A következő címkéjű bejegyzések mutatása: animekarijegy. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: animekarijegy. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. december 19., vasárnap

Animekarácsony.

2010.12.18. Animekari. Millenáris~ ha magáról a Conról beszélünk egy 5ös értékelésen 3ast kapna... unalmas volt, de végre meg volt az h a lényeges emberek nagyja mind ottvolt most eltűrtem a negatív dolgokat is...
Tééháttő~ 
reggel 9óra: Peincii átlimbózott hozzák, én még pakolgattam.Sikerült elindulni, busz és mentünk~ ... nah örsön, találkoztunk egy animés lánnyal és Orsival. Moszkvánál már Orsivall és Peincíível érkeztünk és onnan is millenárisba 2en folytattuk utunk... rögtön Madarával futottunk össze aki Willre várt h átadhassa cosplay-e 1 részét. Hidegnek hidegvolt, és esett a hó... *-* bementünk, nyah~ kik mentek el előttünk még szép h Kakashi,Gábor és Ciel (Y) xD kérdeztük h hol lehet bemenni de nem tudták... nah mind1 beslisszoltunk wöcöbe h átvedljünk cépébe. Én nagyon hamar kész voltam szal még megcsináltam a parókám, meg Cielt krizáltam[csak a szokásos] ekkor találkoztam Noémivel, kifele menet Bundik pajtival is ~ szépen lassan Deita,Byakko,Rika Herom~,Hisagival is össze futottunk még az aulában. Bennt már állt a bál 1000ren voltak, köztük Hidan,Nero,Will,Fincsi. [ *w* ] lepakoltuk a cuccaink az 1ik csigalépcső aljába. Elindultunk felfedezni. Találkoztunk Kisukéval, Andris pajtással, Narutoval  Ayrinnal, Zsebivel, Csabival... és még sorolhatnám. Noémivel olyan szinten elvoltunk:D észre sem vettük hogy közben Peincíí eltünt és mint kiderült Dánosért és Zoltánért ment.Később becsatlakozott Matten is.Dánost lerohaták a rajongók... és megláttam! EGY NARUTO PLÜSS AMI NEKEM MÉG NINCS MEG! azonnal letámadtam szegény lányt h honnan van. Odavezetett de már nem volt... olyan csalódott voltam h legszívesebben sírtam volnaxD T^T innentől nem igazán tudom mik töténtek... annyira emlékszem h Bundik fogta a csoportot és elmentek sushizni. Peincíítől elváltam szóval mikor meglett felkaptamőt Gábort Kisukét és Cielt és mentünk mi is utánuk. Olyan szépen esett a hó *aww* (L) nade. odaértünk Peincíí belibbent a tömeg közepibe én fagyoskodtam 1 kicsit kinn Kisukéékkal aztán vissza ettem egy csokis fánkot<3 [Matten csinált 1 videot a törpiek zabájáról ami itt~ nézhető meg.] Visszatérve a Millenáris 'b' épületébe hülyéskedtünk, nézelődtünk, keresgéltünk. Találkoztunk PusedLee-ékkal [alias Nana és Emese~ (L)] levásároltuk a con jegyet. én 1 Edwardos kulcstartót vettem *-* közben Bundik elhúzta a csíkot Matten bérletével azzal a mondattal h visszajön, hát ez nem így lett, és még a táskája is ránk maradt.
Hazaindulás: mint kiderült nemcsak Dani alszik nállam de még Zoltán és Bundik is... O_O milyen jó h tudtam rólla:'D szaal 6kor elakartam indulni de VALAKIK miatt ez a terv porba hullott. xD valamilyen úton negyed 7fele sikrült elhagyni a placcot. de mint kiderült Peincíí otthagyta a bérletét szaal visszament érte. közben páran jegyet vettek, tökjó-__- 
a hazafele menetben:Kakuzu,Peincíí,Nero,Zoltán,Matten,Orsi,Dános,Ciel és én vettünk részt.Ciel és Nero keleti,Blaha közeliben eltávozott közüllünk. nem elfelejtendő h kvára kellett pisilni, nagyon fáradt voltam és fájt a hasam(Y). Bementünk Árkádba de ott bomba riadó után voltak, alúl még ellenőrzés folyt. elmentem wöcöre, addig az éttermek is kinyitottak szall tudtunk enni.97E-n hazafele beszélgettünk röhögtünk, majd szépen lassan... eljött az ideje hogy Orsi is leszálljon. Mi is leszálltunk hívnánk Bundikot... erre ott szambázik mögöttünk(Y). Peincíítől is elköszöntünk, majg folytattuk az utunk haza. 
Hazaérve: Matten gitározott.Mi 26. részt néztünk. aztááááán kiesett Norbi *w* (YYY). Matten hazament :( 
Aztán ALUDTUNK xD mivel másnap korán keltünk. ^^

2010. november 10., szerda

moonlightmeido.

Rég írtam, és történt 1-2 dolog az őszi szünet alatt amiz MÉG nem írtam le^^
11.06 szombat: Moonligth meido~ Cosplay.hu-rendezvény. Kisuke és Dave hívott h menjek *w* cp-s dolog lenne szal Konan paróka ing+nyakkendő meg ilyesmik:DD. 3ra mentem Kisuhoz ahol már ottan volt Sasu és Dave is. Ottan drága jóanyám [Sasu] paranormal activity2-t nézett amire én nem voltam kíváncsi ezért inkább feloktolyáltam Dave fejére a parókám xD Naruto(Y)*aww* ~~~
MM-be érve hely pont annyi volt h letudjunk ülni Tücsi és Noémi mellé,aztán jött a duplacsokismuffin<3 és a tombola._. először enyém volt a 6-os és aztán Noémival cseréltünk mert a szerencse számom a 7es xDaztán kaptam 1 lánytól még 1et ami 3as volt asszem...
Monták h fotópályázat~ nah akkor mentünk vetítőhöz mert hogy Peincíí képe is be lett küldve meg 1 kép amin én is rajta vagyok szal érdekelt nah már most a kép amit Deidara [szüsz Erika] beküldött közönség 2. és zsűri 1. lettO___O [ a kép amin én is rajta vagyok] az 1ik ajándékot Dave a másikat én vettem át... YURIKO-tól... >___>.... aztán TOMBOLA O_O [előtte tudni kell h azt mondtam a többieknek h én tuti nem nyerek semmit...] 1. szám amit kihúznak: 7es (YYYY) vagyis az enyém :O:O:O aztán Shin cp-s [Valkusz  Lili] ekkor megszólal egy hapsi: 'ez diszkrináció h csak kék hajúakxD' erre: 'LLOOOOL' xD meg még valaki volt akit kihúztak de nem emléxem rá~~ (A) a nyereményünk egy ANIMEKARÁCSONY BELÉPŐŐŐ ._. *---*
a továbbiakban annyira emléxem h KFC-ben voltunk aztán mentem haza:D