A következő címkéjű bejegyzések mutatása: xD. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: xD. Összes bejegyzés megjelenítése
2011. július 5., kedd
2011. február 12., szombat
Egy nap Narutoval~
*___* Végre sor került a random Cp-zésre Viviveeeel (L)
12 kor találkozó Arany Jani metró megállóban:D mikor leszálltam már láttam Naruto-küüünt szóval elkezdteeem futniii >:DD és táádááá~ Viviii *___________________* *fangörcs. rácsimpaszkodik a lábára* és Yondi is. :D Pár percre rá befutottak Naru-kün koli társai és Sasuke [cosplayer] és még egy Naruto:D. Elindulva nem voltunk biztosak benne hogy tudjuk az utat a japános animés kiállítás fele szóóóval... ^^" deeee elsőre odataláltunk C:. Ottan találkoztam Yunáávaal ~ *.* Tobival, és egykét random emberrel. A' kiállítás' elég foscsi volt. xD, de utána jött csak a java elmentünk pecsához képeket csinálni, aztán Vajda-Hunyad várhoz [ott csatlakozott hozzánk Orsi is, aki Narutoval és faszukével Sasukével elhúzott egy kicsit]itt is Rrreeengetteg kép készült, és egy csomó hülyeség :'D, majd Hősök terére,ott lengyelek támadtak le minket pár kép erejéig(Y). Közbeeeen folyamatos fangörcsöktől szenvedtem Vivi társaságában FHÚÚÚÚ*.*. Fél4fele elindultunk Ikeába ott ettünk 100ft-s hotdogot xD és találkoztunk szintén random Soul eater cp-sekkel(Y) xD.Orsiék visszatértével beszélgettek YAOI-ról *agybalövimagát*, hülyültünk,és elvoltunk. 6 óra körül ideje volt könnyes búcsút venni egymástól T___T én Orsival mentem haza, kibeszéltük az élet apró dolgait és egyebek ~ ^^
Linkin Park - Leave Out All The Rest
12 kor találkozó Arany Jani metró megállóban:D mikor leszálltam már láttam Naruto-küüünt szóval elkezdteeem futniii >:DD és táádááá~ Viviii *___________________* *fangörcs. rácsimpaszkodik a lábára* és Yondi is. :D Pár percre rá befutottak Naru-kün koli társai és Sasuke [cosplayer] és még egy Naruto:D. Elindulva nem voltunk biztosak benne hogy tudjuk az utat a japános animés kiállítás fele szóóóval... ^^" deeee elsőre odataláltunk C:. Ottan találkoztam Yunáávaal ~ *.* Tobival, és egykét random emberrel. A' kiállítás' elég foscsi volt. xD, de utána jött csak a java elmentünk pecsához képeket csinálni, aztán Vajda-Hunyad várhoz [ott csatlakozott hozzánk Orsi is, aki Narutoval és
Linkin Park - Leave Out All The Rest2010. szeptember 14., kedd
> > ayuu.< < ~ #Konan# °Naruto° üzenete:
*mondom előbb fog elütni 1 repülő tengeralattjáró minthogy én olyat csináljak mint a mai divat fiatalság. <- xD
erre kértem 1-2 embert h rajzolja le a helyzetet [rajzokat még mindíg várokxD]:
Hozzákelltennem ez az 1. művem Sai-n amit befejeztem és közzé tettem xD
*mondom előbb fog elütni 1 repülő tengeralattjáró minthogy én olyat csináljak mint a mai divat fiatalság. <- xD
| Dollcitól~ |
![]() |
| ez az én művemxD |
[érkeznek még...remélem]
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)








