A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 2000látogató. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: 2000látogató. Összes bejegyzés megjelenítése

2010. december 14., kedd

nincs. Feketébe volt, de elvitték.

Olvasgattam Senseii/Kakashi/Gyöngyi blogját és kifejtette azt amit én nem akartam, mégis megkell tennem, mert nem hagy nyugodni. A stílus,kinézet ízésről írogatott. Ahogy hallgatom a számokat jútyúbon azt látom: fikázzák,szarozzák,DIVATozzák és így már hallgathatatlan. Ilyenkor nem gondolnak arra hogy ez ESETLEG rosszul esik valakinek... vagy agyat használni luxus.? de tényleg. felfoghatatlan... ha nem tetszik írd nyugodtan h 'nemjó/nemtetszik/akár utálom' akk ezvan. Meglehet ezt értelmesen is 'beszélni'. -__-" 
a MÁSIK... nem tudnék 3embert mondani akik HAJLANDÓak magyar zenét hallgatni, mer az milyen gáz már.Azt nem vágom h mi a tököm baja van vele mindenkinekxD megint csak h a magyar nem jó mer az divat... DE BASSZA MEG NAGYÍTÓVAL KELL KERESNI azokat akik szeretik is. 
még 1 észrevétel: mostnanság mindenkinek elmentek otthonról... depiek/idegesek/vagy csak simán nem lehet hozzájuk szólni. szerintem front vanxDvagy csak simán én lettem megutálva._. ....
___________________________________________________________
1 kicsit vidámabb téma: szombaton animecon aztán go Várpalota Lillához *____* 
a cosplayem nagy része kész, már csak a felsőrészt kell megvarrni:D




ésés köszönöm a 2000. látogatót *-*