A következő címkéjű bejegyzések mutatása: rajz. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: rajz. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. január 31., hétfő

még én is elmélkedem. ^^"

Nagyon sokminden tötént velem az elmúlt hónapban. rájöttem,/rádöbbentem 1-2 dologra,hogy kik barátok, és kiben nem bízhatok. 
Itt az 1. probléma: vagyis a z osztálytársaim... egyszerűen élni nem lehet mellettük. Egésznap csak ordibálnak, [jobbesetben] mázolják magukat, vagy a fhú de 'kurvamenővagyok megittam3üvegsörtéshánytam'-ot hallgatom... csodás... és ami teszi rá a még szebb véleményem, hogy úgy beszélnek az osztálytársaikkal mint 1 kikúrt 3× megrágcsált ronggyal... 8ker hatás powz(Y)[a kinézetről említést se téve]-.- az más hogy volt 1 szép kis összetűzésem velük facebookon. aki látta,látta. 
Még ehhez a témához: Lassan tényleg,tényleg, érik hogy nagyon beszólok a nagynagy DZSÍÍRÓKKEL osztálytársamnak hogy állítsa le magát, mert nem járja hogy a barátok addig jók, amíg nem látja az ő 'egyetlenszerelméét'... és az se hogy beszélek valakihez erre odajön és ugyanannak a személynek elkezdi mondani a magájét mintha én ott se lennék. Bocsánat, de ezt ne!Még ha nem is tűnik úgy, de néha én is szoktam ÉREZNI.~

2.probléma: Az Animések. Nem olyanok mint régen. Bunkóbbak! mostanában a nagy animés/dzsírokker élet csak a DS/NS faszságokról szól, ahol mindeösszejön mindenki szlopál, baszik mindenkivel, már kb azt várom h mikor fognak az animeconok is így kinézni.? akkor viszont engem nem fogtok többet az animés társadalomban látni, max meeteken. 
Másikrésze: Meet. a csapat szétvan esve. De ezt nem részletezném, mindenki érti miről van szó, akinek kell.
3.Az élet nagy rejtélyei: a; volt egy csomó zeném gépen. a negyede eltűnt. Hova a Fenébe TŰNTEK, ha én nem töröltem ki??? D:

b; Ki a fene vágja le a hajam éjszakánként? xD komolyan... egy csomószor úgy kelek fel, h jééé. rövidebb a hajam... WHAT???? 0.o
c; mi a faszomért nem vagyok képes RAJZOLNI? most komolyan mindenki nyaggat h gyakoroljak... gyakorolok vagy 4éve de nem megy... -.- FUCKMÁR. ._. [erről lehet hogy még említést teszek]

2010. augusztus 15., vasárnap

egy éjjel Kakuzunál.

2010.08.14~15.
A night in Kakuzu's hauz. x'D

Úgy vooolt hooogy... pólusban voltunk anyumékkal és kaptam sms-t Peincíítől h ment Kakuzuhoz aludni. 7óra körül ugy dötöttem én is megyek->megfürödtem hajatmostam.~ kiderült h Kakuzu nagyon közel lakik a pólushozxD.
Mikor odaértem már nagyban fojt a csevely Danival. Ezt már előbb kitaláltuk legyünk mi 'Dani angyalai' xD 0.o <-erre érkezett a kép. nah itt vége volt mindennek... SZAKADTUNK A RÖHÖGÉSTŐL! x'''''D Peincíí ps2-zött Kakuzuval SAI-n rajzoltunk, zenét hallgattunk. fél4-4 fele ugy döntöttünk avás.
Másnap reggel én vagy 5× felkeltem minden szarra, és elég rosszat álmodtam =/ reggel is ment a koczkulás.ps2... amit én is kipróbáltam *-* :D:D voltunk fagyizni. (Kakuzu kutyija oda szököttxD) aztán cicáztunk/kutyáztunk. (1 kis megjegyzés: Peincíí: Drue Barrymore.Kakuzu: Camelon Diaz.Konan:Lucy Liu xD)
<><><><>
<>
<><><><>
Kakuzu és az én "művem" xD
Hazafele 46os busz aztán 202 Peincíível *-* zene 1000rel(:

2010. augusztus 8., vasárnap

daisuki~ Peincíí

<>
aww~
ááááh~ Peincíí most küldte át a rajzot amit nekem csinááált~ *-*

Úgy gondoltam felteszem az összes eddigi rajzot ami nekem készült/én vagyok rajta by: Peincíí
<>
E z  é n  v a g y o k  é s  N a r u t o E>