A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Vivi. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Vivi. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. május 18., szerda

MondoCon 2011. HungEXPO.

2011. 05. 13-15.
Épp itt az ideje h regéljek :D~
Először is köszönöm: Dorka. Vivi-Narutom. Gyöngyi. Zoli. ~ naktek köszönhetően sokkal jobb volt a Con mint amilyen szokott.^^
Nem mondom hogy életem legszebb Conja volt, de ... DORKA. *.*
Péntek: 4óra, aztán otthon pakoltam össze fele a Naruto cosplayem~ Panninál. Narutommal Örsön találkoztam, onnan mentünk Török Bálintra. Mivel sose voltammég ott azt se tudnám elmondani hogy megyünk oda...xD. Meglepeséemre egy ismeretlen arc volt Panninál, Yui [akit nem utolsó sorban nagyon megszerettem ♥] olyat partyztunk este~ xD volt LM.C fanolás, Pokemon/Sámán király op. éneklés, és egy kevés alvás is xD.Én Vivi és Yui mellett aludtam [Yui elég szépet akciózott éjjel]. 
Szombat:Reggel 6ra állítottuk az ébresztőt. Egész hamar összekaptuk magunkat. 10körül Kiértünk Conra a Hungexpoba... egy pár embernek másolt jegye volt, és amiénket is eléggé ellenőrizték, szal szóltunk a többieknek h óvatosan...[Ciel, Aya, Bérci, Andoor]
Az idő elteltével gyűltek az emberek, megjött Csabi,Noémi, Dorka, Doll,
Dávid,Orsi,Kimie,Sasuke[Vivi]Zsebi, Fincsi, Will,Dolly,

Kakuzu, Zoli, Bundik,Deita,Shin[Lili],Vercsi,Kida,Hafu~Volt Naruto fotózáááás *.* a pocsolyánál, ami jó dzsuvás. Ki az TERMÉSZETESEN aki belehajt a tóközepébe? Még szép h Én xD Kb a fél animecon rajtam röhögött xD. Az mellékes h utána lezárták azt a  részt. (A)xD Peincíí is megérkezett,Madarával is pózoltam, és fincsivel is.Természetesen Dorkát mindenhova vittem magammal:D
8-9 fele döntöttünk úgy,h indulás Peincíível és Kakuzuval haza. 
Este 11-re haza estem és kb aludtam is xD

Vasárnap[csak mert lassan 2 hete volt ] : 12re beszéltük meg Ciel ciccel h kimegyünk és talizunk. Előtte RÁVETTEM Kákási-t h jöjjön ő is... és jött is :D. 12kor taliztunk Örsön. Mire expo-hoz értünk Kákshi már szét idegelt (L) Aztán jött csak Bai és Francica,Ayáék. Bleach fotózást végig nézve, Hafu odaadta a Naruto plüssétés azzal PAX-oltam mindenfele.Nero kurvát játszott egy szőke paróka segítségével(Y). Du. olyan hideg lett,h bevonultunk a nagy terembe Gyöngyi,Will,Fincsi,Kakuzu,és Dávid társaságában.Will és Fincsi távozott közülünk.Dávidékkal kicsit még baromkodtunk,aztán Zoli társaságában indultam haza 7 körül. :D 

2011. február 12., szombat

Egy nap Narutoval~

*___* Végre sor került a random Cp-zésre Viviveeeel (L)
12 kor találkozó Arany Jani metró megállóban:D mikor leszálltam már láttam Naruto-küüünt szóval elkezdteeem futniii >:DD és táádááá~ Viviii *___________________* *fangörcs. rácsimpaszkodik a lábára* és Yondi is. :D Pár percre rá befutottak Naru-kün koli társai és Sasuke [cosplayer] és még egy Naruto:D. Elindulva nem voltunk biztosak benne hogy tudjuk az utat a japános animés kiállítás fele szóóóval... ^^" deeee elsőre odataláltunk C:. Ottan találkoztam Yunáávaal ~ *.* Tobival, és egykét random emberrel. A' kiállítás' elég foscsi volt. xD, de utána jött csak a java elmentünk pecsához képeket csinálni, aztán Vajda-Hunyad várhoz [ott csatlakozott hozzánk Orsi is, aki Narutoval és faszukével Sasukével elhúzott egy kicsit]itt is Rrreeengetteg kép készült, és egy csomó hülyeség :'D, majd Hősök terére,ott lengyelek támadtak le minket pár kép erejéig(Y). Közbeeeen folyamatos fangörcsöktől szenvedtem Vivi társaságában FHÚÚÚÚ*.*. Fél4fele elindultunk Ikeába ott ettünk 100ft-s hotdogot xD és találkoztunk szintén random Soul eater cp-sekkel(Y) xD.Orsiék visszatértével beszélgettek YAOI-ról *agybalövimagát*, hülyültünk,és elvoltunk. 6 óra körül ideje volt könnyes búcsút venni egymástól T___T én Orsival mentem haza, kibeszéltük az élet apró dolgait és egyebek ~ ^^


Linkin Park - Leave Out All The Rest