Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok.
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi:
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem
mindjárt neki is állok ;D
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/ ♥ nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]
Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hörcsög. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: hörcsög. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. április 20., szerda
2010. október 10., vasárnap
szomorúan.vidáman.
2010. 10. 09. Reggel fél 9~ arra keltem h anyu és apu ülnek az ágyamon ... azzal a tekintettel h akkorra tudtam mi következik. Uzumaki Naruto-chan nevű alig 1éves törpe hörcsögöm meghalt. Talán akkor sírtam ennyire utoljára mikor meghalt a kutyusom~ én nem is értem=/. Nem volt előjele.Semmi!Csak úgy feküdt mintha aludna de nem... nem kelt fel. :( ♥
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-"
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza.
MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm* A SORS ... =/
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-"
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza. MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm* A SORS ... =/
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)

