A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ottalvós. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: ottalvós. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. május 18., szerda

MondoCon 2011. HungEXPO.

2011. 05. 13-15.
Épp itt az ideje h regéljek :D~
Először is köszönöm: Dorka. Vivi-Narutom. Gyöngyi. Zoli. ~ naktek köszönhetően sokkal jobb volt a Con mint amilyen szokott.^^
Nem mondom hogy életem legszebb Conja volt, de ... DORKA. *.*
Péntek: 4óra, aztán otthon pakoltam össze fele a Naruto cosplayem~ Panninál. Narutommal Örsön találkoztam, onnan mentünk Török Bálintra. Mivel sose voltammég ott azt se tudnám elmondani hogy megyünk oda...xD. Meglepeséemre egy ismeretlen arc volt Panninál, Yui [akit nem utolsó sorban nagyon megszerettem ♥] olyat partyztunk este~ xD volt LM.C fanolás, Pokemon/Sámán király op. éneklés, és egy kevés alvás is xD.Én Vivi és Yui mellett aludtam [Yui elég szépet akciózott éjjel]. 
Szombat:Reggel 6ra állítottuk az ébresztőt. Egész hamar összekaptuk magunkat. 10körül Kiértünk Conra a Hungexpoba... egy pár embernek másolt jegye volt, és amiénket is eléggé ellenőrizték, szal szóltunk a többieknek h óvatosan...[Ciel, Aya, Bérci, Andoor]
Az idő elteltével gyűltek az emberek, megjött Csabi,Noémi, Dorka, Doll,
Dávid,Orsi,Kimie,Sasuke[Vivi]Zsebi, Fincsi, Will,Dolly,

Kakuzu, Zoli, Bundik,Deita,Shin[Lili],Vercsi,Kida,Hafu~Volt Naruto fotózáááás *.* a pocsolyánál, ami jó dzsuvás. Ki az TERMÉSZETESEN aki belehajt a tóközepébe? Még szép h Én xD Kb a fél animecon rajtam röhögött xD. Az mellékes h utána lezárták azt a  részt. (A)xD Peincíí is megérkezett,Madarával is pózoltam, és fincsivel is.Természetesen Dorkát mindenhova vittem magammal:D
8-9 fele döntöttünk úgy,h indulás Peincíível és Kakuzuval haza. 
Este 11-re haza estem és kb aludtam is xD

Vasárnap[csak mert lassan 2 hete volt ] : 12re beszéltük meg Ciel ciccel h kimegyünk és talizunk. Előtte RÁVETTEM Kákási-t h jöjjön ő is... és jött is :D. 12kor taliztunk Örsön. Mire expo-hoz értünk Kákshi már szét idegelt (L) Aztán jött csak Bai és Francica,Ayáék. Bleach fotózást végig nézve, Hafu odaadta a Naruto plüssétés azzal PAX-oltam mindenfele.Nero kurvát játszott egy szőke paróka segítségével(Y). Du. olyan hideg lett,h bevonultunk a nagy terembe Gyöngyi,Will,Fincsi,Kakuzu,és Dávid társaságában.Will és Fincsi távozott közülünk.Dávidékkal kicsit még baromkodtunk,aztán Zoli társaságában indultam haza 7 körül. :D 

2010. november 2., kedd

*buwawa* éjjszaka a Konan kecóbanxD

Tegnap Bundik és Peincíí nálam aludtak :P
Nade előzmények Bundik pajtás 12re ért ide. Lillával 1kor talákozok Hősökön h odaadja Dani telefonját ami nálla maradt ő meg utazik el és Dani ugyis kedden [ma] Pöstön tartózkodik szal odaadhatom nekix3 
Sikerült is egy kisebb késéssel odaérnünk Nagyölelééés LILLAAA*w*♥ :D elmentünk együtt gyorsan wécére osztán ők szálltak tova T_T 
Bundikprüntyővel még Hősökterén kicsit deszkáztunk *w* majd 17.ker meki és Peincíí [aki később csatlakozott hozzánk] onnantól h megjött lebeszéltük Danival a találkát; pókereztünk [amit nem utolsósorban ÉN nyertem meg *büszke*]ésés Bundik bealudtxDDD -.-" mi Peincíível megcsináltuk a FB alkalmazások felét[y] mindent lálykoltunk~ és röhögtünk Bundikon:P:P jah és azt ki ne hagyjam h megártuk az éjfélt h buddypoke-on kérhessünk napi pénztxD
Mire elértünkodáig h alvás én felpörögtem és utána a *nemtommilyenelőzményekkel* jött a kérdés: Etiópia nem Afrikában van??? -nem Etiópia Etiópiában van~ ebbőlkövetkezik h az 1 külön bolygó és álom világ is egyben O_O x'D jó oké akkor a másik hülyeség Bundik az ALFA szal ha Pókerezünk megkérdezzük neked mid van: 1 Bundikom- basszus nyertél T_T <- (Y)
Visszatértve én elég szarul aludtam de segáz. Reggel fél10körül kakaó ~10kor indultak a népek elfele,de még délután úgyis összefutunk xp *muhahh*...
To Be continue~
'Nem sárga, nem zöld, főleg nem szürke, a szivárvány is nézhet néha tükörbe! A viág rózsaszínben pompázik! Szia, szék, mindjárt kapsz tőlem egy smileyt!!!' :D

2010. szeptember 8., szerda

tudély.^^

Mister Teacher I report to you,no bodies up-sent ( ??netom h írják: |). Today is Wednesday the eighth of September. xD
érdekess. a mai napom JÓ VOLT :O:O.
úgy kezdődött h ugye bementem... 2.órán random kaptam egy 5öst anyagismeretbőől, FASZAA.!xD aztáán Köcsöghajúú srác!! Ciellel egésznap őt fanoltuk:D:D [felborítottam a széket miattaxDxDxD] 
aztén gyakorlati óraa *pffff* 4óra tömény unalom-.- dee Ciellel és Norikoval ,megbeszéltük h megyük óra után Meidoba-XDXD
ez tudott valamit... elindulunk Blaha fele... tábla szrint másik irány:O-> leszállunk blahán vissza fele...-> demint kiderült mégis jófele mentünk először és mire észbe kaptunk már BUDÁN voltunk *muhahahahaa:"D*-> najó valahogy elszenvedtük magunkat Meidoig találkoztam Rika Hero-val<3 aztán vele mentem haza^^


[most ősök meg hugom elmentek Horvátba-_-" én meg itthon dekkolhatok a nagyimmal... deee...]
SZOMBATON ittalvósMEET NÁLLAM *3* részletek msn-en:'D

2010. augusztus 15., vasárnap

egy éjjel Kakuzunál.

2010.08.14~15.
A night in Kakuzu's hauz. x'D

Úgy vooolt hooogy... pólusban voltunk anyumékkal és kaptam sms-t Peincíítől h ment Kakuzuhoz aludni. 7óra körül ugy dötöttem én is megyek->megfürödtem hajatmostam.~ kiderült h Kakuzu nagyon közel lakik a pólushozxD.
Mikor odaértem már nagyban fojt a csevely Danival. Ezt már előbb kitaláltuk legyünk mi 'Dani angyalai' xD 0.o <-erre érkezett a kép. nah itt vége volt mindennek... SZAKADTUNK A RÖHÖGÉSTŐL! x'''''D Peincíí ps2-zött Kakuzuval SAI-n rajzoltunk, zenét hallgattunk. fél4-4 fele ugy döntöttünk avás.
Másnap reggel én vagy 5× felkeltem minden szarra, és elég rosszat álmodtam =/ reggel is ment a koczkulás.ps2... amit én is kipróbáltam *-* :D:D voltunk fagyizni. (Kakuzu kutyija oda szököttxD) aztán cicáztunk/kutyáztunk. (1 kis megjegyzés: Peincíí: Drue Barrymore.Kakuzu: Camelon Diaz.Konan:Lucy Liu xD)
<><><><>
<>
<><><><>
Kakuzu és az én "művem" xD
Hazafele 46os busz aztán 202 Peincíível *-* zene 1000rel(: