A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gokudera. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: gokudera. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. július 17., vasárnap

Ciel meet.

Ciel party Július 13-14.
jaaaj.rég voltxD. szerda :
Bundikkal indultam útnak először munkát kellett intéznem és csak utána mentem volna Cielkéhez C:, de a szimpatikus HD-grouposok 11 helyett 13 órát írtak az sms-be így lekéstem.. nah. nagyon fasza.. rohantam Moszkva-Széll Kálmánról vissza Keletihez ahol a találkozó volt.
résztvevők:
Gokudera, Kakuzu, Deii*-*,Zsebi,Kimie,Óvóbácsi Tájcsó,Kanda és Hibari-chan~. Elértem és megtaláltam őket.Vonatra szálltunk és ment a vonatból kihajolás, meg mutattam nekik az utcám.. xD
Ciel
nél lepakoltunk,ettünk, aztán go Gyömrői strand. Pancsiztunk,ugráltam Taichou válláról úsztattam Dei-t,ééés 1órán keresztül lángost vettünk Kakuzuval. :D
Mikor visszatértünk a Ciel rezidenciára neki estünk gofrit sütni, és beszélgetni. Este üvegeztünk.. nah már csak az hiányzott..
Zsebi feladata: legyél egy arab tehén kereskedő. Még szép h én lettem a tehén xD, konkrétan én úgy hívnám:degenerált arab döglödt tehén... xDDD amilyen hangokat kiadtam.. no comment.(Y)
Kezdetét vette a fáradt időszak.. Kimie rosszul lett:/, Zsebi és Hibari is lassan bealudtak. Kim mikor kicsit jobban lett kimentünk dumálni Kandával együtt. Aztán aludtam/tunk be 3óra körül.Reggel [természetesen] elsőnek keltem 8 környékén. Átnéztem a másik szobába, Dei Gokudera és Ciel alszanak-é~ de Ciel ELTŰNT! o_o Pár perccel később leszambázott a padlásról.. ő ott aludt xD. Volt vagy 10 óra mire összeszedtük magunk.. értem mutter jött 12körül szal hamar ott kellett hagynom a társaságot. T____T

Imádom.. <3
Ezt is *-*

2011. június 29., szerda

Will szülinapi PARTAY!





BOLDOG SZÜLINAPOT WILL!! *.*

26-27. avagy Fater buli-partay.!
Délelőtt, találkoztam Rebivel Elágon! Aztán Dp-ben Gokuderával, Willnek néztünk ajándékot! :D Sőt még magamnak is vettem partaj szemcsit xD. Találkozás Ciellel.. és a híres neves SHINNEL *3*. Összeszedtük Zsebit majd Kakuzut, és már csak 4en folytattunk utunkat szentendrefalva irányába. Mint utólag kiderült jó helyen szálltunk le csak a buszmegálló neve nem stimmelt >:@ ezért tettünk egy tisztelet kört (A). De végül is eljutottunk a célhoz álá a Willrezidenciára ˇˇ ahol Kakashi és Hidan,már elnevezték Fater malacát Muffnak xD. Partiztunk, sütit ettünk. Ciel és Kakshi kotyvasztottak vmi hányást, én addig Hidankával pacikról dumáltam *.*
 Nero megérkezett. Aztán Chat rouletteztünk, Hindanka, és Kakashi hazamentek. :@mi Ciellel és Zsebivel elkezdtük próbálgatni Will parókáit x,D nagyon komoly volt. Este leültünk X-men Farkas filmet nézni,aztán X-men III.-at :D.Ciel énekelt nekünk himnuszt O___O soha többé ˇˇ.  Zsebivel aludtam egy takarón osztozva [Zsebi én élveztem:@]
Másnap 8kor fellettünk keltve, 11fele kipaterolva, és egyre már haza is szambáztam.

2011. május 2., hétfő

csak egy hétvége... xD

Ápr. 29. péntek: 5 óra rövidített. Elviekben, suliban kellett volna maradni 7ig???? WTF... *trollface* én inkább anyuval írattam igazolást, hogy Du. drága Faterom~ Will ballagására megyek  szal haza, otthon összepakoltam a maradék szobám xD aztán Anyuval megtünk virágot venni,és hugomért, de mivel Kakuzu később végzett és úgy volt h talizunk... taliztunk is. Sőt még Cielkével is *.* Bár a buszon így is partay volt, ültem volna le, öreg [csöves?] bácsi mellé, erre megfogja a kezem és ""segít"" leülni[WTF???] aztán annyit látok szemem csücskéből h ott bámul-.- .Szal Kakuzuval, Ciellel Örsön összekoccantunk, majd elindultunk Will ballagására. 5 percel"kezdés előtt" be is estünk. Hidan, Gyöngyi, Dollés Gábor márott volt és partyztak. Gyöngyiék csináltak óriási XÉNIA táblát[amit lengettünk is]. Vettek tundra bugyit, és faragtak cukkiniből v miből...ő... azt :) x'DDDDDDD. Konkrétan egy jó kis szar kupac meetet csináltunk oda xD. Egyszer csak Kakuzuval kiszúrtuk Dante-t, akit kimagasló magasságai miatt nem lehet nemészre venni. Hidannal le is támadtuk h jöjjön oda hozzánk:
Hidan: - *halkan* Dante... *hangosabban* Danteee... -nem hallja._. - DANTE BAZDME...! *ezt meghallotta x'DD* oda isjött hozzánk (A) aztán ömlöttek a hülyeségek.Vége lett a ballagásnak.Gábor haza ment, mi pedig mindenki mekibe,aztán pedig Ciellel és Kakuzuval elindultam haza. Amiből az lett, hogy megbeszéltük benézünk NG - Nippon Groove-ra. Ciel Orsival [akivel nem utollsó sorban ballagáson összefutottam... ] ott maradt NG-n, én pedig Kakuzuval megtem haza. Este 11re estem haza, másnap pedig költözés... xD
30. szombat: nem volt...ANNYIRA emlékezetes nap. átköltöztünk sréhet szembe a régi házzal. Bundik, Matten és NOÉMI is [végre eljutott odáig h átjött hozzám] és..és...tökjóóóó >.<. Amúgy poén mert eltört az egyik bazi nagy tükröm darabokra xD és most fedezem fel magamon a vágásokat.. xD. Bundik nállam aludt ~ Báttyó  (: szóval jóság van xD
Vasárnap: Egész nap zuhogott az eső,szal a Majálisról lemondhattam, és ezt a napot is [kihitte volna Bundás pajtással töltöttem xD]. Du. mikor már nii-chan is itt hagyott, akiktől béreljük a házat meghozták a kutyájukat *_____* Pepe~ nyúúúú~ *.*


2011. április 24., vasárnap

muréna. avagy Vongola meet.

Először: BAZD MEG A MURÉNÁD ZSEBI!

A hétvégén Zsebinél aludtam és Vongola Pikniken voltam:
április 22. péntek : Mivel szerdán beteg voltam és nem voltam suliba elmentünk reggel orvoshoz, hogy igazolást kérjünk. Ezután Noémivel, Rebekával, Bundikkal, és Mattennel találkoztam Árkádban, onnan mentünk Sushizni.Rebeka előbb leszállt   szóval csak 4-en mentünk enni a Fusion Sushi- nevű helyre, ahol kis feleségemmel együtt ettünk sushit. Utána mentünk játszótérre ahol "libikókáztunk" és megállapítottuk h igénytelen barmok vagyunk Noémivel xD mivel nekünk nem kell album borító h jó legyen a zene... :C. Utána elkísértek Nyugatihoz ahonnan 3 fele találkoztam Zsebivel és Kimievel~ poén volt, h elvileg Ayrin 1 megállóra lakik onnan mégis egy csomót késett, Ciel is, de tőle várható volt lekéstük a vonatot szal egy órát kellett várni :C viszont Gokudera-kun is jöhetett . Vonattal mentünk Dunaharasztira, Zsebihez. Mikor odaértünk a Tabodi/Bovino/Zseb rezidenciára egy medence szép kert és ház szúrta ki a szemünket. Úgy döntöttünk kaja után h felvesszük a cosplayeinket,FELÁLLÍTOTTUK a hajam, jó sok hajfixálóval... és kimentünk pár képet csinálni és hülyülni.Egész éjjszaka party volt... Zsebi, Ayrin, Doll és és én megpróbáltunk aludni,Kimie és Ciel egész éjjel pofáztak, én meg úúúgy izzadtam h amiatt nem tudtam aludni, bár Zsebi kezén aludtam egy picit:3.[Kiskifliii.]
23. szombat: Hajnal 5-kor kellett "kelnünk" avagy Ciel mindenkire ráugrott, de amúgy senkisem aludt. IDŐBEN ELKÉSZÜLTÜNK ÉS ELÉRTÜK IDŐBEN a vonatot. Mentünk Nyugatira ahol elvileg ott volt a szervező már 7-től de amúgy tök üres volt szépen lassan szállingóztak oda az emberek,én meg a fáradságtól és a melegtől meg a lekötözés miatt úgy szédültem mint a feneT_T. Elmentünk Margit-szigetre ahol az egész dolog volt. Ott fára másztam, fényképezkedtünk, hülyültünk, törpiek röpiztek. Voltak versenyek, tombola, még több fényképezkedés. Nyertem tombolán Vongola-gyűrűt *3*.TALÁLKOZTAM SHINNEL IS.   Anyuékkal megbeszéltem h találkozzunk 4kor arénánál, akkor el is indultam. Mivel merülőben volt a telóm nem hallgattam zenét az úton... mondanom sem kell majdnem meghaltam -.- ráadásul wc-zni kellett, folyt az orrom de nem volt zsepim, elkezdtem csukklani, és iszonyú melegem volt,meg a fáradtság. (Y) Mire anyuékkal találkoztam olyan fáradt voltam h otthonledőltem aludni pedig hajat akartam mosni, meg enni. 

2011. március 27., vasárnap

'Boys and Girls be ambitious.Boys and Girls keep it real.'

Egész héten Katekyo Hitman Rebornt néztem! O_O 
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !
most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~ 
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~ 

Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:  
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T

2010. október 31., vasárnap

Halloween avagy szegény Vercsi x'D

2010. 10. 19-30.


Péntek: 4órám volt,utána jött értem apum... nah ez 1 hiba volt. Mentünk M0-son és kijött a belsősávból 1 formás kis kamion, nah kocsisor megállt apu már nem tudott, neki az előttünk leledzőnek aztán szalagkorlát~> szal TOTÁLKÁR(Y) -.-" az meg a másik h 2órát dekkoltunk az autópálya kellősközepén 1 leállósávon a 200-zal menő autók mellettxD


5re értem Hidanhoz... ott mindenki pangot~ volt aki Facebookozott :'D Gyöngyi bekötözött múmia szerű cuccosvolt.Hidan... őőő Ciel asszem O_O.Peincíí Kalapos volt.Doll Drocell. És Gábor meg Csabi cp nélkül pangtak.Következő lépésben megjött Vercsivercsi *kunc*majd lementünk Dollal Cielért aki férfi Konan [Kanon volt]. Megérkezett Nero, aztán Will is. Ki lettem festve *w* ~~ pont mire végeztünk hívta Fincsi Willt h menjünk érte. jóvaaaan~ szépen LASSAN elidultam Faterral [Will] és Dollal érte, míg mentünk és vártunk lefotózott minket az ellenőr O_O nyugatiban 2× jöttek hozzánk cigiért meg apróért -.-" emo hapsi leakarta szedni Fater lábáról a PLATFORMJÁT =O [segítettem volta >.<] nah tehát~ Fincsi megérkezésével vissza Hidanhoz...mire visszaértünk Kakuzu is ott volt.
És itt döntöttünk úgy, hogy menjünk házalni~ go CSÜLÖK!xD meg Hidanka valamelyik rokona hmm éss megálltunk 1 szökőkutnál ahol Neroval lábatáztatunk [kva hideg volt>.<] képeket csináltunk és Kakuzu itt húzott el T_T~ gyüjtöttünk 4db m&ms-et, és 1 kockacukrotxD 
Este leszedtük sminkjeink majd 'beágyaztunk' [ ha a foldre letett takarót annak lehet nevezni:D] a felállás/fekvés: ágyon: Peincíí,Gyöngyi,Ciel,Vera. Az ágy előtt Fincsi és Doll és Nero a konyha bejárat előtt Hidan,Gábor,én,Fater,Csabi. Első körben megnétük a paranormális aktivitást ami senkinek se tetszett xD csomóan bealudtak~ 2.nak AvP [Hidan bestje] amin én aludtam be,Hidan az egészet véig dumálta valami volt a tesi tanárával kapcsolatban vagy nem tomxC. Innentől kikapcsoltuk a tv-t és Gyöngyi szórakoztatta a népet.Csabi az egész éjjszakát végig aludta kb(Y) én annyit tudok h egyszer aludtam film közbe, aztán átköltöztem Fincsi ölébe ott is bóbiskoltam petite-t,vissza a helyemre megintcsak vagy 1órát ott aztán 4óra tájékán felköltöztem az ágyra és ott aludtam 8ig ~ Hidan szobájában 10ig x'DDDD szal tudok(:
Lassacskán folydogáltunk duna plázába ott ettünk~ majd vissza Hidanhoz.
Onnan olyan fél2fele mentünk el. én 3ra értem haza. Mindent össze vetve kva fáradt voltam ÉS NAGYONNAGYON JÓ VOLT *www* // Fúúúj Vera ne fingjá'má'//
Milyen irónikus h Kakashi is múmiaxD

2010. szeptember 14., kedd

> > ayuu.< < ~     #Konan#     °Naruto°         üzenete:
*mondom előbb fog elütni 1 repülő tengeralattjáró minthogy én olyat csináljak mint a mai divat fiatalság. <- xD


Dollcitól~
erre kértem 1-2 embert h rajzolja le a helyzetet [rajzokat még mindíg várokxD]:
ez az én művemxD
Hozzákelltennem ez az 1. művem Sai-n amit befejeztem és közzé tettem xD
[érkeznek még...remélem]