: Lilla,Zoli,Matten,Bundik,Szecska,Dános és Dorka akik alapból nem mentek sehova és [szegények] én is. Innentől nem teljesen emléxem---- xD arra mondjuk igen, h VV-t néztünk és tökre felb*sztam magam a k*va szandikán... -_____- bábábábááá>.<
Este Lilla eltávozott közüllünk~ <3 T_T. Én kb olyanszinten kivoltam,h éjjel 1 fele elküldtem mindenkit aludni. még így is olyan szarul aludtam, h alig aludtam T_T Másnap reggel asszem olyan 9kor keltem. Megtámadtam Bundikot aztán szépen lassan mindenki felkelt. Ettünk Pizzát, rajzoltunk, és eldöntöttük h 3óra körül indulunk... na már most lekéstük a helyi buszt, ezért elkezdtünk filmet forgatni(Y) ennek a vége az lett h mindent lekéstünk és Dani apuja vitt ki minket Veszprémbe. 16:10kor indult a buszunk Pestre, de Várpalotán nem állt meg, szal Bundik nem tudott velünk jönni T_T. A buszon haza fele Zoltánossal és Mattenossal kibeszéltük a szilvesztert ki-hogy érezte magát, így született meg az, hogy Zoli Dani és én szerelmi/msn háromszögben élünk, mivel Dani másolja a velem való beszélgetéseket Zolinak,és a Zoltános beszélgetéseket Dános másolja nekem xD. Az út hamar eltelt, Zolinak várnia kellett a Szentesre menő buszra 1 kicsit maradtunk vele, aztán Mattennal ♥ folytattuk utunk egészen hazáig. *w*

![]() |
| Kakuzu, Peincíí [kalapban],Bundik[1AÉ Sasuke hang],és én |
Várpalotára érve csatlakozott hozzánk: Lilla ; Peincíí ;Zoli ; Maten; Bundik és Olcsi kedves is^^ 20-25 perc leforgása alatt Veszprémbe értünk ahol már láttuk h Dános
Ott ismeretlen/ismerős emberekre egyaránt találtam. amint beléptem megcéloztam Dani irodáját avagy a mellékhelyiséget>.<. Kb 2óra mulva olyan rosszul lettem a tömegtől h ki kellett mennem. vagy 20 ember lett behelyezve általában 1 légtérbe... és ezt még jó sokszor eljátszottam. Matten kedvesemmel kimentünk a játszótérre 1 kicsit fejet szellőztetni. olyaaaan jót beszélgettüüüüünk*.*
a partyra visszatérve én személy szerint nem találtam a helyem,bolyongtam mindenfele; Házi gazdánk is folyton az irodájában tartózkodott. Éjfél előtt még 15 perccel kimentünk játszótérre Peincíí Kakuzu Dános Fifi [???? asszem voltak még csak... csak... XD] éjfélre visszaérve, koccintottunk [én gyerek peszgővelxD] volt pattogtatás csattogtatás körülöttünk tűzijáték; Bundik félmeztelenül mezit láb 1 szőnyegen kiszambázott xD én kb mindenhova polóban mentem a mínusz akárhány fokban:D innentől Partaypartay... sokan bealudtak, mások kockultak, volt aki rosszul lett >.< kiakadások... T_T
![]() |
| Dorka *-* [1aé Konan hang]és én:3 |
amit már tényleg nevezhetek 2011. 01. 01-nek : kb aludtam 1-1és fél órát felkeltem minden ugyanúgy mint mikor lefeküdtem
![]() |
| Zoltán[Hebi-s Barmok alkotó]*-*ésazén ocsmány búrám |

2010. október 31., vasárnap
Halloween avagy szegény Vercsi x'D
2010. 10. 19-30.
Péntek: 4órám volt,utána jött értem apum... nah ez 1 hiba volt. Mentünk M0-son és kijött a belsősávból 1 formás kis kamion, nah kocsisor megállt apu már nem tudott, neki az előttünk leledzőnek aztán szalagkorlát~> szal TOTÁLKÁR(Y) -.-" az meg a másik h 2órát dekkoltunk az autópálya kellősközepén 1 leállósávon a 200-zal menő autók mellettxD
5re értem Hidanhoz... ott mindenki pangot~ volt aki Facebookozott :'D Gyöngyi bekötözött múmia szerű cuccosvolt.Hidan... őőő Ciel asszem O_O.Peincíí Kalapos volt.Doll Drocell. És Gábor meg Csabi cp nélkül pangtak.Következő lépésben megjött Vercsivercsi *kunc*majd lementünk Dollal Cielért aki férfi Konan [Kanon volt]. Megérkezett Nero, aztán Will is. Ki lettem festve *w* ~~ pont mire végeztünk hívta Fincsi Willt h menjünk érte. jóvaaaan~ szépen LASSAN elidultam Faterral [Will] és Dollal érte, míg mentünk és vártunk lefotózott minket az ellenőr O_O nyugatiban 2× jöttek hozzánk cigiért meg apróért -.-" emo hapsi leakarta szedni Fater lábáról a PLATFORMJÁT =O [segítettem volta >.<] nah tehát~ Fincsi megérkezésével vissza Hidanhoz...mire visszaértünk Kakuzu is ott volt.
És itt döntöttünk úgy, hogy menjünk házalni~ go CSÜLÖK!xD meg Hidanka valamelyik rokona hmm éss megálltunk 1 szökőkutnál ahol Neroval lábatáztatunk [kva hideg volt>.<] képeket csináltunk és Kakuzu itt húzott el T_T~ gyüjtöttünk 4db m&ms-et, és 1 kockacukrotxD
Este leszedtük sminkjeink majd 'beágyaztunk' [ ha a foldre letett takarót annak lehet nevezni:D] a felállás/fekvés: ágyon: Peincíí,Gyöngyi,Ciel,Vera. Az ágy előtt Fincsi és Doll és Nero a konyha bejárat előtt Hidan,Gábor,én,Fater,Csabi. Első körben megnétük a paranormális aktivitást ami senkinek se tetszett xD csomóan bealudtak~ 2.nak AvP [Hidan bestje] amin én aludtam be,Hidan az egészet véig dumálta valami volt a tesi tanárával kapcsolatban vagy nem tomxC. Innentől kikapcsoltuk a tv-t és Gyöngyi szórakoztatta a népet.Csabi az egész éjjszakát végig aludta kb(Y) én annyit tudok h egyszer aludtam film közbe, aztán átköltöztem Fincsi ölébe ott is bóbiskoltam petite-t,vissza a helyemre megintcsak vagy 1órát ott aztán 4óra tájékán felköltöztem az ágyra és ott aludtam 8ig ~ Hidan szobájában 10ig x'DDDD szal tudok(:
Lassacskán folydogáltunk duna plázába ott ettünk~ majd vissza Hidanhoz.
Onnan olyan fél2fele mentünk el. én 3ra értem haza. Mindent össze vetve kva fáradt voltam ÉS NAGYONNAGYON JÓ VOLT *www* // Fúúúj Vera ne fingjá'má'//
Péntek: 4órám volt,utána jött értem apum... nah ez 1 hiba volt. Mentünk M0-son és kijött a belsősávból 1 formás kis kamion, nah kocsisor megállt apu már nem tudott, neki az előttünk leledzőnek aztán szalagkorlát~> szal TOTÁLKÁR(Y) -.-" az meg a másik h 2órát dekkoltunk az autópálya kellősközepén 1 leállósávon a 200-zal menő autók mellettxD
5re értem Hidanhoz... ott mindenki pangot~ volt aki Facebookozott :'D Gyöngyi bekötözött múmia szerű cuccosvolt.Hidan... őőő Ciel asszem O_O.Peincíí Kalapos volt.Doll Drocell. És Gábor meg Csabi cp nélkül pangtak.Következő lépésben megjött Vercsivercsi *kunc*majd lementünk Dollal Cielért aki férfi Konan [Kanon volt]. Megérkezett Nero, aztán Will is. Ki lettem festve *w* ~~ pont mire végeztünk hívta Fincsi Willt h menjünk érte. jóvaaaan~ szépen LASSAN elidultam Faterral [Will] és Dollal érte, míg mentünk és vártunk lefotózott minket az ellenőr O_O nyugatiban 2× jöttek hozzánk cigiért meg apróért -.-" emo hapsi leakarta szedni Fater lábáról a PLATFORMJÁT =O [segítettem volta >.<] nah tehát~ Fincsi megérkezésével vissza Hidanhoz...mire visszaértünk Kakuzu is ott volt.
És itt döntöttünk úgy, hogy menjünk házalni~ go CSÜLÖK!xD meg Hidanka valamelyik rokona hmm éss megálltunk 1 szökőkutnál ahol Neroval lábatáztatunk [kva hideg volt>.<] képeket csináltunk és Kakuzu itt húzott el T_T~ gyüjtöttünk 4db m&ms-et, és 1 kockacukrotxD
Este leszedtük sminkjeink majd 'beágyaztunk' [ ha a foldre letett takarót annak lehet nevezni:D] a felállás/fekvés: ágyon: Peincíí,Gyöngyi,Ciel,Vera. Az ágy előtt Fincsi és Doll és Nero a konyha bejárat előtt Hidan,Gábor,én,Fater,Csabi. Első körben megnétük a paranormális aktivitást ami senkinek se tetszett xD csomóan bealudtak~ 2.nak AvP [Hidan bestje] amin én aludtam be,Hidan az egészet véig dumálta valami volt a tesi tanárával kapcsolatban vagy nem tomxC. Innentől kikapcsoltuk a tv-t és Gyöngyi szórakoztatta a népet.Csabi az egész éjjszakát végig aludta kb(Y) én annyit tudok h egyszer aludtam film közbe, aztán átköltöztem Fincsi ölébe ott is bóbiskoltam petite-t,vissza a helyemre megintcsak vagy 1órát ott aztán 4óra tájékán felköltöztem az ágyra és ott aludtam 8ig ~ Hidan szobájában 10ig x'DDDD szal tudok(:
Lassacskán folydogáltunk duna plázába ott ettünk~ majd vissza Hidanhoz.
Onnan olyan fél2fele mentünk el. én 3ra értem haza. Mindent össze vetve kva fáradt voltam ÉS NAGYONNAGYON JÓ VOLT *www* // Fúúúj Vera ne fingjá'má'//
![]() |
| Milyen irónikus h Kakashi is múmiaxD |
2010. augusztus 15., vasárnap
egy éjjel Kakuzunál.
2010.08.14~15.
A night in Kakuzu's hauz. x'D
Úgy vooolt hooogy... pólusban voltunk anyumékkal és kaptam sms-t Peincíítől h ment Kakuzuhoz aludni. 7óra körül ugy dötöttem én is megyek->megfürödtem hajatmostam.~ kiderült h Kakuzu nagyon közel lakik a pólushozxD.
<><><><>
A night in Kakuzu's hauz. x'D
Úgy vooolt hooogy... pólusban voltunk anyumékkal és kaptam sms-t Peincíítől h ment Kakuzuhoz aludni. 7óra körül ugy dötöttem én is megyek->megfürödtem hajatmostam.~ kiderült h Kakuzu nagyon közel lakik a pólushozxD.
Mikor odaértem már nagyban fojt a csevely Danival. Ezt már előbb kitaláltuk legyünk mi 'Dani angyalai' xD 0.o <-erre érkezett a kép. nah itt vége volt mindennek... SZAKADTUNK A RÖHÖGÉSTŐL! x'''''D Peincíí ps2-zött Kakuzuval SAI-n rajzoltunk, zenét hallgattunk. fél4-4 fele ugy döntöttünk avás.
Másnap reggel én vagy 5× felkeltem minden szarra, és elég rosszat álmodtam =/ reggel is ment a koczkulás.ps2... amit én is kipróbáltam *-* :D:D voltunk fagyizni. (Kakuzu kutyija oda szököttxD) aztán cicáztunk/kutyáztunk. (1 kis megjegyzés: Peincíí: Drue Barrymore.Kakuzu: Camelon Diaz.Konan:Lucy Liu xD)
<><><><> <><><><>
![]() |
| Kakuzu és az én "művem" xD |
Hazafele 46os busz aztán 202 Peincíível *-* zene 1000rel(:
2010. augusztus 8., vasárnap
NyaaCooon~ *-* 2010. 08. 07.
tehááát~ a nap azzal kezdődött hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
~ Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD
Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)

tehááát~ a nap azzal kezdődött hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
~ Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD
Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)
| Harajuku g u r l ~ (L) |
jaaaa~ meg elvittem hugom rózsaszín esernyőjét és azzal ugráltam mindenfele. nagyon sokan fotóztak le VÉGRE. csak 1 baj volt hogy mivel kevesen voltak, nem volt olyan hangulat mint kellett volna lennie.TT_TT =/
A továbbiak~ hát... xD a kocsiban visszafele. Dani aludt 1et...én a csomagtartóból Peincíí ölébe költöztem aztán valami nagyon fura dolog jött ki belőle.(és nem kell rosszra gondolni) Anyumék kiraktak itthon ők megtek Balcsira ismerősökhöz aludni.Mi kimentünk játszóra. Visszatérve kaja,aztán kockulás míg ...
és a folytatás legyen a mi titkunk *kunc* (nem kell rosszra gondolni)
a nap talulsága (fangurlok álomálmaxD): egy ágyban aludtunk Fekete Danival *-* :P:P
![]() |
| n y á á á ~ |

Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)























