A következő címkéjű bejegyzések mutatása: paróka. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: paróka. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 26., hétfő

Boldog Karácsonyt!:D

Boldog Karácsonyt, és Boldog Újévet minden
Kedves Olvasónak!^^
Nekem a kedves "jézuska" legfőbbként mangákat, parókákat, ruhákat és egy haj sütővasat hozott.:D
Parókát, hosszú rósza színt Pinkie Pie-hoz [my little pony]
Fehéret pedig, No.6-ből Shionhoz, és Tegami Bachi-Lag Seeing.
Mangák: Death Note 7-11kötetig; Naruto-12-13.Kötet. Tegami Bachi Első kötet.
Jah, és Harry Potter DVD 7/1,2. :D
A Szünetre tervek: Ausztria, síelés;Hibarival kinectezés;Zenával kéne össze-futni; jah és holnap Karácsonyi Niki meet.:)
Szilveszterrel még nem tudom mi lesz, de ha lesz VALÓSZÍNŰ Fincsinél leszek. Bár az a helyzet,hogy nincs kedvem egész éjjel ébren lenni:C






2011. november 15., kedd

Karácsony->cp.

LAPTOPOT AKAROK KARÁCSONYRA!!
...de mivel elég esélytelen, 6 tonna mangát és parókákat fogok kérni.Főlleg hogy Ciellel be van tervezve a No.6-cosplay-Shion,kell rövid fehér paresz. a nyári My Little Pony-Pinky Pie-cp-mhez, pedig szükséges a hosszú pink/rózsaszín. A 3. kiszemelt valószínűleg rövid vörös, az mert, csak.:D
Manga terén, Death Note 7-11ig kellene, Naruto 12-13, és Zsebitől kaptam ma kölcsön egy kóreai mangát, amely igencsak megfogott!*-* Szóval abból is párat jó lenne magaménak tudni.
Amúgy Anime karácsonyon, Tsuna leszek, Xanxus-chanékkal fel szeretnénk lépni [szerintem nem nagyon fog összejönni], de pozitívan állok hozzá!:D 

Csöppet eltérek a témától, de új "problémám" vagyis 2éve húzódó és most súlyosan előtörő problem, hogy eszméletlenül utálom a külsőm, és fiú akarok lenni. Vagyis nem is fiú,hanem csak úgy akarok kinézni, a hajam, az öltözködésem [ a medence csontom xD] Mert férfiként tetszem magamnak.Furcsa.. mondhatni hogy én magam vagyok a férfi ideálom :'D.
Amire már mindenki vár!:D
Cieltől~ *-*
Na jó, elég ennyi faszság mára. ^^

2010. december 10., péntek

mikulás. és más.

*A hétvége hát dagadt piros ruhás pacákokkat volt tele. *w*
Avagy tegyük ki a csiztmáink és reggel.... tádádádááááá~ kapatam kék too late órát amit kb azóta lese vettem. 
*Aztán tettem egy elhatározást, miszerint elegem volt mindenféle fajta rajzolásból és hogy alapból a az ismerősik körömből  mindenki jobban rajzol nállam:"D na mind1...
*Holnapután advent 3. vasárnapja *w* de előtte még suli... ráadásul KÉMIA:@ -.- utána még nem tom milesz mer 3fele is hívtak h menjek. xD jah hozzáteszem vasárnap még cosplayt is varrok... (Y)
*Kicsit vissza emlékezve a Danisnapra: HP7 again*.* Danival és Ciellel a westendben. Ciel írt valami fanfic-et Dani×K.l.norbi-t báááá~~xd ésésés szerelmes vagyok Rupert Grint-be *____*
[basszus nagyon ugrálok a dátumok között....]
*a Tegnapi napon... NEM VOLTAM SULIBAN!! >.< és egésznap Rurouni Kenshin-t néztem *~* és kiakadtam az emberek hülyeségén. (N)
*jah még valami... PARÓKAPARÓKAPARÓKA!!!!  *____________*
Selena Gomez: a year without rain. [ egy hete ezt nyomatom <3]