A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kurvák. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: kurvák. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. szeptember 3., szombat

Szeptember.. Dislike.

Őőő.. jah. Augusztusban nem voltam valami aktív. Már csak azért is mert sok minden történt, de semmiről sem tudtam blogot írni. xD Conról is kéne egy beszámoló, de annyira nincs hozzá kedvem, hogy ez kimarad. :C
Szeptember. Avagy vissza a Ribancképző- izé Cicababa epicentrumba :3[fúj. :@] : Egy lépést előre, négyet hátra. Az egyik főfő cigány kezdeményünk elment a suliból, viszont bukott hozzánk 2 olyan csaj, hogy az agyamat eldobom. -.- Mondjuk az egy mázlink,hogy az angolt 'kezdő' és 'haladó' csoportra szedik, szóval valószínű nem a ribikkel leszünk egy csoportban. DE JÓ LENNE! :DDD
Ma: OSG. Ami Szotyinak, Bundiknak és nekem, nemvolt bejövős a tömeg miatt, ezért inkább Deák téren agresszív koriztam, Szotyi korijával! *-* Nagyon élveztem:D. Aztán átpártoltunk Penihez, ahova szép mutatvány volt eljutni aztán vissza. 

Mára ennyi~ Jóéjt! ^^











Képeket Köszönöm, Pekarek Istvánnak! ^^: stormbyte.hu

Egy hallgatható Fluor szám. :D

2011. május 30., hétfő

picsa cépé xD

Ma Du nagyon unatkoztam... és amúgy is Fannival terveztünkpár ilyen képet... xD :




Asszem ez a számnagyon jellemzi az osztályomnagy részét: egoizmus, beképzeltség és azt hiszik ők a mindenség... -.-"

2011. január 31., hétfő

még én is elmélkedem. ^^"

Nagyon sokminden tötént velem az elmúlt hónapban. rájöttem,/rádöbbentem 1-2 dologra,hogy kik barátok, és kiben nem bízhatok. 
Itt az 1. probléma: vagyis a z osztálytársaim... egyszerűen élni nem lehet mellettük. Egésznap csak ordibálnak, [jobbesetben] mázolják magukat, vagy a fhú de 'kurvamenővagyok megittam3üvegsörtéshánytam'-ot hallgatom... csodás... és ami teszi rá a még szebb véleményem, hogy úgy beszélnek az osztálytársaikkal mint 1 kikúrt 3× megrágcsált ronggyal... 8ker hatás powz(Y)[a kinézetről említést se téve]-.- az más hogy volt 1 szép kis összetűzésem velük facebookon. aki látta,látta. 
Még ehhez a témához: Lassan tényleg,tényleg, érik hogy nagyon beszólok a nagynagy DZSÍÍRÓKKEL osztálytársamnak hogy állítsa le magát, mert nem járja hogy a barátok addig jók, amíg nem látja az ő 'egyetlenszerelméét'... és az se hogy beszélek valakihez erre odajön és ugyanannak a személynek elkezdi mondani a magájét mintha én ott se lennék. Bocsánat, de ezt ne!Még ha nem is tűnik úgy, de néha én is szoktam ÉREZNI.~

2.probléma: Az Animések. Nem olyanok mint régen. Bunkóbbak! mostanában a nagy animés/dzsírokker élet csak a DS/NS faszságokról szól, ahol mindeösszejön mindenki szlopál, baszik mindenkivel, már kb azt várom h mikor fognak az animeconok is így kinézni.? akkor viszont engem nem fogtok többet az animés társadalomban látni, max meeteken. 
Másikrésze: Meet. a csapat szétvan esve. De ezt nem részletezném, mindenki érti miről van szó, akinek kell.
3.Az élet nagy rejtélyei: a; volt egy csomó zeném gépen. a negyede eltűnt. Hova a Fenébe TŰNTEK, ha én nem töröltem ki??? D:

b; Ki a fene vágja le a hajam éjszakánként? xD komolyan... egy csomószor úgy kelek fel, h jééé. rövidebb a hajam... WHAT???? 0.o
c; mi a faszomért nem vagyok képes RAJZOLNI? most komolyan mindenki nyaggat h gyakoroljak... gyakorolok vagy 4éve de nem megy... -.- FUCKMÁR. ._. [erről lehet hogy még említést teszek]

2010. szeptember 1., szerda

Szeptember elseje. (N)

pfff... ennyi kurvát 1 rakáson... -.-" 


Negyed 6kor keltem,hogy fél körül Peincíível elindulhassunkxD háátt... najó elindultunk zenét hallgattunk, az új kedvencünket: Justin Bieber ft. Jaden Smith: never say never*-* (8) (amit ráadásul a mai nap folyamán ha 50× nem halllgattam meg 1× sex'D)
 jóoké. Peincíí elhagyott Keletinél, én a Blahán szálltam le a M2-ről. onnan 1 megálló Villamoss Rákoczi tér. (nem mellékesen láttam a mi jó öreg Németh Gáborunkat 'vonulni' :O)
NEM TÉVEDTEM EL *-* 40 környékén értem be. Bementem osztály terembe ... fogtam a fejem és nem hittem el... -.- 1 csomó magassarkús tangája kinn van ribi totyogott minden fele 0.o becsöngetés után leszambáztunk ebédlőbe ott 3tonna csaj ... 9. évfolyam x'D és 2 fiú köztük(Y) nem kell mondani h rosszul voltam egész végig... XD 
Visszaszamba. 3. emelet 53-as teremxD~ tiltások: cigi... (jött a súgdolózás:"-te cigizel?-nem én nem,te igen?-jaajaa..." hápff.-_-) az 1.ik "csaj": (nem tom mi volt az előzmény) ez akkor is igaz ha gyerekem van....?-fogtam a fejem és nem hittem el. a sírás kerülgetett.
Éééés itt jött a sugallat.... Ciel-chan~1 animééééés*3* <33(szegényre most rácuppantam) és vele beszélgettem:3 *-*
Bejött a matektanár: sziiiassssztoook gyerekeeeek^^ :3-MIT KÉPZELSZ H NEM NÉZEL A SZEMEMBE kurva kölke...:@:@:@- írunk 1 kis feméééérőőőőőőőt nem osztályozom csak szint felmérés.- aztán úgy bezsélt velünk mint a dedósokkal xD a felmérő közbe 3 embernek csörrent meg a telefonja *LoL* cikkii ;D


Aztán kiengettek és túléltem:3 (rájöttem h csak Ciel-chan nevét tudomxD)