A következő címkéjű bejegyzések mutatása: noémi. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: noémi. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. június 14., kedd

szünet első pár napja.

Még kb el se kezdődött én már nyakig ülök benne xD
Pénteken, 10.én lett vége a sulinak, aznap életemben először lementem Manga Rajz Szakkörre, ahol tunyultunk, ettünk, viaszoztunk, és zenét hallgattunk : Kandával,Ciellel, Ayával, Kazuval, Ginával, Hajnival, Kimievel.
Buszon hazafele eldöntöttem, hogy EL FOGOK MENNI DS-re D: beteg vagyok? ˇ ˇ - lehet xD
Ds: megbeszéltem Rika-val, h hadd menjek vele, mer nem nagyon tudok mással menni :S. Najó ˇ ˇ, jó fej volt, és befogadott egy ekkora hülyét mint én h menjünk együttxD. Dei-senpai-jal és Rikával először Boráros téren találkoztunk random emberekkel kiket én nem ismerek, aztán mint kiderült ők a szervezőkO_O WTF...' Deii vip-ek lettünk (H)'. Soroksári úton, volt ez az egész balhé. Az első pár órában Rikával és Deivel maradtam,  kb 2 órát unatkoztam, aztán pár random csaj felkapott táncolni, velük voltam, aztán egy Naruto cp-s csajjal vártuk az LM.C-t <3. A végére Dj-pult mögött partay-ztam. *____* whiii~ aztán 3fele apu jött értem és szambáztam haza :C
Szombat: nagy nehezen felkeltem,vagy valami olyasmi xD, és mentem Dp-Hidankához kosárlabdázni, találkozni Szofival meg a hapsiával *kunc*. 6óra fele hazaszambáztam, találkoztam Bundikkal, Noémivel,és Mattennel, haza kísértük Noémit és még Tobival is találkoztunk. O_O Bundik nállam aludt, és gördeszkáztunk... elkezdtem az alapokat ^^.
Vasárnap: Meeting Margit-szigeten Narutommal, Shinnel [Lili], még egy Ayuval, és Usagival *_____*. Felmásztunk egy PADra ami egy FÁN volt. Tobcsi megérkezve shurikeneket hajtogatott, át mentünk Mammutba, bezsélgettünk, aztán haza indultam ujra Bundikozni, meg Márkot is kihívtam. Miután ettünk kimentünk Kucorgóra deszkázni, és kikorizott ott? ~~ Péjncíí~ *.* kb 11ig elvoltunk xDDDD
Hétfő: Anyuékkal mentünk Ceglédi aqua parkba és anyu CSÚZDÁZOTT velem D: !!! LOL. Este megintcsak a csapattal Kucin kori,deszka csak Matten is csatlakozott~ :D 
Kedd, Szerda szintén ilyen felállásban xD

2011. május 2., hétfő

csak egy hétvége... xD

Ápr. 29. péntek: 5 óra rövidített. Elviekben, suliban kellett volna maradni 7ig???? WTF... *trollface* én inkább anyuval írattam igazolást, hogy Du. drága Faterom~ Will ballagására megyek  szal haza, otthon összepakoltam a maradék szobám xD aztán Anyuval megtünk virágot venni,és hugomért, de mivel Kakuzu később végzett és úgy volt h talizunk... taliztunk is. Sőt még Cielkével is *.* Bár a buszon így is partay volt, ültem volna le, öreg [csöves?] bácsi mellé, erre megfogja a kezem és ""segít"" leülni[WTF???] aztán annyit látok szemem csücskéből h ott bámul-.- .Szal Kakuzuval, Ciellel Örsön összekoccantunk, majd elindultunk Will ballagására. 5 percel"kezdés előtt" be is estünk. Hidan, Gyöngyi, Dollés Gábor márott volt és partyztak. Gyöngyiék csináltak óriási XÉNIA táblát[amit lengettünk is]. Vettek tundra bugyit, és faragtak cukkiniből v miből...ő... azt :) x'DDDDDDD. Konkrétan egy jó kis szar kupac meetet csináltunk oda xD. Egyszer csak Kakuzuval kiszúrtuk Dante-t, akit kimagasló magasságai miatt nem lehet nemészre venni. Hidannal le is támadtuk h jöjjön oda hozzánk:
Hidan: - *halkan* Dante... *hangosabban* Danteee... -nem hallja._. - DANTE BAZDME...! *ezt meghallotta x'DD* oda isjött hozzánk (A) aztán ömlöttek a hülyeségek.Vége lett a ballagásnak.Gábor haza ment, mi pedig mindenki mekibe,aztán pedig Ciellel és Kakuzuval elindultam haza. Amiből az lett, hogy megbeszéltük benézünk NG - Nippon Groove-ra. Ciel Orsival [akivel nem utollsó sorban ballagáson összefutottam... ] ott maradt NG-n, én pedig Kakuzuval megtem haza. Este 11re estem haza, másnap pedig költözés... xD
30. szombat: nem volt...ANNYIRA emlékezetes nap. átköltöztünk sréhet szembe a régi házzal. Bundik, Matten és NOÉMI is [végre eljutott odáig h átjött hozzám] és..és...tökjóóóó >.<. Amúgy poén mert eltört az egyik bazi nagy tükröm darabokra xD és most fedezem fel magamon a vágásokat.. xD. Bundik nállam aludt ~ Báttyó  (: szóval jóság van xD
Vasárnap: Egész nap zuhogott az eső,szal a Majálisról lemondhattam, és ezt a napot is [kihitte volna Bundás pajtással töltöttem xD]. Du. mikor már nii-chan is itt hagyott, akiktől béreljük a házat meghozták a kutyájukat *_____* Pepe~ nyúúúú~ *.*


2011. április 24., vasárnap

muréna. avagy Vongola meet.

Először: BAZD MEG A MURÉNÁD ZSEBI!

A hétvégén Zsebinél aludtam és Vongola Pikniken voltam:
április 22. péntek : Mivel szerdán beteg voltam és nem voltam suliba elmentünk reggel orvoshoz, hogy igazolást kérjünk. Ezután Noémivel, Rebekával, Bundikkal, és Mattennel találkoztam Árkádban, onnan mentünk Sushizni.Rebeka előbb leszállt   szóval csak 4-en mentünk enni a Fusion Sushi- nevű helyre, ahol kis feleségemmel együtt ettünk sushit. Utána mentünk játszótérre ahol "libikókáztunk" és megállapítottuk h igénytelen barmok vagyunk Noémivel xD mivel nekünk nem kell album borító h jó legyen a zene... :C. Utána elkísértek Nyugatihoz ahonnan 3 fele találkoztam Zsebivel és Kimievel~ poén volt, h elvileg Ayrin 1 megállóra lakik onnan mégis egy csomót késett, Ciel is, de tőle várható volt lekéstük a vonatot szal egy órát kellett várni :C viszont Gokudera-kun is jöhetett . Vonattal mentünk Dunaharasztira, Zsebihez. Mikor odaértünk a Tabodi/Bovino/Zseb rezidenciára egy medence szép kert és ház szúrta ki a szemünket. Úgy döntöttünk kaja után h felvesszük a cosplayeinket,FELÁLLÍTOTTUK a hajam, jó sok hajfixálóval... és kimentünk pár képet csinálni és hülyülni.Egész éjjszaka party volt... Zsebi, Ayrin, Doll és és én megpróbáltunk aludni,Kimie és Ciel egész éjjel pofáztak, én meg úúúgy izzadtam h amiatt nem tudtam aludni, bár Zsebi kezén aludtam egy picit:3.[Kiskifliii.]
23. szombat: Hajnal 5-kor kellett "kelnünk" avagy Ciel mindenkire ráugrott, de amúgy senkisem aludt. IDŐBEN ELKÉSZÜLTÜNK ÉS ELÉRTÜK IDŐBEN a vonatot. Mentünk Nyugatira ahol elvileg ott volt a szervező már 7-től de amúgy tök üres volt szépen lassan szállingóztak oda az emberek,én meg a fáradságtól és a melegtől meg a lekötözés miatt úgy szédültem mint a feneT_T. Elmentünk Margit-szigetre ahol az egész dolog volt. Ott fára másztam, fényképezkedtünk, hülyültünk, törpiek röpiztek. Voltak versenyek, tombola, még több fényképezkedés. Nyertem tombolán Vongola-gyűrűt *3*.TALÁLKOZTAM SHINNEL IS.   Anyuékkal megbeszéltem h találkozzunk 4kor arénánál, akkor el is indultam. Mivel merülőben volt a telóm nem hallgattam zenét az úton... mondanom sem kell majdnem meghaltam -.- ráadásul wc-zni kellett, folyt az orrom de nem volt zsepim, elkezdtem csukklani, és iszonyú melegem volt,meg a fáradtság. (Y) Mire anyuékkal találkoztam olyan fáradt voltam h otthonledőltem aludni pedig hajat akartam mosni, meg enni. 

2011. január 21., péntek

Hivatalosan is kanos voltam. >P

Úgy gondoltam így péntek tájt ideje lenne írnom a múlt hétvégéről azaz mikor terveim között szerepelt az hogy lekapom Bundik tesóm kezéről Noémit *aww* és azt ismegállapítottuk báttyómmal h Noémi egy istennő *még inkább aww** nah tehát.:
szombat: Kiszambáztam Zoltánosom elé, Néplligetbe, aztán irány Árkáád~ Ott előszöris meghívtam dráda cimborámat egy fagyira [nem mellékesen, elvágta Yoko cimbi EGY MŰANYAG KANÁLLAL ajakját. 0.o] nah OKÉ. XD lassan,de biztonsággal Noémi cica, Bundik öcsibátyó, és Rebi is feltűnt a színen. Ennél a pontnál le se akartam cuppanni az asszonykámróóól. *kunc* mentünk Libri-be,Peincíí megérkezett, és Apacs-ba is. [vettem 2 pc fejet] Itt következett Matten belépője ... [hátőmm.XD] Átmentünk Sugárba átvenni a jegyeket, ott volt 1-2 gixer a jegyekkel. de megoldódott.xD Filmre beülve, hááát, volt 1-2 vicces rész,de jobbra számítottam T_T. Vissza fele úton elbúcsúztunk Noémitől,Rebitől, és 1 kicsit Bundiktól is. Eldöntötük még a buszút alatt h palacsintát fogunk csinálni, ehhez kellett venni 3 dolgot, ezért a 3 dologért bejártuk a kucorgót xD
Mattennél: neki álltunk Peincíível palacsintát sütni, zenét hallgattunk, palacsintát zabáltunk. [finoom lett =P] Megérkezett Bundik. Aztán Peincíínek kellett haza mennie. Anyuja eljött érte, mi meg kiharcoltuk, hogy még pluszba 4-en beszállhassunk a kocsijukba és elmehessünk hozzám,a cuccaimért:D. Nállunk is alkottak a hímek rendesen... meglovagolták a tigrisem, levertek nyolcezerhatszáznegyvehárom dolgot, és hasonlók.xD
Mattenhez vissza szublimálva, camoztunk Danival :D gitároztak törpiek, én face-n kockulltam(Y) ezekután költöztünk Marci [Matten kisöccse] szobájába ahol 1 csöppnyit több hely volt, pont annyi hogy 3an a földön, Zoltános pödig az ágyikóban aludjon. Elkezdtek kockulni ilyen ps meg nemtom milyen bizsbaszokon ._. a lényeg h : betették a sikoly 2-t nézni, és én olyan szinten álmos voltam már ilyen 2óra körül h a filmből kb fél órát hallottam xD 
Másnap: Elviekben Matten ment volna próbára szóval 11előtt kellett kelnünk. Hát mimár kb 9kor felkeltünk tök 1×re, kajáltunk, öltöztünk, még 1 kicsit játszottak. Zoltánosnak indult a busza asszem 1óra körül szóval siettünk,közbe Bundik apujához is betértünk, aki végül is eldobott minket Népligetbe. Szerencsére Mattennek végül nem volt próbája szal ráért. Mikor mindenkit hazapasszoltunk, én mentem Arénába,hót fáradtanxD de merérte*.* apuékkal beültünk SUSHIZNI! mááár olyan rég ettem sushit h awwww* <3
nah VÉGRE BEFEJEZTEM!xD 

2010. december 19., vasárnap

Animekarácsony.

2010.12.18. Animekari. Millenáris~ ha magáról a Conról beszélünk egy 5ös értékelésen 3ast kapna... unalmas volt, de végre meg volt az h a lényeges emberek nagyja mind ottvolt most eltűrtem a negatív dolgokat is...
Tééháttő~ 
reggel 9óra: Peincii átlimbózott hozzák, én még pakolgattam.Sikerült elindulni, busz és mentünk~ ... nah örsön, találkoztunk egy animés lánnyal és Orsival. Moszkvánál már Orsivall és Peincíível érkeztünk és onnan is millenárisba 2en folytattuk utunk... rögtön Madarával futottunk össze aki Willre várt h átadhassa cosplay-e 1 részét. Hidegnek hidegvolt, és esett a hó... *-* bementünk, nyah~ kik mentek el előttünk még szép h Kakashi,Gábor és Ciel (Y) xD kérdeztük h hol lehet bemenni de nem tudták... nah mind1 beslisszoltunk wöcöbe h átvedljünk cépébe. Én nagyon hamar kész voltam szal még megcsináltam a parókám, meg Cielt krizáltam[csak a szokásos] ekkor találkoztam Noémivel, kifele menet Bundik pajtival is ~ szépen lassan Deita,Byakko,Rika Herom~,Hisagival is össze futottunk még az aulában. Bennt már állt a bál 1000ren voltak, köztük Hidan,Nero,Will,Fincsi. [ *w* ] lepakoltuk a cuccaink az 1ik csigalépcső aljába. Elindultunk felfedezni. Találkoztunk Kisukéval, Andris pajtással, Narutoval  Ayrinnal, Zsebivel, Csabival... és még sorolhatnám. Noémivel olyan szinten elvoltunk:D észre sem vettük hogy közben Peincíí eltünt és mint kiderült Dánosért és Zoltánért ment.Később becsatlakozott Matten is.Dánost lerohaták a rajongók... és megláttam! EGY NARUTO PLÜSS AMI NEKEM MÉG NINCS MEG! azonnal letámadtam szegény lányt h honnan van. Odavezetett de már nem volt... olyan csalódott voltam h legszívesebben sírtam volnaxD T^T innentől nem igazán tudom mik töténtek... annyira emlékszem h Bundik fogta a csoportot és elmentek sushizni. Peincíítől elváltam szóval mikor meglett felkaptamőt Gábort Kisukét és Cielt és mentünk mi is utánuk. Olyan szépen esett a hó *aww* (L) nade. odaértünk Peincíí belibbent a tömeg közepibe én fagyoskodtam 1 kicsit kinn Kisukéékkal aztán vissza ettem egy csokis fánkot<3 [Matten csinált 1 videot a törpiek zabájáról ami itt~ nézhető meg.] Visszatérve a Millenáris 'b' épületébe hülyéskedtünk, nézelődtünk, keresgéltünk. Találkoztunk PusedLee-ékkal [alias Nana és Emese~ (L)] levásároltuk a con jegyet. én 1 Edwardos kulcstartót vettem *-* közben Bundik elhúzta a csíkot Matten bérletével azzal a mondattal h visszajön, hát ez nem így lett, és még a táskája is ránk maradt.
Hazaindulás: mint kiderült nemcsak Dani alszik nállam de még Zoltán és Bundik is... O_O milyen jó h tudtam rólla:'D szaal 6kor elakartam indulni de VALAKIK miatt ez a terv porba hullott. xD valamilyen úton negyed 7fele sikrült elhagyni a placcot. de mint kiderült Peincíí otthagyta a bérletét szaal visszament érte. közben páran jegyet vettek, tökjó-__- 
a hazafele menetben:Kakuzu,Peincíí,Nero,Zoltán,Matten,Orsi,Dános,Ciel és én vettünk részt.Ciel és Nero keleti,Blaha közeliben eltávozott közüllünk. nem elfelejtendő h kvára kellett pisilni, nagyon fáradt voltam és fájt a hasam(Y). Bementünk Árkádba de ott bomba riadó után voltak, alúl még ellenőrzés folyt. elmentem wöcöre, addig az éttermek is kinyitottak szall tudtunk enni.97E-n hazafele beszélgettünk röhögtünk, majd szépen lassan... eljött az ideje hogy Orsi is leszálljon. Mi is leszálltunk hívnánk Bundikot... erre ott szambázik mögöttünk(Y). Peincíítől is elköszöntünk, majg folytattuk az utunk haza. 
Hazaérve: Matten gitározott.Mi 26. részt néztünk. aztááááán kiesett Norbi *w* (YYY). Matten hazament :( 
Aztán ALUDTUNK xD mivel másnap korán keltünk. ^^