A következő címkéjű bejegyzések mutatása: karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: karácsony. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. december 26., hétfő

Boldog Karácsonyt!:D

Boldog Karácsonyt, és Boldog Újévet minden
Kedves Olvasónak!^^
Nekem a kedves "jézuska" legfőbbként mangákat, parókákat, ruhákat és egy haj sütővasat hozott.:D
Parókát, hosszú rósza színt Pinkie Pie-hoz [my little pony]
Fehéret pedig, No.6-ből Shionhoz, és Tegami Bachi-Lag Seeing.
Mangák: Death Note 7-11kötetig; Naruto-12-13.Kötet. Tegami Bachi Első kötet.
Jah, és Harry Potter DVD 7/1,2. :D
A Szünetre tervek: Ausztria, síelés;Hibarival kinectezés;Zenával kéne össze-futni; jah és holnap Karácsonyi Niki meet.:)
Szilveszterrel még nem tudom mi lesz, de ha lesz VALÓSZÍNŰ Fincsinél leszek. Bár az a helyzet,hogy nincs kedvem egész éjjel ébren lenni:C






2011. november 15., kedd

Karácsony->cp.

LAPTOPOT AKAROK KARÁCSONYRA!!
...de mivel elég esélytelen, 6 tonna mangát és parókákat fogok kérni.Főlleg hogy Ciellel be van tervezve a No.6-cosplay-Shion,kell rövid fehér paresz. a nyári My Little Pony-Pinky Pie-cp-mhez, pedig szükséges a hosszú pink/rózsaszín. A 3. kiszemelt valószínűleg rövid vörös, az mert, csak.:D
Manga terén, Death Note 7-11ig kellene, Naruto 12-13, és Zsebitől kaptam ma kölcsön egy kóreai mangát, amely igencsak megfogott!*-* Szóval abból is párat jó lenne magaménak tudni.
Amúgy Anime karácsonyon, Tsuna leszek, Xanxus-chanékkal fel szeretnénk lépni [szerintem nem nagyon fog összejönni], de pozitívan állok hozzá!:D 

Csöppet eltérek a témától, de új "problémám" vagyis 2éve húzódó és most súlyosan előtörő problem, hogy eszméletlenül utálom a külsőm, és fiú akarok lenni. Vagyis nem is fiú,hanem csak úgy akarok kinézni, a hajam, az öltözködésem [ a medence csontom xD] Mert férfiként tetszem magamnak.Furcsa.. mondhatni hogy én magam vagyok a férfi ideálom :'D.
Amire már mindenki vár!:D
Cieltől~ *-*
Na jó, elég ennyi faszság mára. ^^

2010. december 25., szombat

Boldog Karácsonyt minden egyes idelátogatónak. (L)

Nem akartam a Karácsonyról írni de ez olyan szinten fura karácsonyra sikeredett mint az egész év.
a történet kezdődött: 12. 20.-a: a Papa meghívta az egész Sulyok-Schmidt familiát 1 bazinagy zabára étterembe. Ott volt egy csomó kaja,édesség ~ Mama,Papa,nagybáttyók+barátnő,Anyu,Apu,hugom,én.
24.e:egész reggel kockultamxD. 1-re mentünk Mamához enni meg ajándékozni. Mamitól 1 FMA-s bögrét és twilight+eclipse dvd-t kaptam :D +5000ft-t. Megemlítendő h életem legfinomabb krumlipüréjét ettem~ *___* még mielőtt hazamentünk beugrottunk Polly madárkámért irodába. Mire hazaértünk ajándékok vártak,kivilágított fa és minden egyéb~ *w* kaaaaptaaaam: hajsütővasat,Harry Potter 1-6.ig dvd,supermanes polót,pizsamát,Gaarás sálat,éséséssss rajzpadot :D:D [mostani tapasztalatom h a dvd-knek örülök a legjobban*-*] utána beköltöztem szobámba HP-t néztem, közbe apu ujra telepítette a gépem szal Hp-közben mindent töltöttem le folyamatosan. Google Crome, Msn live,msn plus,telepítettem fel rajzpadot, meg pendriveról tettem át a képeket zenéket. 
a mai napon azaz 25.e: leutaztunk mamához és ott is bezabáltunk rokonokkal. nah és ittjött [valószínűleg] az
év legnagyobb meglepije! :D mama előhúzott egy EDWARDOS WALLSCROLL-t :O:O *________* nah én ott haltam meg (LLL) 
Mami után még átmentünk dédimhez,beszélgettünk, átadtuk az ajándékokat.


Mikor hazaértünk felszereltük Ed-et*-* aztán Harry Potter maratont tartottam 2-4ig megnéztem a részeket *-* holnapra/[már] mára marad a másik 2 :D


Boldog Karácsonyt mindenkineeeek~ *-*