A következő címkéjű bejegyzések mutatása: zsebi. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: zsebi. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. november 15., kedd

Karácsony->cp.

LAPTOPOT AKAROK KARÁCSONYRA!!
...de mivel elég esélytelen, 6 tonna mangát és parókákat fogok kérni.Főlleg hogy Ciellel be van tervezve a No.6-cosplay-Shion,kell rövid fehér paresz. a nyári My Little Pony-Pinky Pie-cp-mhez, pedig szükséges a hosszú pink/rózsaszín. A 3. kiszemelt valószínűleg rövid vörös, az mert, csak.:D
Manga terén, Death Note 7-11ig kellene, Naruto 12-13, és Zsebitől kaptam ma kölcsön egy kóreai mangát, amely igencsak megfogott!*-* Szóval abból is párat jó lenne magaménak tudni.
Amúgy Anime karácsonyon, Tsuna leszek, Xanxus-chanékkal fel szeretnénk lépni [szerintem nem nagyon fog összejönni], de pozitívan állok hozzá!:D 

Csöppet eltérek a témától, de új "problémám" vagyis 2éve húzódó és most súlyosan előtörő problem, hogy eszméletlenül utálom a külsőm, és fiú akarok lenni. Vagyis nem is fiú,hanem csak úgy akarok kinézni, a hajam, az öltözködésem [ a medence csontom xD] Mert férfiként tetszem magamnak.Furcsa.. mondhatni hogy én magam vagyok a férfi ideálom :'D.
Amire már mindenki vár!:D
Cieltől~ *-*
Na jó, elég ennyi faszság mára. ^^

2011. október 15., szombat

Mondo Con 2011 ősz.

2011. 10. 08.-09. Mondo Con, HungEXPO.
Péntek: Cielnél aludtam, Shin társaságában.:D HÁRDKÓR partyztunk, Trolling in the deep.:D
Szombat: Shinnel, Ciellel,elindultunk,oldalamon 3napra valócuccal. Utastársaim nem léptek a Con területére, szóval gyorsan ismerőst kerestem aki segít felvenni a Konan cp-m.Ha jól emlékszem az áldozat, Zsebi lettxD. Phuskás-úrral csináltunk pár képet,amik alul láthatók is ˇˇAlapból az a nap elég unalmasan telt. Sok mindenkivel találkoztam. Délután Peincii megérkezett,innentől kicsit jobb lett minden :D. Sajnálatos módon, mivel Zsebinél aludtam, már 7kor elhúztunk Conról.
Vasárnap: Ez a nap már sokkal élmény telibb volt, mint az előző.Tsuna cosplay(Y).Először Hitsu-val, aztán Will-el és Fincsivel mentem minden fele.Megnéztük Matsu és Sid [meg a többiek] performance-ét, Matsu nagyon szépen énekelt *-*.Aztán Hibarival és Gokuderával felfedeztünk soksok KHR-es embert, akik molesztáltak [:C]. Ayrin, Xaxus, Szkualloval képeket csináltunk. Voltam Zolcsiékkal, Dórival, és felfedeztem Kibát, az eszméletlen szekszi FÉRFI Naruto cosplayert! *-*[nyaaaa~]. Nero miatt fetrengtem a röhögéstől..xDDDD jaaaaaajj a szotyola pucoló úristenedet:D.Eztán 7fele elindultam haza.:C


Összegzésül: 2009-es Conok óta a LEGJOBB volt, a vasárnap miatt*____* 













2011. július 17., vasárnap

Ciel meet.

Ciel party Július 13-14.
jaaaj.rég voltxD. szerda :
Bundikkal indultam útnak először munkát kellett intéznem és csak utána mentem volna Cielkéhez C:, de a szimpatikus HD-grouposok 11 helyett 13 órát írtak az sms-be így lekéstem.. nah. nagyon fasza.. rohantam Moszkva-Széll Kálmánról vissza Keletihez ahol a találkozó volt.
résztvevők:
Gokudera, Kakuzu, Deii*-*,Zsebi,Kimie,Óvóbácsi Tájcsó,Kanda és Hibari-chan~. Elértem és megtaláltam őket.Vonatra szálltunk és ment a vonatból kihajolás, meg mutattam nekik az utcám.. xD
Ciel
nél lepakoltunk,ettünk, aztán go Gyömrői strand. Pancsiztunk,ugráltam Taichou válláról úsztattam Dei-t,ééés 1órán keresztül lángost vettünk Kakuzuval. :D
Mikor visszatértünk a Ciel rezidenciára neki estünk gofrit sütni, és beszélgetni. Este üvegeztünk.. nah már csak az hiányzott..
Zsebi feladata: legyél egy arab tehén kereskedő. Még szép h én lettem a tehén xD, konkrétan én úgy hívnám:degenerált arab döglödt tehén... xDDD amilyen hangokat kiadtam.. no comment.(Y)
Kezdetét vette a fáradt időszak.. Kimie rosszul lett:/, Zsebi és Hibari is lassan bealudtak. Kim mikor kicsit jobban lett kimentünk dumálni Kandával együtt. Aztán aludtam/tunk be 3óra körül.Reggel [természetesen] elsőnek keltem 8 környékén. Átnéztem a másik szobába, Dei Gokudera és Ciel alszanak-é~ de Ciel ELTŰNT! o_o Pár perccel később leszambázott a padlásról.. ő ott aludt xD. Volt vagy 10 óra mire összeszedtük magunk.. értem mutter jött 12körül szal hamar ott kellett hagynom a társaságot. T____T

Imádom.. <3
Ezt is *-*

2011. június 29., szerda

Will szülinapi PARTAY!





BOLDOG SZÜLINAPOT WILL!! *.*

26-27. avagy Fater buli-partay.!
Délelőtt, találkoztam Rebivel Elágon! Aztán Dp-ben Gokuderával, Willnek néztünk ajándékot! :D Sőt még magamnak is vettem partaj szemcsit xD. Találkozás Ciellel.. és a híres neves SHINNEL *3*. Összeszedtük Zsebit majd Kakuzut, és már csak 4en folytattunk utunkat szentendrefalva irányába. Mint utólag kiderült jó helyen szálltunk le csak a buszmegálló neve nem stimmelt >:@ ezért tettünk egy tisztelet kört (A). De végül is eljutottunk a célhoz álá a Willrezidenciára ˇˇ ahol Kakashi és Hidan,már elnevezték Fater malacát Muffnak xD. Partiztunk, sütit ettünk. Ciel és Kakshi kotyvasztottak vmi hányást, én addig Hidankával pacikról dumáltam *.*
 Nero megérkezett. Aztán Chat rouletteztünk, Hindanka, és Kakashi hazamentek. :@mi Ciellel és Zsebivel elkezdtük próbálgatni Will parókáit x,D nagyon komoly volt. Este leültünk X-men Farkas filmet nézni,aztán X-men III.-at :D.Ciel énekelt nekünk himnuszt O___O soha többé ˇˇ.  Zsebivel aludtam egy takarón osztozva [Zsebi én élveztem:@]
Másnap 8kor fellettünk keltve, 11fele kipaterolva, és egyre már haza is szambáztam.

2011. április 24., vasárnap

muréna. avagy Vongola meet.

Először: BAZD MEG A MURÉNÁD ZSEBI!

A hétvégén Zsebinél aludtam és Vongola Pikniken voltam:
április 22. péntek : Mivel szerdán beteg voltam és nem voltam suliba elmentünk reggel orvoshoz, hogy igazolást kérjünk. Ezután Noémivel, Rebekával, Bundikkal, és Mattennel találkoztam Árkádban, onnan mentünk Sushizni.Rebeka előbb leszállt   szóval csak 4-en mentünk enni a Fusion Sushi- nevű helyre, ahol kis feleségemmel együtt ettünk sushit. Utána mentünk játszótérre ahol "libikókáztunk" és megállapítottuk h igénytelen barmok vagyunk Noémivel xD mivel nekünk nem kell album borító h jó legyen a zene... :C. Utána elkísértek Nyugatihoz ahonnan 3 fele találkoztam Zsebivel és Kimievel~ poén volt, h elvileg Ayrin 1 megállóra lakik onnan mégis egy csomót késett, Ciel is, de tőle várható volt lekéstük a vonatot szal egy órát kellett várni :C viszont Gokudera-kun is jöhetett . Vonattal mentünk Dunaharasztira, Zsebihez. Mikor odaértünk a Tabodi/Bovino/Zseb rezidenciára egy medence szép kert és ház szúrta ki a szemünket. Úgy döntöttünk kaja után h felvesszük a cosplayeinket,FELÁLLÍTOTTUK a hajam, jó sok hajfixálóval... és kimentünk pár képet csinálni és hülyülni.Egész éjjszaka party volt... Zsebi, Ayrin, Doll és és én megpróbáltunk aludni,Kimie és Ciel egész éjjel pofáztak, én meg úúúgy izzadtam h amiatt nem tudtam aludni, bár Zsebi kezén aludtam egy picit:3.[Kiskifliii.]
23. szombat: Hajnal 5-kor kellett "kelnünk" avagy Ciel mindenkire ráugrott, de amúgy senkisem aludt. IDŐBEN ELKÉSZÜLTÜNK ÉS ELÉRTÜK IDŐBEN a vonatot. Mentünk Nyugatira ahol elvileg ott volt a szervező már 7-től de amúgy tök üres volt szépen lassan szállingóztak oda az emberek,én meg a fáradságtól és a melegtől meg a lekötözés miatt úgy szédültem mint a feneT_T. Elmentünk Margit-szigetre ahol az egész dolog volt. Ott fára másztam, fényképezkedtünk, hülyültünk, törpiek röpiztek. Voltak versenyek, tombola, még több fényképezkedés. Nyertem tombolán Vongola-gyűrűt *3*.TALÁLKOZTAM SHINNEL IS.   Anyuékkal megbeszéltem h találkozzunk 4kor arénánál, akkor el is indultam. Mivel merülőben volt a telóm nem hallgattam zenét az úton... mondanom sem kell majdnem meghaltam -.- ráadásul wc-zni kellett, folyt az orrom de nem volt zsepim, elkezdtem csukklani, és iszonyú melegem volt,meg a fáradtság. (Y) Mire anyuékkal találkoztam olyan fáradt voltam h otthonledőltem aludni pedig hajat akartam mosni, meg enni. 

2011. április 20., szerda

írni kéne. :C

Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok. 
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó  rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi: 
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D 
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem 
mindjárt neki is állok  ;D 
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/  nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]


Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.