A következő címkéjű bejegyzések mutatása: meido. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: meido. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. november 10., szerda

moonlightmeido.

Rég írtam, és történt 1-2 dolog az őszi szünet alatt amiz MÉG nem írtam le^^
11.06 szombat: Moonligth meido~ Cosplay.hu-rendezvény. Kisuke és Dave hívott h menjek *w* cp-s dolog lenne szal Konan paróka ing+nyakkendő meg ilyesmik:DD. 3ra mentem Kisuhoz ahol már ottan volt Sasu és Dave is. Ottan drága jóanyám [Sasu] paranormal activity2-t nézett amire én nem voltam kíváncsi ezért inkább feloktolyáltam Dave fejére a parókám xD Naruto(Y)*aww* ~~~
MM-be érve hely pont annyi volt h letudjunk ülni Tücsi és Noémi mellé,aztán jött a duplacsokismuffin<3 és a tombola._. először enyém volt a 6-os és aztán Noémival cseréltünk mert a szerencse számom a 7es xDaztán kaptam 1 lánytól még 1et ami 3as volt asszem...
Monták h fotópályázat~ nah akkor mentünk vetítőhöz mert hogy Peincíí képe is be lett küldve meg 1 kép amin én is rajta vagyok szal érdekelt nah már most a kép amit Deidara [szüsz Erika] beküldött közönség 2. és zsűri 1. lettO___O [ a kép amin én is rajta vagyok] az 1ik ajándékot Dave a másikat én vettem át... YURIKO-tól... >___>.... aztán TOMBOLA O_O [előtte tudni kell h azt mondtam a többieknek h én tuti nem nyerek semmit...] 1. szám amit kihúznak: 7es (YYYY) vagyis az enyém :O:O:O aztán Shin cp-s [Valkusz  Lili] ekkor megszólal egy hapsi: 'ez diszkrináció h csak kék hajúakxD' erre: 'LLOOOOL' xD meg még valaki volt akit kihúztak de nem emléxem rá~~ (A) a nyereményünk egy ANIMEKARÁCSONY BELÉPŐŐŐ ._. *---*
a továbbiakban annyira emléxem h KFC-ben voltunk aztán mentem haza:D

2010. október 10., vasárnap

szomorúan.vidáman.

2010. 10. 09. Reggel fél 9~ arra keltem h anyu és apu ülnek az ágyamon ... azzal a tekintettel h akkorra tudtam mi következik. Uzumaki Naruto-chan nevű alig 1éves törpe hörcsögöm meghalt. Talán akkor sírtam ennyire utoljára mikor meghalt a kutyusom~ én nem is értem=/. Nem volt előjele.Semmi!Csak úgy feküdt mintha aludna de nem... nem kelt fel. :( ♥ 
Talán nagyon rosszul voltam de úgy éreztem muszály elmennem valahova. Elhívtam Gyöngyit/Senseii-t Westendbe mert ő ugyis meetet akart.xD :3 nah 12re lett megbeszélve~ én negyedre értem oda:$. Gyöngyinél volt póráz ugyhogy összekötöttük magunkat a gatyánkonxD... nem félre érthető0.0!Van a telómon 1 csengő és Senseii is akart olyat szal elmentünk Állatkereskedésbe h vegyünk:P. A nő: "Megkérdezném,miért vagytok összekötve?-Mert feltűnési viszketegégünkvan." akkor jöttünk rá h azt kellett volna mondani h lezbik vagyunk de ezvanˇˇ átugrottunk Moonlight Meidoba ahova Japán emberkék érkeztek előadást tartani a mangákról/rajzolásról. Ezek után vissza WE-be ahol basztunk még a rezet. Röhögtünk,Kakuzut inpovizáltam avagy 'High way to hell" xD amin Senseii röhögött, a "Básszus 1 PÁUK-on" meg én *XDXDXD* fél 6fele haza indultunk.
 Fé7re hazaértem (volna) de jött a hívás, Peincíí: Ittvagyunk a házad előtt Bundikkal. ~ *_______________* jött az ölelkezés, Peincíínék alvás. Elvoltunk, ők Gitároztak, én hallgattam. Beszélgettünk.~ valami alvás szerűt akartam produkálni de nem nagyon ment szal elég foshul aludtam -.-" 
A mai napon 11:30 fele indultunk Peincíítől, én elkísértem Prüntyőmet Népligethez.13:00-kor indult a busza. 


MA van NARUTO szülinapja O___O *aww* ~ ez olyan különös. Naru-chan hörim 1 nappal Naruto szülinapja előtt hal meg... *hmmm*  A SORS ... =/ 

2010. szeptember 8., szerda

tudély.^^

Mister Teacher I report to you,no bodies up-sent ( ??netom h írják: |). Today is Wednesday the eighth of September. xD
érdekess. a mai napom JÓ VOLT :O:O.
úgy kezdődött h ugye bementem... 2.órán random kaptam egy 5öst anyagismeretbőől, FASZAA.!xD aztáán Köcsöghajúú srác!! Ciellel egésznap őt fanoltuk:D:D [felborítottam a széket miattaxDxDxD] 
aztén gyakorlati óraa *pffff* 4óra tömény unalom-.- dee Ciellel és Norikoval ,megbeszéltük h megyük óra után Meidoba-XDXD
ez tudott valamit... elindulunk Blaha fele... tábla szrint másik irány:O-> leszállunk blahán vissza fele...-> demint kiderült mégis jófele mentünk először és mire észbe kaptunk már BUDÁN voltunk *muhahahahaa:"D*-> najó valahogy elszenvedtük magunkat Meidoig találkoztam Rika Hero-val<3 aztán vele mentem haza^^


[most ősök meg hugom elmentek Horvátba-_-" én meg itthon dekkolhatok a nagyimmal... deee...]
SZOMBATON ittalvósMEET NÁLLAM *3* részletek msn-en:'D

2010. augusztus 4., szerda

Peincíís nap *-*

POWER. xD
szóval Peincíível 5kor (pontosan 4:59reértem) az Árkádban találkoztunk ... az új rekord kb 3perc alatt kerültem ki az embiket és jutottam el az Árkád bejárattól a Librihez :D (pontosan ellenkező irány+ 1 emelet) aztán metróba olyaaaaan szépen kikerültem a szembe jövőket h elérjük a metrót de Peincíí benn ragadt T_T DE ELÉRTÜK*-* (még több poweer.)
Meido~ beülünk... először az Edwardos bookot környékeztük meg aztán ettünk dupla csokis muffint aww~ kettőt is :P  az AMV-k olyan szarok voltak h kiszívták az erőmet (shojo hegyen >.<) 7kor zárt. T_T
azután betértünk a SUGARSHOP-ba ahool vettem nyalókát ~ és feltöltődtem:D:D
(a buszmegállóban megtámadott 1 csövi bácsi és arrébb ugrottam T.T xD)
kövi megálló Aréna volt 1 üveg kóla erejéig aztán Peincíí a H&M-ben (amit én Zara-nak néztem 0.o) vett magának nacikötőt szexi feketét (H)
97E-n utazva előttünk a fapsi meg a csaj smaciztak 1000rel *brr* >.< és Peincíí aláírta a lábikóóóm :lovel: és mindeközben vagy 20× elhagzott h 'milyen szép színe van a cipőőőmneeek (LL)' ~ ugye? :D