A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Anime Con. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Anime Con. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. október 15., szombat

Mondo Con 2011 ősz.

2011. 10. 08.-09. Mondo Con, HungEXPO.
Péntek: Cielnél aludtam, Shin társaságában.:D HÁRDKÓR partyztunk, Trolling in the deep.:D
Szombat: Shinnel, Ciellel,elindultunk,oldalamon 3napra valócuccal. Utastársaim nem léptek a Con területére, szóval gyorsan ismerőst kerestem aki segít felvenni a Konan cp-m.Ha jól emlékszem az áldozat, Zsebi lettxD. Phuskás-úrral csináltunk pár képet,amik alul láthatók is ˇˇAlapból az a nap elég unalmasan telt. Sok mindenkivel találkoztam. Délután Peincii megérkezett,innentől kicsit jobb lett minden :D. Sajnálatos módon, mivel Zsebinél aludtam, már 7kor elhúztunk Conról.
Vasárnap: Ez a nap már sokkal élmény telibb volt, mint az előző.Tsuna cosplay(Y).Először Hitsu-val, aztán Will-el és Fincsivel mentem minden fele.Megnéztük Matsu és Sid [meg a többiek] performance-ét, Matsu nagyon szépen énekelt *-*.Aztán Hibarival és Gokuderával felfedeztünk soksok KHR-es embert, akik molesztáltak [:C]. Ayrin, Xaxus, Szkualloval képeket csináltunk. Voltam Zolcsiékkal, Dórival, és felfedeztem Kibát, az eszméletlen szekszi FÉRFI Naruto cosplayert! *-*[nyaaaa~]. Nero miatt fetrengtem a röhögéstől..xDDDD jaaaaaajj a szotyola pucoló úristenedet:D.Eztán 7fele elindultam haza.:C


Összegzésül: 2009-es Conok óta a LEGJOBB volt, a vasárnap miatt*____* 













2011. szeptember 3., szombat

Szeptember.. Dislike.

Őőő.. jah. Augusztusban nem voltam valami aktív. Már csak azért is mert sok minden történt, de semmiről sem tudtam blogot írni. xD Conról is kéne egy beszámoló, de annyira nincs hozzá kedvem, hogy ez kimarad. :C
Szeptember. Avagy vissza a Ribancképző- izé Cicababa epicentrumba :3[fúj. :@] : Egy lépést előre, négyet hátra. Az egyik főfő cigány kezdeményünk elment a suliból, viszont bukott hozzánk 2 olyan csaj, hogy az agyamat eldobom. -.- Mondjuk az egy mázlink,hogy az angolt 'kezdő' és 'haladó' csoportra szedik, szóval valószínű nem a ribikkel leszünk egy csoportban. DE JÓ LENNE! :DDD
Ma: OSG. Ami Szotyinak, Bundiknak és nekem, nemvolt bejövős a tömeg miatt, ezért inkább Deák téren agresszív koriztam, Szotyi korijával! *-* Nagyon élveztem:D. Aztán átpártoltunk Penihez, ahova szép mutatvány volt eljutni aztán vissza. 

Mára ennyi~ Jóéjt! ^^











Képeket Köszönöm, Pekarek Istvánnak! ^^: stormbyte.hu

Egy hallgatható Fluor szám. :D

2011. július 31., vasárnap

Azt hiszem: megvolt! :D

A tegnapi nappal.. [07.31.] megtörtént: 1éves lett a blogom.. és a 10.000 látogatóm is megvolt bőven ^^ . Ez alatt az egy év alatt sok minden történt~ ráadásul, 1 hónap és újra szívhatok a ribancképzőben :/ de legalább Ciellel Kimievel, Norikoval teszem ezt *-*.
Az elmúlt 2 hetem elég sűrű volt. Voltan Sidnél Tokodon.. ott rotyogtunk 3napot~ amiről jobb ha nem mesélek.:D. Aztán Horvátországban voltam 1hetet, családdal. Egész héten kagylót zabáltam. *____* Végülis szombaton Con.. amin azt hiszem elhagytam egy agyat a fejfájástól.xD ZoliMatten köszönöm~ *-* nélkületek nem tudom mi lett volna velem. Nah igen.. szóval hosszú volt az az egy év.. amit neccesen de túléltem :d ebben nagy szerepet játszott: Fanni~Ciel~ Bundik~ Naruto~ Gábor~Gyöngyi~ Peincíí~Hidan~ Kakuzu~Will~Gokudera ~ és végülis a 2 jómadár: Zoli és Matten:D.
Szóval köszönök nektek mindent!



Kakuzutól 
Amúgy Pedig itt is Boldog Szülinapot az én egyetlen Anyukámnak! *-* 

2011. július 10., vasárnap

Köszönöm emberek! (L)

Nektek köszönhetően, és a cosplay.hu -nak életemben harmadszor, de egyedül nagy képen ELŐSZÖR lehettem benne a MONDO magazinban! Ez nagyon jól esik:3
A leghangulatossabb kép címetkaptam a Zsűritől, és a közönség díjas 4. lettem *.* 
Az 5. helyezett képen Kakuzu található *.*. Ráadásul hátrébb a 62.oldalon Will is csücskösödik egy képen :D





2011. május 18., szerda

MondoCon 2011. HungEXPO.

2011. 05. 13-15.
Épp itt az ideje h regéljek :D~
Először is köszönöm: Dorka. Vivi-Narutom. Gyöngyi. Zoli. ~ naktek köszönhetően sokkal jobb volt a Con mint amilyen szokott.^^
Nem mondom hogy életem legszebb Conja volt, de ... DORKA. *.*
Péntek: 4óra, aztán otthon pakoltam össze fele a Naruto cosplayem~ Panninál. Narutommal Örsön találkoztam, onnan mentünk Török Bálintra. Mivel sose voltammég ott azt se tudnám elmondani hogy megyünk oda...xD. Meglepeséemre egy ismeretlen arc volt Panninál, Yui [akit nem utolsó sorban nagyon megszerettem ♥] olyat partyztunk este~ xD volt LM.C fanolás, Pokemon/Sámán király op. éneklés, és egy kevés alvás is xD.Én Vivi és Yui mellett aludtam [Yui elég szépet akciózott éjjel]. 
Szombat:Reggel 6ra állítottuk az ébresztőt. Egész hamar összekaptuk magunkat. 10körül Kiértünk Conra a Hungexpoba... egy pár embernek másolt jegye volt, és amiénket is eléggé ellenőrizték, szal szóltunk a többieknek h óvatosan...[Ciel, Aya, Bérci, Andoor]
Az idő elteltével gyűltek az emberek, megjött Csabi,Noémi, Dorka, Doll,
Dávid,Orsi,Kimie,Sasuke[Vivi]Zsebi, Fincsi, Will,Dolly,

Kakuzu, Zoli, Bundik,Deita,Shin[Lili],Vercsi,Kida,Hafu~Volt Naruto fotózáááás *.* a pocsolyánál, ami jó dzsuvás. Ki az TERMÉSZETESEN aki belehajt a tóközepébe? Még szép h Én xD Kb a fél animecon rajtam röhögött xD. Az mellékes h utána lezárták azt a  részt. (A)xD Peincíí is megérkezett,Madarával is pózoltam, és fincsivel is.Természetesen Dorkát mindenhova vittem magammal:D
8-9 fele döntöttünk úgy,h indulás Peincíível és Kakuzuval haza. 
Este 11-re haza estem és kb aludtam is xD

Vasárnap[csak mert lassan 2 hete volt ] : 12re beszéltük meg Ciel ciccel h kimegyünk és talizunk. Előtte RÁVETTEM Kákási-t h jöjjön ő is... és jött is :D. 12kor taliztunk Örsön. Mire expo-hoz értünk Kákshi már szét idegelt (L) Aztán jött csak Bai és Francica,Ayáék. Bleach fotózást végig nézve, Hafu odaadta a Naruto plüssétés azzal PAX-oltam mindenfele.Nero kurvát játszott egy szőke paróka segítségével(Y). Du. olyan hideg lett,h bevonultunk a nagy terembe Gyöngyi,Will,Fincsi,Kakuzu,és Dávid társaságában.Will és Fincsi távozott közülünk.Dávidékkal kicsit még baromkodtunk,aztán Zoli társaságában indultam haza 7 körül. :D 

2011. május 6., péntek

elmaradások.

 
Sok minden dolog történt/történik mostanság körülöttem.^^
Ciellel jókat szoktam partyzni suliban ~~ :D 
Folyamatosan animéket nézek, főlleg régen látottakat. //Fma,Inuyasha//
Mindjárt Con, megvan a Naruto és Naruko parókám is.
Ezek ellenére, valami nagyon  hiányzik, amire nem tudok rájönni micsoda... ezáltal, az utóbbi napokban nem aludtam túl sokat :/.Nagyon fáradt vagyok.:C 
A KHR fanatizmusom azóta sem tűnt el. <3  Imádom még mindíg, már csak a mangát kéne magyarul megtalálni ^^"
Holnap meeten Kakashival buziknak öltözünk *.* [K.K.K.K.(LL)]és valószínűleg az is party lesz (H).
Így évvége fele, Kémiából és Anyagismeretből belekénehúzni, de nincs túl sok hangulatom az iskolához xD. Az osztálytársak még mindíg parasztok -.-",és ofő is bekapott valami undok pirulát ... [N]





2010. december 19., vasárnap

Animekarácsony.

2010.12.18. Animekari. Millenáris~ ha magáról a Conról beszélünk egy 5ös értékelésen 3ast kapna... unalmas volt, de végre meg volt az h a lényeges emberek nagyja mind ottvolt most eltűrtem a negatív dolgokat is...
Tééháttő~ 
reggel 9óra: Peincii átlimbózott hozzák, én még pakolgattam.Sikerült elindulni, busz és mentünk~ ... nah örsön, találkoztunk egy animés lánnyal és Orsival. Moszkvánál már Orsivall és Peincíível érkeztünk és onnan is millenárisba 2en folytattuk utunk... rögtön Madarával futottunk össze aki Willre várt h átadhassa cosplay-e 1 részét. Hidegnek hidegvolt, és esett a hó... *-* bementünk, nyah~ kik mentek el előttünk még szép h Kakashi,Gábor és Ciel (Y) xD kérdeztük h hol lehet bemenni de nem tudták... nah mind1 beslisszoltunk wöcöbe h átvedljünk cépébe. Én nagyon hamar kész voltam szal még megcsináltam a parókám, meg Cielt krizáltam[csak a szokásos] ekkor találkoztam Noémivel, kifele menet Bundik pajtival is ~ szépen lassan Deita,Byakko,Rika Herom~,Hisagival is össze futottunk még az aulában. Bennt már állt a bál 1000ren voltak, köztük Hidan,Nero,Will,Fincsi. [ *w* ] lepakoltuk a cuccaink az 1ik csigalépcső aljába. Elindultunk felfedezni. Találkoztunk Kisukéval, Andris pajtással, Narutoval  Ayrinnal, Zsebivel, Csabival... és még sorolhatnám. Noémivel olyan szinten elvoltunk:D észre sem vettük hogy közben Peincíí eltünt és mint kiderült Dánosért és Zoltánért ment.Később becsatlakozott Matten is.Dánost lerohaták a rajongók... és megláttam! EGY NARUTO PLÜSS AMI NEKEM MÉG NINCS MEG! azonnal letámadtam szegény lányt h honnan van. Odavezetett de már nem volt... olyan csalódott voltam h legszívesebben sírtam volnaxD T^T innentől nem igazán tudom mik töténtek... annyira emlékszem h Bundik fogta a csoportot és elmentek sushizni. Peincíítől elváltam szóval mikor meglett felkaptamőt Gábort Kisukét és Cielt és mentünk mi is utánuk. Olyan szépen esett a hó *aww* (L) nade. odaértünk Peincíí belibbent a tömeg közepibe én fagyoskodtam 1 kicsit kinn Kisukéékkal aztán vissza ettem egy csokis fánkot<3 [Matten csinált 1 videot a törpiek zabájáról ami itt~ nézhető meg.] Visszatérve a Millenáris 'b' épületébe hülyéskedtünk, nézelődtünk, keresgéltünk. Találkoztunk PusedLee-ékkal [alias Nana és Emese~ (L)] levásároltuk a con jegyet. én 1 Edwardos kulcstartót vettem *-* közben Bundik elhúzta a csíkot Matten bérletével azzal a mondattal h visszajön, hát ez nem így lett, és még a táskája is ránk maradt.
Hazaindulás: mint kiderült nemcsak Dani alszik nállam de még Zoltán és Bundik is... O_O milyen jó h tudtam rólla:'D szaal 6kor elakartam indulni de VALAKIK miatt ez a terv porba hullott. xD valamilyen úton negyed 7fele sikrült elhagyni a placcot. de mint kiderült Peincíí otthagyta a bérletét szaal visszament érte. közben páran jegyet vettek, tökjó-__- 
a hazafele menetben:Kakuzu,Peincíí,Nero,Zoltán,Matten,Orsi,Dános,Ciel és én vettünk részt.Ciel és Nero keleti,Blaha közeliben eltávozott közüllünk. nem elfelejtendő h kvára kellett pisilni, nagyon fáradt voltam és fájt a hasam(Y). Bementünk Árkádba de ott bomba riadó után voltak, alúl még ellenőrzés folyt. elmentem wöcöre, addig az éttermek is kinyitottak szall tudtunk enni.97E-n hazafele beszélgettünk röhögtünk, majd szépen lassan... eljött az ideje hogy Orsi is leszálljon. Mi is leszálltunk hívnánk Bundikot... erre ott szambázik mögöttünk(Y). Peincíítől is elköszöntünk, majg folytattuk az utunk haza. 
Hazaérve: Matten gitározott.Mi 26. részt néztünk. aztááááán kiesett Norbi *w* (YYY). Matten hazament :( 
Aztán ALUDTUNK xD mivel másnap korán keltünk. ^^

2010. október 4., hétfő

Mondocon'10

2010.10.02-03. Hungexpo.
Szombat: 7:58-kor jött az ébresztő sms Peincíítől~ ideje kelni!:D - felöltöztem...Naruto cp *aww* jobb paróka:3*.*~~
8:00tájban mentünk felvenni Péjncít aki visszapasszolta a varrógépem.XD*yaaayz*
odaértünk nemtom mikor:D először pár Narufan csaj mellé tolakodtunk a sorba h átvehessük a jegyünk aztán előre Narutohoz és Yunához *3* aztán Dani,Lilla és Bundik is befutott bwuhahahaaa :P
Átvettük a jegyet beszambáztunk~ *gondolkozik h kivel találkozott-nahmind1* ~ Talán onnan tudnám most folytatni h felmentünk a 'kávézóhoz' ahol az 'Egy Akatsukis élete' 24.részének premier vetítése következett de előtte Karaokee-t hallgattunk.Aztááán jött a nagy rész (amit én már szerdán láttam *röhög*) éééés a cenzúra... ami a legjobb h a végén lévő 'valaki mondja meg...' Presszer Gáborszámra ballagtam,jah és a közös képünk Danival és Peincíível be lett paszírozva a végére emit alig mutattak(Y)xD nah aztán interjú~ amire ráadásul nem tudtam foigyelni mer FMA openinget karaokeeztak mellettem amit imááádok >.<
Kakuzu is megérkezett.Valahogy Daniékat elhagytam szal 1 darabig Kakuzuztam aztán jött a teló MICHI VOLT AZ! O_O *yuppppy* elmentem érte Kakihoz vezettem >:D aztán elhagytam mindenkit.... letámadtam  a Narutokat (LLLLLL) Ritsut~ találkoztam még Ciellel.Hisagival.Csabival. Deitával.Hoshival .Amiiival *emlékeztem a 4puszira>:P*
Aztán jött a depi *ahogy Lilla mondta volt*-.-" elmentünk Expohotelbe~ nuku pizza T_T aztán inkább a Burgerkinget választottuk^^ ~ Kakuzuval előre mentünk mer szarul is voltam és éhes is kb akkor ettem szombaton először-.-"" valami csirkés dolgot ettem egész jó volt. találkoztam Herommal *-*:D aztán Daniék isbeértek akkormár Zolival (Hebis barmok) és Mattennel O_O akik nem utolsó sorban felvették minden mozdulatunk szal akkor már röhögtem... ésés kaptam nyalókááát :lovel: *__________*
Miközben szambáztunk vissza Conra ugráltunk Lillával Danival ütemesen... Peincíí felemelte Danit Lillával segítettünk*videovideo-megszállottan*
Aztáááááán... mivolt még?*hmmm* jaaa Dei és Madara is oda tolta fenséges hátsófertáját Conra:D de nem sok időre-.-'
...mivoltmég?? (I) megölelgettem Linát és Kidáááát (LLLLLLL)
olyan nemtom mikor indultunk haza fél8 talán. úgyvolt h nem tudok Peincíínél aludniT_T de ott aludtam *hero* hááááhh :D először elmentünk hozzám összeszedtem a cuccaim és fürödtem közbe töriek 24.részt néztek~
Peincíínél: MEGÉRKEZTÜNK. mindenki ledobta magát valahova. Lilla fürcsizett először aztán Dani aztán Bundik~~ (szóismétlés 1000szerpowz) Dani lerajzolta Peincíít aztán 'jött a szunya ideje' xD akik ottaludtak: (ugye) Peincíí,Lilla,Dani,Bundik,Zoli,éééés Énis
Vasárnap: Aludni nem aludtam sokat konkrétan óránként többször felkeltem de segáz... xD fél 8kor keltünk 10ig szenvedésaztán készükődés Bundik haza kísért én cp-t vettem közbe mindenki úgydöntött h nem megy conra szóval Peincíível kírésrük őket cp-ben Népligetbe. maradtunk a Szokásos PeinKonan feelingbe^^ 1re befutottunk Conra. az a nap el[és ezt a 'Con' bejegyzést vagy 5órán át írtam]ég uncsivolt de a végére beindultxD Michiztem,Kakuzuztam *____* Narutoztaaam (LLLL) *aww* ésés kurvasok képet csináltunk>.< amkiket várok szeretettel ~ nem volt olyan élménnyel teli de elment. :3 [és ezt a bejegyzést 5órán át írtamxD]












2010. szeptember 21., kedd

MAT animecon 2010ősz.

UWÁÁÁÁU~ nem a legjobb convolt meg kő hagynixD~~

Péntek.09.17.: Úgy kezdődött h Tesin neki ugrottam a bordásfalnak és hát... a faj győzött az én térdem meg hazamentXD~ szóval anyum szállított haza.
Deiért 7re mentem Örsre anyummal meg ismerősével.Miután megvolt a találkozó bementünk Garage storeba vettünk DC sapit és zoknitxD
Deit hazaszállítottam,nállunk zenét hallgattunk, kiképzett conra O_OxD ésés fotózkodtunk*-*


Szombat 09.18: Reggel Cp összeszerelés/felvételxD-kötözés.(nállam Naruto-és ottan Jack Spicer) asszem Dej lázzal indított,buszon majdnem elaludtunk(Y) (7fele kelhettünk) odafele összefutottunk Senseiiel,Gáborral,Fincsivel és Csabival akik épp Westendbe tartottak...
Rögtön Ayával és soksoksok Narutoval találkoztam*-*~~ ment a nap szépen lassan mindenkivel találkoztam, térdfájós volt~~ nah délután fiúk-foci-cosplaybenxD 0.o Dollival nagyban szurkolunk nekik amikor azt látjuk mellettünk h öregbácsi az 1ik SRÁCOT elkezdi molesztálni~ srác megfordul--bácsi:'jéééjjzusom te fiúvagy' -XDXD- aztán 2 MATos ember megpróbálta lekoptatni nem tom h sikeresen-exD [de a fiúk 1.k lettek*-*] asszem itt befejezem a szombatot. Csak még annyit h Cielcim nállam aludtx3


Vasárnap 09. 19: Megbeszéltük Dollival meg Peincíível h 9 örs. hátmi akkor keltünkxd összekészültünk,indultunk.
Ciel maradt a fehér ruhácskájában. Peincíí ő maga volt,én pedig Konan. xD  
aznap is zajlott a conos élet~ 1 sráctól csokit loptam :P uwuw~
BASSZUS. jött 1 bácsi Gábor odaszólt:" Jónapot maga is a melegfelvonuásra jött??-hogyhogy meleg felvonulás?O_O milyen szép lányok vannakitt. - itt mindenki fiú---[...]" XDXD"
 Zsebiveeeel mentünk 'free chuu-s' táblával és 1 csomó Japán Bishi ELJÖTT CON-ra*-* ésés ADTUNK NEKIK PUSZIIT >w< *______________*
aztááááán FOCIZTAM*-* Yunával és Davee-val [megmeg csomó Naruto-s karakteres cp-ssel] de nem nyertünk=/ ~~ 
Posszeidonon lovagolva*-*
Deivel (H)
Hazafele elkísértük Davee-t Dollival Keleti -ig az izgalmas voltxD ~~~~~


http://www.youtube.com/watch?v=Hm8R5dOQNf0
1 jópár ember még lóg nekem képekkel xD Zsebi,Hisagi, Saku képeket perkálni:D

2010. augusztus 8., vasárnap

NyaaCooon~ *-* 2010. 08. 07.
tehááát~ a nap azzal kezdődött  hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD 
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD


Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)
Harajuku g u r l ~ (L)
jaaaa~ meg elvittem hugom rózsaszín esernyőjét és azzal ugráltam mindenfele. nagyon sokan fotóztak le VÉGRE. csak 1 baj volt hogy mivel kevesen voltak, nem volt olyan hangulat mint kellett volna lennie.TT_TT =/

A továbbiak~ hát... xD a kocsiban visszafele. Dani aludt 1et...én a csomagtartóból Peincíí ölébe költöztem aztán valami nagyon fura dolog jött ki belőle.(és nem kell rosszra gondolni) Anyumék kiraktak itthon ők megtek Balcsira ismerősökhöz aludni.Mi kimentünk játszóra. Visszatérve kaja,aztán kockulás míg ...
és a folytatás legyen a mi titkunk *kunc* (nem kell rosszra gondolni)
a nap talulsága (fangurlok álomálmaxD): egy ágyban aludtunk Fekete Danival *-* :P:P
n y á á á ~