A következő címkéjű bejegyzések mutatása: inada. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: inada. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. október 22., péntek

ore no nakamada*

Ideje már említést tenni az ujonnan szerzett és régebbi barátokról mivell~ ezekben a szar időkben nagyon megkell őket becsülni*__________* 


~Természetesen Ciel-t kell megemlíteni hisz minden bejegyzésben szerepel... hülye kurva hogy mennyire utállak:@ mindennap együtt találjuk ki a baromságokat és ami még rosszabb röhögünkis rajta:@ te perverz állat O_O


~Kimie: az 1. dolog ami eszembe jut rólla: EDWAAAARD *awww* és Justin bieberxD :'D//imááádom*-* olyan kis szeretnivalóó~ 

~Noriko: J-rocker állat x'D RUKI mániákus. jó vele keringőzni(L) és a bögyét párnának használni. HUSii~~ és Quan azaz Shimpei x'D

~Aya: perverz.sexmániákusO_O de imááádom *aww* a kedvemért neki esne a 'feketekurvának' x,D hány paisja van 1×re 3??...(Y) najóvan. Gaara cépé*.* 

~ Inada: pici [kisebb mint én O:] és ha megölelem 2× körbe tudom csavarni körülötte a mancsaim xD. jó vele táncolni, és lépcsőröl bámulni az embereket:D~ ésés kva jó a haLYa *äwwww*
-------------------------------
~ Lilla: paraszt.köcskö. és HIÁÁÁNYZIK T_T~~ Há' dicsák tejecske! >.<


~ Prüntyő: avagy Bundik: Piercing *w* [a fanpicsái: megfoghatoooom*-*] xD és webcam.