A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hidan. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hidan. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 29., szerda

Will szülinapi PARTAY!





BOLDOG SZÜLINAPOT WILL!! *.*

26-27. avagy Fater buli-partay.!
Délelőtt, találkoztam Rebivel Elágon! Aztán Dp-ben Gokuderával, Willnek néztünk ajándékot! :D Sőt még magamnak is vettem partaj szemcsit xD. Találkozás Ciellel.. és a híres neves SHINNEL *3*. Összeszedtük Zsebit majd Kakuzut, és már csak 4en folytattunk utunkat szentendrefalva irányába. Mint utólag kiderült jó helyen szálltunk le csak a buszmegálló neve nem stimmelt >:@ ezért tettünk egy tisztelet kört (A). De végül is eljutottunk a célhoz álá a Willrezidenciára ˇˇ ahol Kakashi és Hidan,már elnevezték Fater malacát Muffnak xD. Partiztunk, sütit ettünk. Ciel és Kakshi kotyvasztottak vmi hányást, én addig Hidankával pacikról dumáltam *.*
 Nero megérkezett. Aztán Chat rouletteztünk, Hindanka, és Kakashi hazamentek. :@mi Ciellel és Zsebivel elkezdtük próbálgatni Will parókáit x,D nagyon komoly volt. Este leültünk X-men Farkas filmet nézni,aztán X-men III.-at :D.Ciel énekelt nekünk himnuszt O___O soha többé ˇˇ.  Zsebivel aludtam egy takarón osztozva [Zsebi én élveztem:@]
Másnap 8kor fellettünk keltve, 11fele kipaterolva, és egyre már haza is szambáztam.

2011. június 14., kedd

szünet első pár napja.

Még kb el se kezdődött én már nyakig ülök benne xD
Pénteken, 10.én lett vége a sulinak, aznap életemben először lementem Manga Rajz Szakkörre, ahol tunyultunk, ettünk, viaszoztunk, és zenét hallgattunk : Kandával,Ciellel, Ayával, Kazuval, Ginával, Hajnival, Kimievel.
Buszon hazafele eldöntöttem, hogy EL FOGOK MENNI DS-re D: beteg vagyok? ˇ ˇ - lehet xD
Ds: megbeszéltem Rika-val, h hadd menjek vele, mer nem nagyon tudok mással menni :S. Najó ˇ ˇ, jó fej volt, és befogadott egy ekkora hülyét mint én h menjünk együttxD. Dei-senpai-jal és Rikával először Boráros téren találkoztunk random emberekkel kiket én nem ismerek, aztán mint kiderült ők a szervezőkO_O WTF...' Deii vip-ek lettünk (H)'. Soroksári úton, volt ez az egész balhé. Az első pár órában Rikával és Deivel maradtam,  kb 2 órát unatkoztam, aztán pár random csaj felkapott táncolni, velük voltam, aztán egy Naruto cp-s csajjal vártuk az LM.C-t <3. A végére Dj-pult mögött partay-ztam. *____* whiii~ aztán 3fele apu jött értem és szambáztam haza :C
Szombat: nagy nehezen felkeltem,vagy valami olyasmi xD, és mentem Dp-Hidankához kosárlabdázni, találkozni Szofival meg a hapsiával *kunc*. 6óra fele hazaszambáztam, találkoztam Bundikkal, Noémivel,és Mattennel, haza kísértük Noémit és még Tobival is találkoztunk. O_O Bundik nállam aludt, és gördeszkáztunk... elkezdtem az alapokat ^^.
Vasárnap: Meeting Margit-szigeten Narutommal, Shinnel [Lili], még egy Ayuval, és Usagival *_____*. Felmásztunk egy PADra ami egy FÁN volt. Tobcsi megérkezve shurikeneket hajtogatott, át mentünk Mammutba, bezsélgettünk, aztán haza indultam ujra Bundikozni, meg Márkot is kihívtam. Miután ettünk kimentünk Kucorgóra deszkázni, és kikorizott ott? ~~ Péjncíí~ *.* kb 11ig elvoltunk xDDDD
Hétfő: Anyuékkal mentünk Ceglédi aqua parkba és anyu CSÚZDÁZOTT velem D: !!! LOL. Este megintcsak a csapattal Kucin kori,deszka csak Matten is csatlakozott~ :D 
Kedd, Szerda szintén ilyen felállásban xD

2011. május 2., hétfő

csak egy hétvége... xD

Ápr. 29. péntek: 5 óra rövidített. Elviekben, suliban kellett volna maradni 7ig???? WTF... *trollface* én inkább anyuval írattam igazolást, hogy Du. drága Faterom~ Will ballagására megyek  szal haza, otthon összepakoltam a maradék szobám xD aztán Anyuval megtünk virágot venni,és hugomért, de mivel Kakuzu később végzett és úgy volt h talizunk... taliztunk is. Sőt még Cielkével is *.* Bár a buszon így is partay volt, ültem volna le, öreg [csöves?] bácsi mellé, erre megfogja a kezem és ""segít"" leülni[WTF???] aztán annyit látok szemem csücskéből h ott bámul-.- .Szal Kakuzuval, Ciellel Örsön összekoccantunk, majd elindultunk Will ballagására. 5 percel"kezdés előtt" be is estünk. Hidan, Gyöngyi, Dollés Gábor márott volt és partyztak. Gyöngyiék csináltak óriási XÉNIA táblát[amit lengettünk is]. Vettek tundra bugyit, és faragtak cukkiniből v miből...ő... azt :) x'DDDDDDD. Konkrétan egy jó kis szar kupac meetet csináltunk oda xD. Egyszer csak Kakuzuval kiszúrtuk Dante-t, akit kimagasló magasságai miatt nem lehet nemészre venni. Hidannal le is támadtuk h jöjjön oda hozzánk:
Hidan: - *halkan* Dante... *hangosabban* Danteee... -nem hallja._. - DANTE BAZDME...! *ezt meghallotta x'DD* oda isjött hozzánk (A) aztán ömlöttek a hülyeségek.Vége lett a ballagásnak.Gábor haza ment, mi pedig mindenki mekibe,aztán pedig Ciellel és Kakuzuval elindultam haza. Amiből az lett, hogy megbeszéltük benézünk NG - Nippon Groove-ra. Ciel Orsival [akivel nem utollsó sorban ballagáson összefutottam... ] ott maradt NG-n, én pedig Kakuzuval megtem haza. Este 11re estem haza, másnap pedig költözés... xD
30. szombat: nem volt...ANNYIRA emlékezetes nap. átköltöztünk sréhet szembe a régi házzal. Bundik, Matten és NOÉMI is [végre eljutott odáig h átjött hozzám] és..és...tökjóóóó >.<. Amúgy poén mert eltört az egyik bazi nagy tükröm darabokra xD és most fedezem fel magamon a vágásokat.. xD. Bundik nállam aludt ~ Báttyó  (: szóval jóság van xD
Vasárnap: Egész nap zuhogott az eső,szal a Majálisról lemondhattam, és ezt a napot is [kihitte volna Bundás pajtással töltöttem xD]. Du. mikor már nii-chan is itt hagyott, akiktől béreljük a házat meghozták a kutyájukat *_____* Pepe~ nyúúúú~ *.*


2011. február 7., hétfő

'A dolgok sose változnak'~

Isszonyat ritkán írok bejegyzést T_T pedig lenne miről >:C
Említést kell tennem a tegnap lezajló mítingről, ami ahogy Hidan nevezte: 'epileptikus' volt (Y) xD. Nem mesélnék sokat, pont annyit, hogy: köszönnék Hidannak, erre ő: KONANCÍM MEGYÜNK CIPŐT VENNI! *lángolószemek* - D:  jah és Gábor... szívből gyűllölek, és olyan féltékeny vagyok h fhúúú de elfogom mondani mit tettél:@ az egész világ megtudja >:D 
NaDEˇˇ amiért elkezdtem írni: ahogy elnéztem mindenki fhú de boldogan fogadta, hogy itt a tavasz. -.- hát én kifejezetten utálom a tavaszt és a nyarat is. Nekem ezt a pár hónapot át kellene aludnom, azt hiszem. 
1. Ilyenkor mindig eszméletlenül fáj a fejem, egy nap minimum 2 algopirin. (Y)
2. Meleg van, ezáltal ömlik rólam a víz, még ha csak simán sétálok is. -.- 
3. szülinap.............................................no komment.
4. ezek miatt sokkal idegesebb vagyok, mint általában. 
Holnap kedd, avagy Danisnap:D. asszem benevezek egy oriás palacsintára *aww*

2011. január 31., hétfő

Mikor a Konanok billiárdoznak;avagy hosszúhétvége.:D

Mint ahogy a címben is érzékeltettem, csüt-pént no sulally! *3* Egy kikurt szar hétfő-kedd-szerda után ...
Dorka~
Csüt: 13:15 re apu kivitt Népligetbe, indult a buszcsim.Azthiszem 15:45 re értem Veszprém City-be ahol Dani és Szecska várt rááám~ természetes, hogy odaértem és azonnal rohanhattunk wöcöre, mert már megin tele ittam magam (Y) lecsüccsentünk vöszpréém sziti plázájában beszélegetni~ osztán go tu dö bászsztop ami busszal Gyulafirátótra mentünk Dánososhoz ;D ottan partay volt, Dorka :D xD lementünk billiárdozni, hát az no comment. (YY) éjjelfele hívtuk Zoltánost ish hisz megünnepeltük volna a szülcsinapcsiját, de nem jött T_T
Báttyó~ *.*
Péntek: Másnap is ment a partay 1000rel~ neki estem palacsintát sütni(Y) xD ezzel, és kockulással elérkeztünk odáig h Szecska is megérkezett.Nah így akkor beültünk facebookelé, és alkalmazásokat hajtottunk végre. XDXD nah basszus,Bundik báttyó ott se volt még, de rajta röhögtünk a legtöbbet... "Bundik Puméla" engem csak 2× akart kinyírni a face, Dani kukás maffiózó csöves lett(Y) xD [most csak ennyi jutott eszembe] megérkezett TesóBundokpajtii.szaal kezdődött a party! ... a fennt említett kanok neki álltak vizipipázni meg alkoholizálni [mi mást csinálnának] én meg beköltöztem Dorkához.Visszaszublimálva jó sok fotó készült ;D és egy bizonyos Orsi nevű személlyel is igen szépen elcsevegtem mikrofonon.Egy ki fejmosó beszélgetés és lenyugodás után ideje volt csiccsikálni.
Szombat: ELVILEG indulnom kellett volna haza, de az itteniek kiharcolták, h maradjak még egy napot *anyuciék szerintem otthon 'repestek' az örömtől.* Ismétcsak megismétlődő tögnapi nap~ csakhogy! Befestettem Dorka haját! (H)egy-két jó kis billiárdozással megspékelve >.< avagy, én billiárd közben is széttöröm magam. (Y) FAQYEA! Dorka miatt a belemet kiröhögtemxD~~~~~~ Csicsi. ~~~~
Gyúrunkvazze'
Vasárnap:Bundikkal, Szecskával korán keltünk [magunkhoz képest] készülődtünk; pakolásztunk,ezzel Danit is ébredésre kényszerítve *muhahahaaa* reggelire ettem lángost ~*.* ésés 12:10kor indult a rátóti busz... ÉÉÉÉÉÉÉS ELÉRTÜK! O.0  D: csodaszámbanmegy. SŐŐŐŐT! még Veszprémben a 12:30-as Pesti buszt ish D: [amit elfelejtettem: hogy előző este meetre hívtak] 3ra beértem népligetbe, és go DP~ 
Wáááh~ mire megtaláltam a billiárd pályát, ahol elvileg Hidanék tartózkodtak megöregedtem xD és pont mire odaértem, már pont szedelődzködtek ish-.- szal ~ Felszambáztunk Hidanékhoz: Kakashi, Kakuzu, András,Nero, éjs méég én is-.- <3 ;D először játszottunk Alejandróval aki mint utólag kiderült Nero a 8ker réme, aki civileket öl, és kurvák között bujkál. FAQYEA! ettünk fánkot aztán hazaundultunk mindenkivel~ 
<3~
Kakuzu: Reggelizz!PÁPÁRÁPPÁ! ne háborúzz!PÁPÁRÁPPÁ!itt~

2010. október 31., vasárnap

Halloween avagy szegény Vercsi x'D

2010. 10. 19-30.


Péntek: 4órám volt,utána jött értem apum... nah ez 1 hiba volt. Mentünk M0-son és kijött a belsősávból 1 formás kis kamion, nah kocsisor megállt apu már nem tudott, neki az előttünk leledzőnek aztán szalagkorlát~> szal TOTÁLKÁR(Y) -.-" az meg a másik h 2órát dekkoltunk az autópálya kellősközepén 1 leállósávon a 200-zal menő autók mellettxD


5re értem Hidanhoz... ott mindenki pangot~ volt aki Facebookozott :'D Gyöngyi bekötözött múmia szerű cuccosvolt.Hidan... őőő Ciel asszem O_O.Peincíí Kalapos volt.Doll Drocell. És Gábor meg Csabi cp nélkül pangtak.Következő lépésben megjött Vercsivercsi *kunc*majd lementünk Dollal Cielért aki férfi Konan [Kanon volt]. Megérkezett Nero, aztán Will is. Ki lettem festve *w* ~~ pont mire végeztünk hívta Fincsi Willt h menjünk érte. jóvaaaan~ szépen LASSAN elidultam Faterral [Will] és Dollal érte, míg mentünk és vártunk lefotózott minket az ellenőr O_O nyugatiban 2× jöttek hozzánk cigiért meg apróért -.-" emo hapsi leakarta szedni Fater lábáról a PLATFORMJÁT =O [segítettem volta >.<] nah tehát~ Fincsi megérkezésével vissza Hidanhoz...mire visszaértünk Kakuzu is ott volt.
És itt döntöttünk úgy, hogy menjünk házalni~ go CSÜLÖK!xD meg Hidanka valamelyik rokona hmm éss megálltunk 1 szökőkutnál ahol Neroval lábatáztatunk [kva hideg volt>.<] képeket csináltunk és Kakuzu itt húzott el T_T~ gyüjtöttünk 4db m&ms-et, és 1 kockacukrotxD 
Este leszedtük sminkjeink majd 'beágyaztunk' [ ha a foldre letett takarót annak lehet nevezni:D] a felállás/fekvés: ágyon: Peincíí,Gyöngyi,Ciel,Vera. Az ágy előtt Fincsi és Doll és Nero a konyha bejárat előtt Hidan,Gábor,én,Fater,Csabi. Első körben megnétük a paranormális aktivitást ami senkinek se tetszett xD csomóan bealudtak~ 2.nak AvP [Hidan bestje] amin én aludtam be,Hidan az egészet véig dumálta valami volt a tesi tanárával kapcsolatban vagy nem tomxC. Innentől kikapcsoltuk a tv-t és Gyöngyi szórakoztatta a népet.Csabi az egész éjjszakát végig aludta kb(Y) én annyit tudok h egyszer aludtam film közbe, aztán átköltöztem Fincsi ölébe ott is bóbiskoltam petite-t,vissza a helyemre megintcsak vagy 1órát ott aztán 4óra tájékán felköltöztem az ágyra és ott aludtam 8ig ~ Hidan szobájában 10ig x'DDDD szal tudok(:
Lassacskán folydogáltunk duna plázába ott ettünk~ majd vissza Hidanhoz.
Onnan olyan fél2fele mentünk el. én 3ra értem haza. Mindent össze vetve kva fáradt voltam ÉS NAGYONNAGYON JÓ VOLT *www* // Fúúúj Vera ne fingjá'má'//
Milyen irónikus h Kakashi is múmiaxD