A következő címkéjű bejegyzések mutatása: x-faktor. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: x-faktor. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. december 4., szombat

X faktor... avagy... FASZOMAT ;_;

Ma kiesett Vastag Tomi, akinél aranyosabb embert nem láttam....
Kezdem az elején Nov 30. kedd: Corvin téren jártunk Noriko,Ciel,Bea,Dani,Peincíí  és én. Belestünk a próbára és a bevásárló központban ültünk. Általában mindenki K.L.Norbira várt, engem nem érdekelt túlságosan én inkább Tomit vártam. sokmindenki után megjött ő is rávettek, hogy öleljem meg:O megkérdeztem h szabad-e szerintem a végletekig vörö votam és *aww* :D megöleeeelteem~ 
Ekkortájt láttuk beviharzani Norbit de úgy hogy kb én vettem észre xD. Mondta Kereszter Ildikó h a próba után kijön...
Nah vártunk rá fél7-ig már mindenki elment, alig voltunk, táncosok se voltak. egyszercsak felkiáltok Norbi ... elszaladt a szószoros értelmében, annyit látunk: Dani utána... de hiába [elvileg valami olyat mondott h bocsi...] 
Szóval ültünk ott 6órát Norbira várva aki szart bele h kiosszon 5 aláírást, bezzeg mikor 1000 voltan Tomi hajlandó volt ott maradni és beszélgetni~~ ez különös. 


 A mai adásban meg, jajj Norbi így, Norbi úgy. blabla~~ esne már ki az a pöcs:@ leszarom a multját, meg a nyűgjeit.  A lényeg Szeretlek Tomi és 
hajrá tovább Csabi 

2010. november 25., csütörtök

X faktoros nap :3333

Maaa suliután elugrottunk minden Xfaktoros székhelyére azaz a Corvin sétányra*www* mindenki Király L. Norbi miatt ment~~ nekem mind1 volt csak ott legyek : D [ Noriko.Aya.Ciel.Kimie.Bea. és Vivi.]
Alig értünk oda máris találkoztunk Keresztes Ildikóval xD aláírás~ kééép *w*
Itt kis idő eltelt de nagyon sasoltunk főlleg Bea és ééén mer nagyon vártunk mindenkitxD közbe zenét hallgattunk. jött 1 nő és letámadott ilyen nemtom, tánc lehetőség és tök jót dumáltak vele többiek, Aya alkotott mint mindíg:D. Erre szólnak h: jééé ott jön egy Non stopos[Ábel]... először felse fogtam fél perc kellett kb h felálljunk és fussunk utána BeávalxD kééééééépautogramm. *-*

Következő volt Dorka akit ÉN SZÚRTAM KI :O:O odaszólok Vivinek: teeeee~ az nem a Dorka???*___* - tökre rejtegette magát szal szerintem remélte h nem ismerjük felxD:P nah mind1. Következő, Nyári Edit volt [summer sisters] aztán Nicolas. :D mind2-től van képem és aláfirkantásom is:33 ééééééééééééééééééés a lényeg *äwww* Vastag Tomiiiiiii >_____< olyan aranyos volt, mondta h menjünk be a plázába h meg ne fázzunk *-* [milyen kedves(L)] és elindullt mi meg úgy mentünk a sarkába mintha security-k lettünk volnaxD még Ayának is teccett pedig ő nem nézi xDDDD mindenki csinált vele közösképet*_______*olyan cuki! mostantól mindenszombaton 100szavazatot küldök<333 
Aztán jött még a hab a tortára Vastag Csabi Nyári Alíz és Wolf Kati :D aztán bejelentették 5 perc mulva jönnek[volt az 10is *mf*] Fóóóóótóóóóóók *w*  
SZAAAAL nagyon jóóó délutááánoooom volt *www*