A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 8ker. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 8ker. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. január 31., hétfő

még én is elmélkedem. ^^"

Nagyon sokminden tötént velem az elmúlt hónapban. rájöttem,/rádöbbentem 1-2 dologra,hogy kik barátok, és kiben nem bízhatok. 
Itt az 1. probléma: vagyis a z osztálytársaim... egyszerűen élni nem lehet mellettük. Egésznap csak ordibálnak, [jobbesetben] mázolják magukat, vagy a fhú de 'kurvamenővagyok megittam3üvegsörtéshánytam'-ot hallgatom... csodás... és ami teszi rá a még szebb véleményem, hogy úgy beszélnek az osztálytársaikkal mint 1 kikúrt 3× megrágcsált ronggyal... 8ker hatás powz(Y)[a kinézetről említést se téve]-.- az más hogy volt 1 szép kis összetűzésem velük facebookon. aki látta,látta. 
Még ehhez a témához: Lassan tényleg,tényleg, érik hogy nagyon beszólok a nagynagy DZSÍÍRÓKKEL osztálytársamnak hogy állítsa le magát, mert nem járja hogy a barátok addig jók, amíg nem látja az ő 'egyetlenszerelméét'... és az se hogy beszélek valakihez erre odajön és ugyanannak a személynek elkezdi mondani a magájét mintha én ott se lennék. Bocsánat, de ezt ne!Még ha nem is tűnik úgy, de néha én is szoktam ÉREZNI.~

2.probléma: Az Animések. Nem olyanok mint régen. Bunkóbbak! mostanában a nagy animés/dzsírokker élet csak a DS/NS faszságokról szól, ahol mindeösszejön mindenki szlopál, baszik mindenkivel, már kb azt várom h mikor fognak az animeconok is így kinézni.? akkor viszont engem nem fogtok többet az animés társadalomban látni, max meeteken. 
Másikrésze: Meet. a csapat szétvan esve. De ezt nem részletezném, mindenki érti miről van szó, akinek kell.
3.Az élet nagy rejtélyei: a; volt egy csomó zeném gépen. a negyede eltűnt. Hova a Fenébe TŰNTEK, ha én nem töröltem ki??? D:

b; Ki a fene vágja le a hajam éjszakánként? xD komolyan... egy csomószor úgy kelek fel, h jééé. rövidebb a hajam... WHAT???? 0.o
c; mi a faszomért nem vagyok képes RAJZOLNI? most komolyan mindenki nyaggat h gyakoroljak... gyakorolok vagy 4éve de nem megy... -.- FUCKMÁR. ._. [erről lehet hogy még említést teszek]

2010. szeptember 8., szerda

tudély.^^

Mister Teacher I report to you,no bodies up-sent ( ??netom h írják: |). Today is Wednesday the eighth of September. xD
érdekess. a mai napom JÓ VOLT :O:O.
úgy kezdődött h ugye bementem... 2.órán random kaptam egy 5öst anyagismeretbőől, FASZAA.!xD aztáán Köcsöghajúú srác!! Ciellel egésznap őt fanoltuk:D:D [felborítottam a széket miattaxDxDxD] 
aztén gyakorlati óraa *pffff* 4óra tömény unalom-.- dee Ciellel és Norikoval ,megbeszéltük h megyük óra után Meidoba-XDXD
ez tudott valamit... elindulunk Blaha fele... tábla szrint másik irány:O-> leszállunk blahán vissza fele...-> demint kiderült mégis jófele mentünk először és mire észbe kaptunk már BUDÁN voltunk *muhahahahaa:"D*-> najó valahogy elszenvedtük magunkat Meidoig találkoztam Rika Hero-val<3 aztán vele mentem haza^^


[most ősök meg hugom elmentek Horvátba-_-" én meg itthon dekkolhatok a nagyimmal... deee...]
SZOMBATON ittalvósMEET NÁLLAM *3* részletek msn-en:'D

2010. szeptember 1., szerda

Szeptember elseje. (N)

pfff... ennyi kurvát 1 rakáson... -.-" 


Negyed 6kor keltem,hogy fél körül Peincíível elindulhassunkxD háátt... najó elindultunk zenét hallgattunk, az új kedvencünket: Justin Bieber ft. Jaden Smith: never say never*-* (8) (amit ráadásul a mai nap folyamán ha 50× nem halllgattam meg 1× sex'D)
 jóoké. Peincíí elhagyott Keletinél, én a Blahán szálltam le a M2-ről. onnan 1 megálló Villamoss Rákoczi tér. (nem mellékesen láttam a mi jó öreg Németh Gáborunkat 'vonulni' :O)
NEM TÉVEDTEM EL *-* 40 környékén értem be. Bementem osztály terembe ... fogtam a fejem és nem hittem el... -.- 1 csomó magassarkús tangája kinn van ribi totyogott minden fele 0.o becsöngetés után leszambáztunk ebédlőbe ott 3tonna csaj ... 9. évfolyam x'D és 2 fiú köztük(Y) nem kell mondani h rosszul voltam egész végig... XD 
Visszaszamba. 3. emelet 53-as teremxD~ tiltások: cigi... (jött a súgdolózás:"-te cigizel?-nem én nem,te igen?-jaajaa..." hápff.-_-) az 1.ik "csaj": (nem tom mi volt az előzmény) ez akkor is igaz ha gyerekem van....?-fogtam a fejem és nem hittem el. a sírás kerülgetett.
Éééés itt jött a sugallat.... Ciel-chan~1 animééééés*3* <33(szegényre most rácuppantam) és vele beszélgettem:3 *-*
Bejött a matektanár: sziiiassssztoook gyerekeeeek^^ :3-MIT KÉPZELSZ H NEM NÉZEL A SZEMEMBE kurva kölke...:@:@:@- írunk 1 kis feméééérőőőőőőőt nem osztályozom csak szint felmérés.- aztán úgy bezsélt velünk mint a dedósokkal xD a felmérő közbe 3 embernek csörrent meg a telefonja *LoL* cikkii ;D


Aztán kiengettek és túléltem:3 (rájöttem h csak Ciel-chan nevét tudomxD)