"Végül is,nem sok mindenbe volt beleszólásom,igaz?" na igen. Gondolkoztam rajta, hogy sokkal akaratosabbnak kéne lennem, hisz akármi történt mostanság sok beleszólásom nem volt, pedig engem érintett a leginkább. Furcsa belegondolni, ha egy kicsit is, többet foglalkozom azzal ami, körülöttem folyik, lehet sokkal jobb lenne most minden.Tudom, késő már a múlton rágódni, mégis idegesít, hogy mennyire függök a barátaimtól. Vagyis, nem is tudom ki barát, már, és ki nem. Vannak-e emberek akik azóta megutáltak?Könnyű utálni.Akaratos vagyok, rámenős, agresszív. Még most sem értem ki miért csinálja azt amit, és ki miért nem lépi meg azt, amit megkellene.
Visszatérve arra, hogy függök a barátaimtól.: Egyre több sérelem ér és minél több a fájdalom, annál inkább vágyom arra, hogy valaki megvigasztaljon, de én nem akarok gondot okozni nekik. Tudom, most mindenki azt mondja: de hisz erre vannak a barátok. Csak,hogy az én barátaim, nem az én hisztimre lettek kitalálva.Tudom, hisz az én kedvem is rossz lesz, ha más a negatív energiát árasztja. [ez nem azt jelenti,hogy mostantól nem lehet elmondani a problémákat.Nyugodtan forduljatok hozzám, akármivel, minden titkot megtartok, mindenkit meghallgatok, hisz ha már mással nem, ezzel próbálok mindenki hasznára lenni:)]
Tudjátok, úgy igazán, sose értettem miért is születtem meg, végül is mindenki születik valamire, és azért él, hogy közbe rájöjjön miért is született meg, és azért a dologért meghalni. Általában ez a 'kincs' az ember párja akivel a mai világban már kevésbé, de régen leélte az életét.Számomra furcsa, mert hát hiába mondom mindig azt, hogy férfi vagyok, nehezen tudom elképzelni, hogy létezik még olyan fiú/férfi aki nem a farka után megy. Persze, nekem is van nem egy jó barátom, ismerősöm aki dicséretet érdemel.
Mostanában gyakran megfordul a fejemben, hogy mi legyen a jövőben, mihez kezdjek, szánalmas, egyszerű, unalmas életemmel. Nem értek úgy igazán semmihez,agyam se sok van, így még most se nagyon tudom mi lesz.
Szóval, ezek a dolgok jutottak ma eszembe, amíg a Kimi ni Todoke című Shoujo animét néztem.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: emberek. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: emberek. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. december 26., hétfő
2011. november 13., vasárnap
nyanháááz.~~
cím..xD. Annyit takar, hogy ÚJRA költözünk.. 17.ker madárdomb. Több szempontból is imádom a házat.
1. Bazi nagy az egész. A szobám >:D.. A pince *w* olyan hardkór partykat fogunk ottan csapatni.:D*____*
2. 3 színű a falam, királykék(L), zöld(L), narancs [Narutoo~]
3. ÉN festettem anyuék, és a saját szobámat is! *-*
Nah igen, a hétvégém takarítás, és festésből állt, szal jó fáradt vagyok.Pedig a hetem se volt valami unalmas.
Vagyis.. SZAR hetem volt. Hiszti, Ciel vígasztalása, barátok árulása.. nem szólva arról,hogy idegbeteg vagyok, a "barátaim" szarnak ívesen a fejemre, és satöbbi.
Még valami: AKI bemeri nekem magyarázni, hogy az alkohol "nem ártalmas" meg hasolók, azt megcsapkodom egy méhkassal. FASZOM a kicseszett piálásba. Minden ember egy köcsög aki élvezi h iszik.
Nahmár. Ez egy vidám posztnak indult.. csak eszembe jutott az elmúlt hét, és ingerült lettem.(Y)
Amúgy egész héten, 30 seconds to marsot hallgattam.♥ Most is, cseppet lenyugtatott.:D Ennyi is erre a bejegyzésre, legközelebb 1-2 képet is töltök fel az új szobámról.:DD.
Puszcsihjóéjt.^^
1. Bazi nagy az egész. A szobám >:D.. A pince *w* olyan hardkór partykat fogunk ottan csapatni.:D*____*
2. 3 színű a falam, királykék(L), zöld(L), narancs [Narutoo~]
3. ÉN festettem anyuék, és a saját szobámat is! *-*
Nah igen, a hétvégém takarítás, és festésből állt, szal jó fáradt vagyok.Pedig a hetem se volt valami unalmas.
Vagyis.. SZAR hetem volt. Hiszti, Ciel vígasztalása, barátok árulása.. nem szólva arról,hogy idegbeteg vagyok, a "barátaim" szarnak ívesen a fejemre, és satöbbi.
Még valami: AKI bemeri nekem magyarázni, hogy az alkohol "nem ártalmas" meg hasolók, azt megcsapkodom egy méhkassal. FASZOM a kicseszett piálásba. Minden ember egy köcsög aki élvezi h iszik.
Nahmár. Ez egy vidám posztnak indult.. csak eszembe jutott az elmúlt hét, és ingerült lettem.(Y)
Amúgy egész héten, 30 seconds to marsot hallgattam.♥ Most is, cseppet lenyugtatott.:D Ennyi is erre a bejegyzésre, legközelebb 1-2 képet is töltök fel az új szobámról.:DD.
Puszcsihjóéjt.^^
2011. szeptember 11., vasárnap
.
***********************************************************************
ELEGEM VAN!
Emeberek,miért hiszik azt hogy akármit megtehetnek akárkivel? Szánalmas rohadékok. Nem mintha én nem lennék ember, sőt szánalmas vagyok.
Elegem van abból, hogy nem lehet békében megélni egymás mellett.Mindig veszekedni,erőszakoskodni,bántani háborúzni.Kiirtanám az egész emberi fajt úgy ahogy van.
Elegem van abból, hogy nem lehet békében megélni egymás mellett.Mindig veszekedni,erőszakoskodni,bántani háborúzni.Kiirtanám az egész emberi fajt úgy ahogy van.
"Sose haragudj meg arra ki durva szóval megsebez. Tudom jól hogy fáj a sértés valld be, a
fontos mégsem ez. Hidd el nekem senki nem rossz, hidd el jók az emberek. Valakiért mindenki harcol valakit mindenki szeret!"
Ennek már valahogy nem tudok hinni. Én megbocsájtottam mindent, de már nem tudom.
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)
