A következő címkéjű bejegyzések mutatása: manga. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: manga. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 26., hétfő

Boldog Karácsonyt!:D

Boldog Karácsonyt, és Boldog Újévet minden
Kedves Olvasónak!^^
Nekem a kedves "jézuska" legfőbbként mangákat, parókákat, ruhákat és egy haj sütővasat hozott.:D
Parókát, hosszú rósza színt Pinkie Pie-hoz [my little pony]
Fehéret pedig, No.6-ből Shionhoz, és Tegami Bachi-Lag Seeing.
Mangák: Death Note 7-11kötetig; Naruto-12-13.Kötet. Tegami Bachi Első kötet.
Jah, és Harry Potter DVD 7/1,2. :D
A Szünetre tervek: Ausztria, síelés;Hibarival kinectezés;Zenával kéne össze-futni; jah és holnap Karácsonyi Niki meet.:)
Szilveszterrel még nem tudom mi lesz, de ha lesz VALÓSZÍNŰ Fincsinél leszek. Bár az a helyzet,hogy nincs kedvem egész éjjel ébren lenni:C






2011. november 15., kedd

Karácsony->cp.

LAPTOPOT AKAROK KARÁCSONYRA!!
...de mivel elég esélytelen, 6 tonna mangát és parókákat fogok kérni.Főlleg hogy Ciellel be van tervezve a No.6-cosplay-Shion,kell rövid fehér paresz. a nyári My Little Pony-Pinky Pie-cp-mhez, pedig szükséges a hosszú pink/rózsaszín. A 3. kiszemelt valószínűleg rövid vörös, az mert, csak.:D
Manga terén, Death Note 7-11ig kellene, Naruto 12-13, és Zsebitől kaptam ma kölcsön egy kóreai mangát, amely igencsak megfogott!*-* Szóval abból is párat jó lenne magaménak tudni.
Amúgy Anime karácsonyon, Tsuna leszek, Xanxus-chanékkal fel szeretnénk lépni [szerintem nem nagyon fog összejönni], de pozitívan állok hozzá!:D 

Csöppet eltérek a témától, de új "problémám" vagyis 2éve húzódó és most súlyosan előtörő problem, hogy eszméletlenül utálom a külsőm, és fiú akarok lenni. Vagyis nem is fiú,hanem csak úgy akarok kinézni, a hajam, az öltözködésem [ a medence csontom xD] Mert férfiként tetszem magamnak.Furcsa.. mondhatni hogy én magam vagyok a férfi ideálom :'D.
Amire már mindenki vár!:D
Cieltől~ *-*
Na jó, elég ennyi faszság mára. ^^

2010. október 10., vasárnap

szomorúan.vidáman.

2010. 10. 09. Reggel fél 9~ arra keltem h anyu és apu ülnek az ágyamon ... azzal a tekintettel h akkorra tudtam mi következik. Uzumaki Naruto-chan nevű alig 1éves törpe hörcsögöm meghalt. Talán akkor sírtam ennyire utoljára mikor meghalt a kutyusom~ én nem is értem=/. Nem volt előjele.Semmi!Csak úgy feküdt mintha aludna de nem... nem kelt fel. :( ♥ 
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
 Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-" 
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza. 


MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm*  A SORS ... =/