A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Jelky. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Jelky. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. szeptember 3., szombat

Szeptember.. Dislike.

Őőő.. jah. Augusztusban nem voltam valami aktív. Már csak azért is mert sok minden történt, de semmiről sem tudtam blogot írni. xD Conról is kéne egy beszámoló, de annyira nincs hozzá kedvem, hogy ez kimarad. :C
Szeptember. Avagy vissza a Ribancképző- izé Cicababa epicentrumba :3[fúj. :@] : Egy lépést előre, négyet hátra. Az egyik főfő cigány kezdeményünk elment a suliból, viszont bukott hozzánk 2 olyan csaj, hogy az agyamat eldobom. -.- Mondjuk az egy mázlink,hogy az angolt 'kezdő' és 'haladó' csoportra szedik, szóval valószínű nem a ribikkel leszünk egy csoportban. DE JÓ LENNE! :DDD
Ma: OSG. Ami Szotyinak, Bundiknak és nekem, nemvolt bejövős a tömeg miatt, ezért inkább Deák téren agresszív koriztam, Szotyi korijával! *-* Nagyon élveztem:D. Aztán átpártoltunk Penihez, ahova szép mutatvány volt eljutni aztán vissza. 

Mára ennyi~ Jóéjt! ^^











Képeket Köszönöm, Pekarek Istvánnak! ^^: stormbyte.hu

Egy hallgatható Fluor szám. :D

2011. április 20., szerda

írni kéne. :C

Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok. 
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó  rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi: 
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D 
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem 
mindjárt neki is állok  ;D 
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/  nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]


Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.

2011. január 31., hétfő

még én is elmélkedem. ^^"

Nagyon sokminden tötént velem az elmúlt hónapban. rájöttem,/rádöbbentem 1-2 dologra,hogy kik barátok, és kiben nem bízhatok. 
Itt az 1. probléma: vagyis a z osztálytársaim... egyszerűen élni nem lehet mellettük. Egésznap csak ordibálnak, [jobbesetben] mázolják magukat, vagy a fhú de 'kurvamenővagyok megittam3üvegsörtéshánytam'-ot hallgatom... csodás... és ami teszi rá a még szebb véleményem, hogy úgy beszélnek az osztálytársaikkal mint 1 kikúrt 3× megrágcsált ronggyal... 8ker hatás powz(Y)[a kinézetről említést se téve]-.- az más hogy volt 1 szép kis összetűzésem velük facebookon. aki látta,látta. 
Még ehhez a témához: Lassan tényleg,tényleg, érik hogy nagyon beszólok a nagynagy DZSÍÍRÓKKEL osztálytársamnak hogy állítsa le magát, mert nem járja hogy a barátok addig jók, amíg nem látja az ő 'egyetlenszerelméét'... és az se hogy beszélek valakihez erre odajön és ugyanannak a személynek elkezdi mondani a magájét mintha én ott se lennék. Bocsánat, de ezt ne!Még ha nem is tűnik úgy, de néha én is szoktam ÉREZNI.~

2.probléma: Az Animések. Nem olyanok mint régen. Bunkóbbak! mostanában a nagy animés/dzsírokker élet csak a DS/NS faszságokról szól, ahol mindeösszejön mindenki szlopál, baszik mindenkivel, már kb azt várom h mikor fognak az animeconok is így kinézni.? akkor viszont engem nem fogtok többet az animés társadalomban látni, max meeteken. 
Másikrésze: Meet. a csapat szétvan esve. De ezt nem részletezném, mindenki érti miről van szó, akinek kell.
3.Az élet nagy rejtélyei: a; volt egy csomó zeném gépen. a negyede eltűnt. Hova a Fenébe TŰNTEK, ha én nem töröltem ki??? D:

b; Ki a fene vágja le a hajam éjszakánként? xD komolyan... egy csomószor úgy kelek fel, h jééé. rövidebb a hajam... WHAT???? 0.o
c; mi a faszomért nem vagyok képes RAJZOLNI? most komolyan mindenki nyaggat h gyakoroljak... gyakorolok vagy 4éve de nem megy... -.- FUCKMÁR. ._. [erről lehet hogy még említést teszek]

2010. december 14., kedd

VIVA Megálló inda jelky... XD(Y)

nah tehát...........xD
4. óra előtti szünetben mentünk le Kimie-vel ofőhöz földszintre. Látok ott középen 1 emberkét, már szólalnék meg, erre Kimie mondja h az Brash Bence... LOL xD [ezt akartam mondani, h hasonlít] aztán valahogí kislilabizáltuk h megálló forgatás lesz, akkor láttuk h VJ Zola is szambázik arra(Y). Najólvan énekünk lett volna mentünk 2. emelet utcsó termébe erre látjuk h megy a stáb cuccokkal elöttünk. HÁT NEM A MI ÉNEK ÓRÁNKRA JÖTTEK BE??XD dehogynem ;D a komplett bagázs bement az énekórára. először elmagyarázták h mi a szitu, mit kell és mit nem szabad csinálni.Természetesen lelkes voltam*-* széttoltuk a padokat. először azt vették fel h holvannak/milyen órán. B.Bencétől kérdeztek 1×, aztán Szilvitől[osztálytárs]. Itt jöttem én kértem Justin Bieber: never say nevert. Kimie is kért Adam Lambert-If I had you-t. Volt még utána Klaudia Dóri Ivett meg a Niki.Végezetül még Noémi is kért Katy Perry-t és énekeltünk de az no komment ;] és még ki kellett tölteni valami nyilatkozatot meg autogrammot is kaptunkxD Zola akkora forma :D.
Jan 3-7.is mindenki chekkolja a megállóóót.~


Stáb3: Mekkora show.
Falusi Mariann&Varga Viktor: Tárd ki szíved [teleton 2010.]


jah és megtaláltam a legrosszabb számot amit valaha hallottam: ... Ultrapop: báb -.-"

2010. október 16., szombat

Rövidentömören.

'Ugyse érdekel semacskát se kutyát, legyen nőstény oszt jóccakát...'
Csütörtök: az egyetlen érdekfeszítő tény~ sulirádió = LM.C (Y) lol. volt 1 jó szünetem :D~


nade a péntek. NEM VOLTAM SULIBAAAN~ *muhhahh* ésés egésznaaap One Piece-t bambultam random 23rész xD miaznekem.:D  *péntekéjjel a partibomba ha körbenézek...*


Szombat: ugye meet... vagyis Visegrád~> azaz BOB x'D bácsi: jajj hát ebből nem lehet kiesniii~ - erre én megyek: a 3. kanyarnál kiborultam mint 1 zsák krumpli(Y) najóvan. szaaal a nyári bobot inkább hanyagoltam, de az alpesi lájkvolt. ... Anyuapuhugom+ őkbarátok. 4ig ottan basztattuk a rezet, aztán azért rávettem anyuékat h induljuk mááán mer meetvanxD
5re Hidannál voltam. A heti röhögés adagom megin megvan. x'D fél7ig baszat rezés [vagy miaz rezet baszás.] osztán 8ra haza estem.


általánosinfók.: Ciel nem volt suliba ezen a héten szal ez a hét is dislike-olva volt.(N) és újhírek. -> ha felbaszom magam [ami gyakori az ujonansült 'osztálytársak' mellett] valami fajta pánikroham tör rám és nem kapok levegőőőőt~ Faszááás (H)

2010. szeptember 30., csütörtök

Bikicsunááj.akalamagoo~~

Az eheti öszefoglaló így e csütörtöki napon:D
ez a hét is olyan Cielesen töltődött mint az elmult 4 (?)
Hétfőn: Ciellen és Ritsuval Sakurazakaba mentünk.
Kedden: Összefutottunk Danival és Kakuzuval... már épp ideje volt Humusztesót is rángatni [[HUMUSZ]] hehehe.... 'mitképzelsz,azt hiszed Fekete Dani vagy h csak így megcsörgetsz és elvárod h viszahívjalak??'xDDD
ebből az akar kijönni h megkaptam az
1es irodalom dolgozatom amire rá
volt írva h 'KÚR' O_O nem tom
mi akart lennixD
Szerda: ebédszünet~ nem vittem a kajajegyem szal leszambáztam 1ik csajjal (aki szintén nem hozta) a titkársághoz és kértünk vmi papírt. nah mind1xD. lényeg: hallom sulirádió eminem szám gondolkodom yaaayz a Kisame rapp is erre megy:3 aztán hallom: ...MONDANI.MONDANI....!erre én: basszameeeeeg!XD Ciel is beront ebédlőbe: Ayu hallottad?0.0-jahmm(Y)-aztán anyuval megbeszéltem már h megnézzük este a karatekölyköt szal átszambáztam arénába ahova Ivettel[akitcsak ölelnivalónak hívok] mentem.:D--a filmről: Életem egyik legjobb filmje volt!! egyszerűen imádom(L)*-* Jaden Smith~~ <3*awwwww*
Ma: Mind2en olyan szarul voltunk... -_-" bár a röhögés ígyse maradt el Dani barátunk mellett. Volt sok 24.rész spoilerxD megezek:D:D kávé utáni kutatás. (:


Homo-uzumakusz. Homo-fantomuhaivusz. xD

2010. szeptember 10., péntek

eddigi tapasztalat~

most sincs túl jó véleményem erről a suliról.~~~ -_-'
NAMÁRMOST. a kémiatanárt UTÁLOM!xD 1-2 ember gyűlöli a búrám *megjegyzem akkor nem kell bámulni.* a wécével még mindíg problémák vannak *pff* viszooont~
a pozitív észrevételek: az osztályban 4en vagyunk animések és asszem h ők még mindíg jó fejek. és van még Ritsuu. (L) Aya(L) és Zsebi(L) akikkel összejárunk szünetbe*.* és imáááádom őket~ x3 (próbálok leszokni arról h minden mondat végére '...'-ot tegyekxD)
ezen a héten mindennap összefutottam valakivel odavisszaxD ésésés ma voltunk Fannival Kőrösiben beszéltünk Györgyinénivel és Gabinénivel :O:O


a mai nap tanulsága: ne akarj random képet csinálni becsöngetéskor x3 ~ *Ritsuu* 





Naruto legyen veletek'dattebayoo.! 

2010. szeptember 1., szerda

Szeptember elseje. (N)

pfff... ennyi kurvát 1 rakáson... -.-" 


Negyed 6kor keltem,hogy fél körül Peincíível elindulhassunkxD háátt... najó elindultunk zenét hallgattunk, az új kedvencünket: Justin Bieber ft. Jaden Smith: never say never*-* (8) (amit ráadásul a mai nap folyamán ha 50× nem halllgattam meg 1× sex'D)
 jóoké. Peincíí elhagyott Keletinél, én a Blahán szálltam le a M2-ről. onnan 1 megálló Villamoss Rákoczi tér. (nem mellékesen láttam a mi jó öreg Németh Gáborunkat 'vonulni' :O)
NEM TÉVEDTEM EL *-* 40 környékén értem be. Bementem osztály terembe ... fogtam a fejem és nem hittem el... -.- 1 csomó magassarkús tangája kinn van ribi totyogott minden fele 0.o becsöngetés után leszambáztunk ebédlőbe ott 3tonna csaj ... 9. évfolyam x'D és 2 fiú köztük(Y) nem kell mondani h rosszul voltam egész végig... XD 
Visszaszamba. 3. emelet 53-as teremxD~ tiltások: cigi... (jött a súgdolózás:"-te cigizel?-nem én nem,te igen?-jaajaa..." hápff.-_-) az 1.ik "csaj": (nem tom mi volt az előzmény) ez akkor is igaz ha gyerekem van....?-fogtam a fejem és nem hittem el. a sírás kerülgetett.
Éééés itt jött a sugallat.... Ciel-chan~1 animééééés*3* <33(szegényre most rácuppantam) és vele beszélgettem:3 *-*
Bejött a matektanár: sziiiassssztoook gyerekeeeek^^ :3-MIT KÉPZELSZ H NEM NÉZEL A SZEMEMBE kurva kölke...:@:@:@- írunk 1 kis feméééérőőőőőőőt nem osztályozom csak szint felmérés.- aztán úgy bezsélt velünk mint a dedósokkal xD a felmérő közbe 3 embernek csörrent meg a telefonja *LoL* cikkii ;D


Aztán kiengettek és túléltem:3 (rájöttem h csak Ciel-chan nevét tudomxD)