A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Gábor. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Gábor. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. május 2., hétfő

csak egy hétvége... xD

Ápr. 29. péntek: 5 óra rövidített. Elviekben, suliban kellett volna maradni 7ig???? WTF... *trollface* én inkább anyuval írattam igazolást, hogy Du. drága Faterom~ Will ballagására megyek  szal haza, otthon összepakoltam a maradék szobám xD aztán Anyuval megtünk virágot venni,és hugomért, de mivel Kakuzu később végzett és úgy volt h talizunk... taliztunk is. Sőt még Cielkével is *.* Bár a buszon így is partay volt, ültem volna le, öreg [csöves?] bácsi mellé, erre megfogja a kezem és ""segít"" leülni[WTF???] aztán annyit látok szemem csücskéből h ott bámul-.- .Szal Kakuzuval, Ciellel Örsön összekoccantunk, majd elindultunk Will ballagására. 5 percel"kezdés előtt" be is estünk. Hidan, Gyöngyi, Dollés Gábor márott volt és partyztak. Gyöngyiék csináltak óriási XÉNIA táblát[amit lengettünk is]. Vettek tundra bugyit, és faragtak cukkiniből v miből...ő... azt :) x'DDDDDDD. Konkrétan egy jó kis szar kupac meetet csináltunk oda xD. Egyszer csak Kakuzuval kiszúrtuk Dante-t, akit kimagasló magasságai miatt nem lehet nemészre venni. Hidannal le is támadtuk h jöjjön oda hozzánk:
Hidan: - *halkan* Dante... *hangosabban* Danteee... -nem hallja._. - DANTE BAZDME...! *ezt meghallotta x'DD* oda isjött hozzánk (A) aztán ömlöttek a hülyeségek.Vége lett a ballagásnak.Gábor haza ment, mi pedig mindenki mekibe,aztán pedig Ciellel és Kakuzuval elindultam haza. Amiből az lett, hogy megbeszéltük benézünk NG - Nippon Groove-ra. Ciel Orsival [akivel nem utollsó sorban ballagáson összefutottam... ] ott maradt NG-n, én pedig Kakuzuval megtem haza. Este 11re estem haza, másnap pedig költözés... xD
30. szombat: nem volt...ANNYIRA emlékezetes nap. átköltöztünk sréhet szembe a régi házzal. Bundik, Matten és NOÉMI is [végre eljutott odáig h átjött hozzám] és..és...tökjóóóó >.<. Amúgy poén mert eltört az egyik bazi nagy tükröm darabokra xD és most fedezem fel magamon a vágásokat.. xD. Bundik nállam aludt ~ Báttyó  (: szóval jóság van xD
Vasárnap: Egész nap zuhogott az eső,szal a Majálisról lemondhattam, és ezt a napot is [kihitte volna Bundás pajtással töltöttem xD]. Du. mikor már nii-chan is itt hagyott, akiktől béreljük a házat meghozták a kutyájukat *_____* Pepe~ nyúúúú~ *.*


2011. március 27., vasárnap

'Boys and Girls be ambitious.Boys and Girls keep it real.'

Egész héten Katekyo Hitman Rebornt néztem! O_O 
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !
most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~ 
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~ 

Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:  
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T