A következő címkéjű bejegyzések mutatása: :(. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: :(. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 26., hétfő

Végül is,nem sok mindenbe volt beleszólásom,igaz?

"Végül is,nem sok mindenbe volt beleszólásom,igaz?" na igen. Gondolkoztam rajta, hogy sokkal akaratosabbnak kéne lennem, hisz akármi történt mostanság sok beleszólásom nem volt, pedig engem érintett a leginkább. Furcsa belegondolni, ha egy kicsit is, többet foglalkozom azzal ami, körülöttem folyik, lehet sokkal jobb lenne most minden.Tudom, késő már a múlton rágódni, mégis idegesít, hogy mennyire függök a barátaimtól. Vagyis, nem is tudom ki barát, már, és ki nem. Vannak-e emberek akik azóta megutáltak?Könnyű utálni.Akaratos vagyok, rámenős, agresszív. Még most sem értem ki miért csinálja azt amit, és ki miért nem lépi meg azt, amit megkellene.
Visszatérve arra, hogy függök a barátaimtól.: Egyre több sérelem ér és minél több a fájdalom, annál inkább vágyom arra, hogy valaki megvigasztaljon, de én nem akarok gondot okozni nekik. Tudom, most mindenki azt mondja: de hisz erre vannak a barátok. Csak,hogy az én barátaim, nem az én hisztimre lettek kitalálva.Tudom, hisz az én kedvem is rossz lesz, ha más a negatív energiát árasztja. [ez nem azt jelenti,hogy mostantól nem lehet elmondani a problémákat.Nyugodtan forduljatok hozzám, akármivel, minden titkot megtartok, mindenkit meghallgatok, hisz ha már mással nem, ezzel próbálok mindenki hasznára lenni:)]
Tudjátok, úgy igazán, sose értettem miért is születtem meg, végül is mindenki születik valamire, és azért él, hogy közbe rájöjjön miért is született meg, és azért a dologért meghalni. Általában ez a 'kincs' az ember párja akivel a mai világban már kevésbé, de régen leélte az életét.Számomra furcsa, mert hát hiába mondom mindig azt, hogy férfi vagyok, nehezen tudom elképzelni, hogy létezik még olyan fiú/férfi aki nem a farka után megy. Persze, nekem is van nem egy jó barátom,  ismerősöm aki dicséretet érdemel.
Mostanában gyakran megfordul a fejemben, hogy mi legyen a jövőben, mihez kezdjek, szánalmas, egyszerű, unalmas életemmel. Nem értek úgy igazán semmihez,agyam se sok van, így még most se  nagyon tudom mi lesz.
Szóval, ezek a dolgok jutottak ma eszembe, amíg a Kimi ni Todoke című Shoujo animét néztem.

2011. december 20., kedd

ráírnám egy téglára, hogy hiányzol, aztán képen basználak vele, hogy érezd mennyire fáj~

"Sárga gyémántok a fényben
Egymás mellett állunk
Amint az árnyékod keresztezi az enyémet
Mi kell ahhoz, hogy életre keljenek
Így érzek, csak nem tudom tagadni
De hagynom kellene
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Bevilágít a fény a nyitott ajtón
Szerelem és élet, szét fogom választani őket
Fordulj el, mert még jobban szükségem van rád
Érezd a szívverésem a lelkemben
Így érzek, csak nem tudom tagadni
De hagynom kellene
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Sárga gyémántok a fényben
Egymás mellett állunk
Amint az árnyékod keresztezi az enyémet
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen
Szerelmet találtunk egy reménytelen helyen"

2011. december 19., hétfő

kavarog.

de réégi:3
"-Mi a bajod, magaddal?
-Csak annyi, hogy én,én vagyok, és nem az aki lenni szeretnék..
-és miért nem leszel az aki szeretnél?
-mert korlátozva vagyok ebben.. és mert az egy teljesen más ember lenne, mint akit mindenki ismer."
...
Egy kicsit úgy megszűnnék. Kíváncsi lennék, hiányoznék-e bárkinek a családon kívül~ gondolom sokan gondolkoztak már ezen.

2011. december 15., csütörtök

..

Faszomat.ELEGEM VAN! MEGAKAROK DÖGLENI. nem bírom. kikészültem. elégvolt!utálom. belefáradtam már a folytonos vitákba. HISZTIS VAGYOK. zabálok mint egy tehér. utálom MAGAMAT [is]. Besokalltam. FÉLTÉKENY VAGYOK.nincs ennek értelme. tele van a hócipőm.; ELÉG volt. ennek már rég nincs értelme.HÜLYE VAGYOK. BUTA VAGYOK. csúnya.. sírni akarok.ÜVÖLTENI! megverni. megölelni. legszívesebben ........ FÁJ! meg,vissza akarom kapni.

nagyon fááj...://

[ha ezt facebookra írnám, annak senki se örülne, ez viszont az ÉN területem]

2011. november 13., vasárnap

nyanháááz.~~

cím..xD. Annyit takar, hogy ÚJRA költözünk.. 17.ker madárdomb. Több szempontból is imádom a házat.
1. Bazi nagy az egész. A szobám >:D.. A pince *w* olyan hardkór partykat fogunk ottan csapatni.:D*____*
2. 3 színű a falam, királykék(L), zöld(L), narancs [Narutoo~]
3. ÉN festettem anyuék, és a saját szobámat is! *-* 

Nah igen, a hétvégém takarítás, és festésből állt, szal jó fáradt vagyok.Pedig a hetem se volt valami unalmas. 

Vagyis.. SZAR  hetem volt. Hiszti, Ciel vígasztalása, barátok árulása.. nem szólva arról,hogy idegbeteg vagyok, a "barátaim" szarnak ívesen a fejemre, és satöbbi.
Még valami: AKI bemeri nekem magyarázni, hogy az alkohol "nem ártalmas" meg hasolók, azt megcsapkodom egy méhkassal. FASZOM a kicseszett piálásba. Minden ember egy köcsög aki élvezi h iszik.

Nahmár. Ez egy vidám posztnak indult.. csak eszembe jutott az elmúlt hét, és ingerült lettem.(Y)
Amúgy egész héten, 30 seconds to marsot hallgattam.♥ Most is, cseppet lenyugtatott.:D Ennyi is erre a bejegyzésre, legközelebb 1-2 képet is töltök fel az új szobámról.:DD.
 Puszcsihjóéjt.^^






2011. június 19., vasárnap

' Ten million fireflies...' [depi mode.]

Olyan fura álmom volt O_o ~
 Táncoltam egy baaaaaazi nagy bálteremben [WTF?]. És nagyon szép ruhám volt *.* éééés.. valakivel táncoltam, azóta sem tudom kivel, de úgy tűnt h valaki akit szeretek or something like that xD. Jó lenne tudni,ki volt az.:D

Amúgy ilyen világ vége feelingem van. Konkrétan  sodródom a depresszív és az ideges érzések közt [ebben az elmúlt 5percben is sikerült 2dogon is felidegelnem magam xD]. Holnaptól péntekig mindennap lovaglás+karám takarítás avagy tábor. Olyan szinten NINCS kedvem menni, h arra szó nincs. Meg pénteken Nippon Shoxx amire SZINTÉN nincs kedvem menni szóval nem is megyek. Rájöttem h a Nipponosok nagy része mielőtt nagy Japán zene buzi lett animés volt, csak nekik nem fért össze a zene meg az anime [nem is értem..]és ez nekem valamiért, nem tudom miért, rosszul esik :/. Nah mindegy már megszokhattuk tőllem a random faszságokat, ez is csak értelmetlen düh kitörés xD.
A másik: Naruto Shippuuden 216. új rész: avagy beleborzongás, és Naruto miért nem NEKEM mondd ilyeneket??? :@ :@ az a fasszopó Szaszke meg mehet a ... ODA:@ fhúúú... részről részre egyre jobbanGYŰLÖLÖM:@... !!!



2011. május 9., hétfő

ezt a bejegyzést tessék figyelmen kívül hagyni.

CSAK KI KELL ADNOM A FESZÜLTSÉGET!
Az a hülye kurva, kiakarja használni az embert, az segít neki és még egy 'köszönöm bazdmeg'-et se tudna kinyögni... -.- Ha meg nem segítünk neki  ránk küldi a 8 ker felét... bunkó állat, utálom.... wháááááááááá  egyszer majd megtanulja az egoista ribanca, h velem nemjó újat húzni. ... hogy ütné el a villamos.....................
Nah :) most hogy ezt így leírtam, sokkal jobban érzem magam. A fejem az úgy hasogatott h kb sírtam... O_Oszal hát, OK. Profi vagyok.(Y)
Am poén, h az egy dolog ha valaki reggel 6kor bealszik buszon, de h ÉN bealudja délután,haza fele menet... az érdekes... :D


Itt egy nagyon Édes Hitman reborn doujinshi [nem yaoi...]:
KHR doujinshi - Little Devil -Tsuna x Gokudera
KHR doujinshi - Little Devil - Tsuna x Gokudera part 2
 A hétvégéről is írni fogok [nem tom mikor] de érdemes lesz... xD

2011. április 20., szerda

írni kéne. :C

Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok. 
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó  rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi: 
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D 
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem 
mindjárt neki is állok  ;D 
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/  nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]


Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.

2011. február 7., hétfő

'A dolgok sose változnak'~

Isszonyat ritkán írok bejegyzést T_T pedig lenne miről >:C
Említést kell tennem a tegnap lezajló mítingről, ami ahogy Hidan nevezte: 'epileptikus' volt (Y) xD. Nem mesélnék sokat, pont annyit, hogy: köszönnék Hidannak, erre ő: KONANCÍM MEGYÜNK CIPŐT VENNI! *lángolószemek* - D:  jah és Gábor... szívből gyűllölek, és olyan féltékeny vagyok h fhúúú de elfogom mondani mit tettél:@ az egész világ megtudja >:D 
NaDEˇˇ amiért elkezdtem írni: ahogy elnéztem mindenki fhú de boldogan fogadta, hogy itt a tavasz. -.- hát én kifejezetten utálom a tavaszt és a nyarat is. Nekem ezt a pár hónapot át kellene aludnom, azt hiszem. 
1. Ilyenkor mindig eszméletlenül fáj a fejem, egy nap minimum 2 algopirin. (Y)
2. Meleg van, ezáltal ömlik rólam a víz, még ha csak simán sétálok is. -.- 
3. szülinap.............................................no komment.
4. ezek miatt sokkal idegesebb vagyok, mint általában. 
Holnap kedd, avagy Danisnap:D. asszem benevezek egy oriás palacsintára *aww*

2011. január 31., hétfő

még én is elmélkedem. ^^"

Nagyon sokminden tötént velem az elmúlt hónapban. rájöttem,/rádöbbentem 1-2 dologra,hogy kik barátok, és kiben nem bízhatok. 
Itt az 1. probléma: vagyis a z osztálytársaim... egyszerűen élni nem lehet mellettük. Egésznap csak ordibálnak, [jobbesetben] mázolják magukat, vagy a fhú de 'kurvamenővagyok megittam3üvegsörtéshánytam'-ot hallgatom... csodás... és ami teszi rá a még szebb véleményem, hogy úgy beszélnek az osztálytársaikkal mint 1 kikúrt 3× megrágcsált ronggyal... 8ker hatás powz(Y)[a kinézetről említést se téve]-.- az más hogy volt 1 szép kis összetűzésem velük facebookon. aki látta,látta. 
Még ehhez a témához: Lassan tényleg,tényleg, érik hogy nagyon beszólok a nagynagy DZSÍÍRÓKKEL osztálytársamnak hogy állítsa le magát, mert nem járja hogy a barátok addig jók, amíg nem látja az ő 'egyetlenszerelméét'... és az se hogy beszélek valakihez erre odajön és ugyanannak a személynek elkezdi mondani a magájét mintha én ott se lennék. Bocsánat, de ezt ne!Még ha nem is tűnik úgy, de néha én is szoktam ÉREZNI.~

2.probléma: Az Animések. Nem olyanok mint régen. Bunkóbbak! mostanában a nagy animés/dzsírokker élet csak a DS/NS faszságokról szól, ahol mindeösszejön mindenki szlopál, baszik mindenkivel, már kb azt várom h mikor fognak az animeconok is így kinézni.? akkor viszont engem nem fogtok többet az animés társadalomban látni, max meeteken. 
Másikrésze: Meet. a csapat szétvan esve. De ezt nem részletezném, mindenki érti miről van szó, akinek kell.
3.Az élet nagy rejtélyei: a; volt egy csomó zeném gépen. a negyede eltűnt. Hova a Fenébe TŰNTEK, ha én nem töröltem ki??? D:

b; Ki a fene vágja le a hajam éjszakánként? xD komolyan... egy csomószor úgy kelek fel, h jééé. rövidebb a hajam... WHAT???? 0.o
c; mi a faszomért nem vagyok képes RAJZOLNI? most komolyan mindenki nyaggat h gyakoroljak... gyakorolok vagy 4éve de nem megy... -.- FUCKMÁR. ._. [erről lehet hogy még említést teszek]

2010. december 14., kedd

nincs. Feketébe volt, de elvitték.

Olvasgattam Senseii/Kakashi/Gyöngyi blogját és kifejtette azt amit én nem akartam, mégis megkell tennem, mert nem hagy nyugodni. A stílus,kinézet ízésről írogatott. Ahogy hallgatom a számokat jútyúbon azt látom: fikázzák,szarozzák,DIVATozzák és így már hallgathatatlan. Ilyenkor nem gondolnak arra hogy ez ESETLEG rosszul esik valakinek... vagy agyat használni luxus.? de tényleg. felfoghatatlan... ha nem tetszik írd nyugodtan h 'nemjó/nemtetszik/akár utálom' akk ezvan. Meglehet ezt értelmesen is 'beszélni'. -__-" 
a MÁSIK... nem tudnék 3embert mondani akik HAJLANDÓak magyar zenét hallgatni, mer az milyen gáz már.Azt nem vágom h mi a tököm baja van vele mindenkinekxD megint csak h a magyar nem jó mer az divat... DE BASSZA MEG NAGYÍTÓVAL KELL KERESNI azokat akik szeretik is. 
még 1 észrevétel: mostnanság mindenkinek elmentek otthonról... depiek/idegesek/vagy csak simán nem lehet hozzájuk szólni. szerintem front vanxDvagy csak simán én lettem megutálva._. ....
___________________________________________________________
1 kicsit vidámabb téma: szombaton animecon aztán go Várpalota Lillához *____* 
a cosplayem nagy része kész, már csak a felsőrészt kell megvarrni:D




ésés köszönöm a 2000. látogatót *-* 

2010. október 18., hétfő

Ez se a legszebb nap az életemben._.

Konbanwa'ttebayo.!:3
Mint a címből is kiderült ma se volt szerencsés napom. Gallyra ment az empénégyem... ráadásul a teló fülcsiLYét se lelem-.-"[és ez még rimmeltis.], de legalább ma Ciel jött suliba*.* [kezdtem megdögölni nélküle] az angolorán megin nem tudtunk semmit tanulni, méghogy EZEK tanuljanak, nah azé álljon meg a menetelés-.- Sierü már az ofővel is beszélt h ő beszéljen a fejükkel de ezeknek nem hiszem h lehet.../ma csak 3× lettem rosszul de annyibaLY legyen. xD
Ciel kölcsönadta a fülhallgatóját szal én haza 'tudtam' menni,cserébe én maradtam vele,ismerősével találkozott:D. Nem mellesleg olyat jót röhögtem *kunc* ott áll a srác Ciel előtt 3cm-vel ő meg bezzeg észre nem venné... O_O:"D 
Hazafele ülök 97E-n látom buszmegállóban Patakot meg 1 ismerősét, mikor kiszúrt elkezdett feLYeket vágniXDXD így üvegen keresztül röhögtem:'D ~ aztááán láttam 1 gyönyörű rottveilert;és 1 bácsi elkezdett veszekedni a soffőrrel h hogy képzeli h [ 1 kicsit túlment a kelleténél] nem áll meg a megállóban-.-" [emberek komolyan=/] szal iJJen napom volt~ de inkább csak DISLIKE-olom (N)
jah és a nap mondatat by:Ciel and me~ 'Posszeidon a plöttyedt unikornis pegazus mindíg az útban vanxD'


ennyi voltam mára; smaccantás~ 
ráadásul megvolt az 1000 látogatás a blogon arigatou~

2010. október 10., vasárnap

szomorúan.vidáman.

2010. 10. 09. Reggel fél 9~ arra keltem h anyu és apu ülnek az ágyamon ... azzal a tekintettel h akkorra tudtam mi következik. Uzumaki Naruto-chan nevű alig 1éves törpe hörcsögöm meghalt. Talán akkor sírtam ennyire utoljára mikor meghalt a kutyusom~ én nem is értem=/. Nem volt előjele.Semmi!Csak úgy feküdt mintha aludna de nem... nem kelt fel. :( ♥ 
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
 Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-" 
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza. 


MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm*  A SORS ... =/