![]() |
| Dorka~ |
![]() |
| Báttyó~ *.* |
Szombat: ELVILEG indulnom kellett volna haza, de az itteniek kiharcolták, h maradjak még egy napot *anyuciék szerintem otthon 'repestek' az örömtől.* Ismétcsak megismétlődő tögnapi nap~ csakhogy! Befestettem Dorka haját! (H)egy-két jó kis billiárdozással megspékelve >.< avagy, én billiárd közben is széttöröm magam. (Y) FAQYEA! Dorka miatt a belemet kiröhögtemxD~~~~~~ Csicsi. ~~~~
![]() |
| Gyúrunkvazze' |
Wáááh~ mire megtaláltam a billiárd pályát, ahol elvileg Hidanék tartózkodtak megöregedtem xD és pont mire odaértem, már pont szedelődzködtek ish-.- szal ~ Felszambáztunk Hidanékhoz: Kakashi, Kakuzu, András,Nero, éjs méég én is-.- <3 ;D először játszottunk Alejandróval aki mint utólag kiderült Nero a 8ker réme, aki civileket öl, és kurvák között bujkál. FAQYEA! ettünk fánkot aztán hazaundultunk mindenkivel~
![]() |
| <3~ |



