A következő címkéjű bejegyzések mutatása: fotó. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: fotó. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 26., hétfő

Boldog Karácsonyt!:D

Boldog Karácsonyt, és Boldog Újévet minden
Kedves Olvasónak!^^
Nekem a kedves "jézuska" legfőbbként mangákat, parókákat, ruhákat és egy haj sütővasat hozott.:D
Parókát, hosszú rósza színt Pinkie Pie-hoz [my little pony]
Fehéret pedig, No.6-ből Shionhoz, és Tegami Bachi-Lag Seeing.
Mangák: Death Note 7-11kötetig; Naruto-12-13.Kötet. Tegami Bachi Első kötet.
Jah, és Harry Potter DVD 7/1,2. :D
A Szünetre tervek: Ausztria, síelés;Hibarival kinectezés;Zenával kéne össze-futni; jah és holnap Karácsonyi Niki meet.:)
Szilveszterrel még nem tudom mi lesz, de ha lesz VALÓSZÍNŰ Fincsinél leszek. Bár az a helyzet,hogy nincs kedvem egész éjjel ébren lenni:C






2011. november 13., vasárnap

nyanháááz.~~

cím..xD. Annyit takar, hogy ÚJRA költözünk.. 17.ker madárdomb. Több szempontból is imádom a házat.
1. Bazi nagy az egész. A szobám >:D.. A pince *w* olyan hardkór partykat fogunk ottan csapatni.:D*____*
2. 3 színű a falam, királykék(L), zöld(L), narancs [Narutoo~]
3. ÉN festettem anyuék, és a saját szobámat is! *-* 

Nah igen, a hétvégém takarítás, és festésből állt, szal jó fáradt vagyok.Pedig a hetem se volt valami unalmas. 

Vagyis.. SZAR  hetem volt. Hiszti, Ciel vígasztalása, barátok árulása.. nem szólva arról,hogy idegbeteg vagyok, a "barátaim" szarnak ívesen a fejemre, és satöbbi.
Még valami: AKI bemeri nekem magyarázni, hogy az alkohol "nem ártalmas" meg hasolók, azt megcsapkodom egy méhkassal. FASZOM a kicseszett piálásba. Minden ember egy köcsög aki élvezi h iszik.

Nahmár. Ez egy vidám posztnak indult.. csak eszembe jutott az elmúlt hét, és ingerült lettem.(Y)
Amúgy egész héten, 30 seconds to marsot hallgattam.♥ Most is, cseppet lenyugtatott.:D Ennyi is erre a bejegyzésre, legközelebb 1-2 képet is töltök fel az új szobámról.:DD.
 Puszcsihjóéjt.^^






2011. szeptember 3., szombat

Szeptember.. Dislike.

Őőő.. jah. Augusztusban nem voltam valami aktív. Már csak azért is mert sok minden történt, de semmiről sem tudtam blogot írni. xD Conról is kéne egy beszámoló, de annyira nincs hozzá kedvem, hogy ez kimarad. :C
Szeptember. Avagy vissza a Ribancképző- izé Cicababa epicentrumba :3[fúj. :@] : Egy lépést előre, négyet hátra. Az egyik főfő cigány kezdeményünk elment a suliból, viszont bukott hozzánk 2 olyan csaj, hogy az agyamat eldobom. -.- Mondjuk az egy mázlink,hogy az angolt 'kezdő' és 'haladó' csoportra szedik, szóval valószínű nem a ribikkel leszünk egy csoportban. DE JÓ LENNE! :DDD
Ma: OSG. Ami Szotyinak, Bundiknak és nekem, nemvolt bejövős a tömeg miatt, ezért inkább Deák téren agresszív koriztam, Szotyi korijával! *-* Nagyon élveztem:D. Aztán átpártoltunk Penihez, ahova szép mutatvány volt eljutni aztán vissza. 

Mára ennyi~ Jóéjt! ^^











Képeket Köszönöm, Pekarek Istvánnak! ^^: stormbyte.hu

Egy hallgatható Fluor szám. :D

2011. július 10., vasárnap

Köszönöm emberek! (L)

Nektek köszönhetően, és a cosplay.hu -nak életemben harmadszor, de egyedül nagy képen ELŐSZÖR lehettem benne a MONDO magazinban! Ez nagyon jól esik:3
A leghangulatossabb kép címetkaptam a Zsűritől, és a közönség díjas 4. lettem *.* 
Az 5. helyezett képen Kakuzu található *.*. Ráadásul hátrébb a 62.oldalon Will is csücskösödik egy képen :D





2010. november 25., csütörtök

X faktoros nap :3333

Maaa suliután elugrottunk minden Xfaktoros székhelyére azaz a Corvin sétányra*www* mindenki Király L. Norbi miatt ment~~ nekem mind1 volt csak ott legyek : D [ Noriko.Aya.Ciel.Kimie.Bea. és Vivi.]
Alig értünk oda máris találkoztunk Keresztes Ildikóval xD aláírás~ kééép *w*
Itt kis idő eltelt de nagyon sasoltunk főlleg Bea és ééén mer nagyon vártunk mindenkitxD közbe zenét hallgattunk. jött 1 nő és letámadott ilyen nemtom, tánc lehetőség és tök jót dumáltak vele többiek, Aya alkotott mint mindíg:D. Erre szólnak h: jééé ott jön egy Non stopos[Ábel]... először felse fogtam fél perc kellett kb h felálljunk és fussunk utána BeávalxD kééééééépautogramm. *-*

Következő volt Dorka akit ÉN SZÚRTAM KI :O:O odaszólok Vivinek: teeeee~ az nem a Dorka???*___* - tökre rejtegette magát szal szerintem remélte h nem ismerjük felxD:P nah mind1. Következő, Nyári Edit volt [summer sisters] aztán Nicolas. :D mind2-től van képem és aláfirkantásom is:33 ééééééééééééééééééés a lényeg *äwww* Vastag Tomiiiiiii >_____< olyan aranyos volt, mondta h menjünk be a plázába h meg ne fázzunk *-* [milyen kedves(L)] és elindullt mi meg úgy mentünk a sarkába mintha security-k lettünk volnaxD még Ayának is teccett pedig ő nem nézi xDDDD mindenki csinált vele közösképet*_______*olyan cuki! mostantól mindenszombaton 100szavazatot küldök<333 
Aztán jött még a hab a tortára Vastag Csabi Nyári Alíz és Wolf Kati :D aztán bejelentették 5 perc mulva jönnek[volt az 10is *mf*] Fóóóóótóóóóóók *w*  
SZAAAAL nagyon jóóó délutááánoooom volt *www*

2010. november 10., szerda

moonlightmeido.

Rég írtam, és történt 1-2 dolog az őszi szünet alatt amiz MÉG nem írtam le^^
11.06 szombat: Moonligth meido~ Cosplay.hu-rendezvény. Kisuke és Dave hívott h menjek *w* cp-s dolog lenne szal Konan paróka ing+nyakkendő meg ilyesmik:DD. 3ra mentem Kisuhoz ahol már ottan volt Sasu és Dave is. Ottan drága jóanyám [Sasu] paranormal activity2-t nézett amire én nem voltam kíváncsi ezért inkább feloktolyáltam Dave fejére a parókám xD Naruto(Y)*aww* ~~~
MM-be érve hely pont annyi volt h letudjunk ülni Tücsi és Noémi mellé,aztán jött a duplacsokismuffin<3 és a tombola._. először enyém volt a 6-os és aztán Noémival cseréltünk mert a szerencse számom a 7es xDaztán kaptam 1 lánytól még 1et ami 3as volt asszem...
Monták h fotópályázat~ nah akkor mentünk vetítőhöz mert hogy Peincíí képe is be lett küldve meg 1 kép amin én is rajta vagyok szal érdekelt nah már most a kép amit Deidara [szüsz Erika] beküldött közönség 2. és zsűri 1. lettO___O [ a kép amin én is rajta vagyok] az 1ik ajándékot Dave a másikat én vettem át... YURIKO-tól... >___>.... aztán TOMBOLA O_O [előtte tudni kell h azt mondtam a többieknek h én tuti nem nyerek semmit...] 1. szám amit kihúznak: 7es (YYYY) vagyis az enyém :O:O:O aztán Shin cp-s [Valkusz  Lili] ekkor megszólal egy hapsi: 'ez diszkrináció h csak kék hajúakxD' erre: 'LLOOOOL' xD meg még valaki volt akit kihúztak de nem emléxem rá~~ (A) a nyereményünk egy ANIMEKARÁCSONY BELÉPŐŐŐ ._. *---*
a továbbiakban annyira emléxem h KFC-ben voltunk aztán mentem haza:D

2010. október 4., hétfő

Mondocon'10

2010.10.02-03. Hungexpo.
Szombat: 7:58-kor jött az ébresztő sms Peincíítől~ ideje kelni!:D - felöltöztem...Naruto cp *aww* jobb paróka:3*.*~~
8:00tájban mentünk felvenni Péjncít aki visszapasszolta a varrógépem.XD*yaaayz*
odaértünk nemtom mikor:D először pár Narufan csaj mellé tolakodtunk a sorba h átvehessük a jegyünk aztán előre Narutohoz és Yunához *3* aztán Dani,Lilla és Bundik is befutott bwuhahahaaa :P
Átvettük a jegyet beszambáztunk~ *gondolkozik h kivel találkozott-nahmind1* ~ Talán onnan tudnám most folytatni h felmentünk a 'kávézóhoz' ahol az 'Egy Akatsukis élete' 24.részének premier vetítése következett de előtte Karaokee-t hallgattunk.Aztááán jött a nagy rész (amit én már szerdán láttam *röhög*) éééés a cenzúra... ami a legjobb h a végén lévő 'valaki mondja meg...' Presszer Gáborszámra ballagtam,jah és a közös képünk Danival és Peincíível be lett paszírozva a végére emit alig mutattak(Y)xD nah aztán interjú~ amire ráadásul nem tudtam foigyelni mer FMA openinget karaokeeztak mellettem amit imááádok >.<
Kakuzu is megérkezett.Valahogy Daniékat elhagytam szal 1 darabig Kakuzuztam aztán jött a teló MICHI VOLT AZ! O_O *yuppppy* elmentem érte Kakihoz vezettem >:D aztán elhagytam mindenkit.... letámadtam  a Narutokat (LLLLLL) Ritsut~ találkoztam még Ciellel.Hisagival.Csabival. Deitával.Hoshival .Amiiival *emlékeztem a 4puszira>:P*
Aztán jött a depi *ahogy Lilla mondta volt*-.-" elmentünk Expohotelbe~ nuku pizza T_T aztán inkább a Burgerkinget választottuk^^ ~ Kakuzuval előre mentünk mer szarul is voltam és éhes is kb akkor ettem szombaton először-.-"" valami csirkés dolgot ettem egész jó volt. találkoztam Herommal *-*:D aztán Daniék isbeértek akkormár Zolival (Hebis barmok) és Mattennel O_O akik nem utolsó sorban felvették minden mozdulatunk szal akkor már röhögtem... ésés kaptam nyalókááát :lovel: *__________*
Miközben szambáztunk vissza Conra ugráltunk Lillával Danival ütemesen... Peincíí felemelte Danit Lillával segítettünk*videovideo-megszállottan*
Aztáááááán... mivolt még?*hmmm* jaaa Dei és Madara is oda tolta fenséges hátsófertáját Conra:D de nem sok időre-.-'
...mivoltmég?? (I) megölelgettem Linát és Kidáááát (LLLLLLL)
olyan nemtom mikor indultunk haza fél8 talán. úgyvolt h nem tudok Peincíínél aludniT_T de ott aludtam *hero* hááááhh :D először elmentünk hozzám összeszedtem a cuccaim és fürödtem közbe töriek 24.részt néztek~
Peincíínél: MEGÉRKEZTÜNK. mindenki ledobta magát valahova. Lilla fürcsizett először aztán Dani aztán Bundik~~ (szóismétlés 1000szerpowz) Dani lerajzolta Peincíít aztán 'jött a szunya ideje' xD akik ottaludtak: (ugye) Peincíí,Lilla,Dani,Bundik,Zoli,éééés Énis
Vasárnap: Aludni nem aludtam sokat konkrétan óránként többször felkeltem de segáz... xD fél 8kor keltünk 10ig szenvedésaztán készükődés Bundik haza kísért én cp-t vettem közbe mindenki úgydöntött h nem megy conra szóval Peincíível kírésrük őket cp-ben Népligetbe. maradtunk a Szokásos PeinKonan feelingbe^^ 1re befutottunk Conra. az a nap el[és ezt a 'Con' bejegyzést vagy 5órán át írtam]ég uncsivolt de a végére beindultxD Michiztem,Kakuzuztam *____* Narutoztaaam (LLLL) *aww* ésés kurvasok képet csináltunk>.< amkiket várok szeretettel ~ nem volt olyan élménnyel teli de elment. :3 [és ezt a bejegyzést 5órán át írtamxD]