A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cosplay. Összes bejegyzés megjelenítése
A következő címkéjű bejegyzések mutatása: Cosplay. Összes bejegyzés megjelenítése

2011. november 15., kedd

Karácsony->cp.

LAPTOPOT AKAROK KARÁCSONYRA!!
...de mivel elég esélytelen, 6 tonna mangát és parókákat fogok kérni.Főlleg hogy Ciellel be van tervezve a No.6-cosplay-Shion,kell rövid fehér paresz. a nyári My Little Pony-Pinky Pie-cp-mhez, pedig szükséges a hosszú pink/rózsaszín. A 3. kiszemelt valószínűleg rövid vörös, az mert, csak.:D
Manga terén, Death Note 7-11ig kellene, Naruto 12-13, és Zsebitől kaptam ma kölcsön egy kóreai mangát, amely igencsak megfogott!*-* Szóval abból is párat jó lenne magaménak tudni.
Amúgy Anime karácsonyon, Tsuna leszek, Xanxus-chanékkal fel szeretnénk lépni [szerintem nem nagyon fog összejönni], de pozitívan állok hozzá!:D 

Csöppet eltérek a témától, de új "problémám" vagyis 2éve húzódó és most súlyosan előtörő problem, hogy eszméletlenül utálom a külsőm, és fiú akarok lenni. Vagyis nem is fiú,hanem csak úgy akarok kinézni, a hajam, az öltözködésem [ a medence csontom xD] Mert férfiként tetszem magamnak.Furcsa.. mondhatni hogy én magam vagyok a férfi ideálom :'D.
Amire már mindenki vár!:D
Cieltől~ *-*
Na jó, elég ennyi faszság mára. ^^

2011. július 10., vasárnap

Köszönöm emberek! (L)

Nektek köszönhetően, és a cosplay.hu -nak életemben harmadszor, de egyedül nagy képen ELŐSZÖR lehettem benne a MONDO magazinban! Ez nagyon jól esik:3
A leghangulatossabb kép címetkaptam a Zsűritől, és a közönség díjas 4. lettem *.* 
Az 5. helyezett képen Kakuzu található *.*. Ráadásul hátrébb a 62.oldalon Will is csücskösödik egy képen :D





2011. május 30., hétfő

picsa cépé xD

Ma Du nagyon unatkoztam... és amúgy is Fannival terveztünkpár ilyen képet... xD :




Asszem ez a számnagyon jellemzi az osztályomnagy részét: egoizmus, beképzeltség és azt hiszik ők a mindenség... -.-"

2011. május 6., péntek

elmaradások.

 
Sok minden dolog történt/történik mostanság körülöttem.^^
Ciellel jókat szoktam partyzni suliban ~~ :D 
Folyamatosan animéket nézek, főlleg régen látottakat. //Fma,Inuyasha//
Mindjárt Con, megvan a Naruto és Naruko parókám is.
Ezek ellenére, valami nagyon  hiányzik, amire nem tudok rájönni micsoda... ezáltal, az utóbbi napokban nem aludtam túl sokat :/.Nagyon fáradt vagyok.:C 
A KHR fanatizmusom azóta sem tűnt el. <3  Imádom még mindíg, már csak a mangát kéne magyarul megtalálni ^^"
Holnap meeten Kakashival buziknak öltözünk *.* [K.K.K.K.(LL)]és valószínűleg az is party lesz (H).
Így évvége fele, Kémiából és Anyagismeretből belekénehúzni, de nincs túl sok hangulatom az iskolához xD. Az osztálytársak még mindíg parasztok -.-",és ofő is bekapott valami undok pirulát ... [N]





2011. április 20., szerda

írni kéne. :C

Jah hogy néha bejegyzést is kéne írni? xD Így április közepe végén, számomra 1. napja a szünetnek, mivel tegnap belázasodtam *hero* ezért ma nem mentem a 'JEDI' napra suliban (Y). Hugom ma utazik Belgiumba *partyyy* és egy hétig nem lesz itthon *__*. Amúgy újonnan eljárok Muterral eddző terembe, izmosítani (H) és szerdánként lovagolok. 
Most pénteken HA meggyógyulok, Zsebihez megyünk partyzni, Ciellel, Ayrinnal, és Kimie-vel :D másnap pedig Vongola piknik~ Ennek alkalmából előző hétvégén Fanni átjött és levágta jó  rövidre a hajam, h be tudjam lőni Tsunásra ;D :shishishi: 
Anime ügyben: Végig néztem a KHR-t :CCCCCCCCCCCCCCC szóval most újra megnézem az Inuyasha-t mer rájöttem h a nagy részére nem emlékszem. :"D 
Sőt még rajzolnom is kellene mert már vagy 2 hónapja nem alkottam T.T D: azt hiszem 
mindjárt neki is állok  ;D 
Múlt hétvégén meghalt a hörcsögöm, Mogyi:/  nagyon hiányzik.[azthiszem innentől kezdve mondhatom, h ez az év se az én évem lesz(Y)]


Nyah~ ennyi voltam mára~ smaccantás.

2011. március 27., vasárnap

'Boys and Girls be ambitious.Boys and Girls keep it real.'

Egész héten Katekyo Hitman Rebornt néztem! O_O 
Ez csak azért érdekes, mert az elején [ tavaly szeptemberben néztem meg az 1. részt...] nagyon nem vonzott, de utána nem egy, nem két ember mondta, hogy egy nagyon jó anime, csak jussan el a 20-30. részig! Sikerült *3* !
most vagyok a 120.résznél és annyira jó hogy csak naa~ Teljesen magával ragadott. Főleg a 3 fő-fő szereplő, először naaaagy Yamamoto fan voltam, és úgy voltam vele h Tsuna hisztis, gyáva 'semmirekellő' kisöö~~ ;D bár Gokuderára sem van panasz:D. Aztán Tsuna is beférkőzött a kedvencek közé a 88. rész környékén *.* nyaaah:~ 
Hogy ne csak KHR-ről szóljon a bejegyzés: eseménydús hétvége, amii:
Péntek: 4 óra *3* utcsó tesi, ahol Nikivel tollasoztunk [azóta is izomlázam van]/ 12-kor találka Fannival [nehéz kezdet] ittunk egy Shake-t és nézelődtünk megbeszéltük, hogy visszajövünk egy kis pénzzel du. ~ szóval anyuékkal 3körül elmentem Auchan-ba, Hugomért, aztán Árkád-Fanni [ismét] :D nem találtam magamnak semmit <:(. Így este kimentem Peincíí-vel korizni. *___*
Szombat: Délelőtt apuval vettünk konatklencsét.- Meet Kakashi, Gábor, Will és Doll [Gokudera-kun] társaságában. Átpártolva Arénába Kakuzuval talállkoztunk/tam és hívást kaptam Miyako-tól hogy ittvan pesten és fussunk össze ott. ~ *____* Vettem Cosplay-hez sminket, és nyakláncot ~ 

Hazaértem, anyu mondta h járt nállunk Bundik, és mint kiderült Mattennél alszik:D Beettem és is oda magam és ott hardcore partyztunk egész éjjel D:  
Ma ~ vasárnap: Bundik, Mattennel itt voltunk nállam, a hímek wii-ztek én meg Puzzle-ztam! xD majd szépen 7fele hazaindultak, én a változatosság kedvéért KHR-t néztem ;D *.* és nyúúúú~ levágtam a hajam h megtudtam csinálni Tsunásra <3 Cielke rávett, h cp-zzem őt O_Oés tök jót áll(A) :D
Ennyi voltam mára Fiatalok, így este 23:07-kor holnap suli -.- T.T

2011. február 12., szombat

Egy nap Narutoval~

*___* Végre sor került a random Cp-zésre Viviveeeel (L)
12 kor találkozó Arany Jani metró megállóban:D mikor leszálltam már láttam Naruto-küüünt szóval elkezdteeem futniii >:DD és táádááá~ Viviii *___________________* *fangörcs. rácsimpaszkodik a lábára* és Yondi is. :D Pár percre rá befutottak Naru-kün koli társai és Sasuke [cosplayer] és még egy Naruto:D. Elindulva nem voltunk biztosak benne hogy tudjuk az utat a japános animés kiállítás fele szóóóval... ^^" deeee elsőre odataláltunk C:. Ottan találkoztam Yunáávaal ~ *.* Tobival, és egykét random emberrel. A' kiállítás' elég foscsi volt. xD, de utána jött csak a java elmentünk pecsához képeket csinálni, aztán Vajda-Hunyad várhoz [ott csatlakozott hozzánk Orsi is, aki Narutoval és faszukével Sasukével elhúzott egy kicsit]itt is Rrreeengetteg kép készült, és egy csomó hülyeség :'D, majd Hősök terére,ott lengyelek támadtak le minket pár kép erejéig(Y). Közbeeeen folyamatos fangörcsöktől szenvedtem Vivi társaságában FHÚÚÚÚ*.*. Fél4fele elindultunk Ikeába ott ettünk 100ft-s hotdogot xD és találkoztunk szintén random Soul eater cp-sekkel(Y) xD.Orsiék visszatértével beszélgettek YAOI-ról *agybalövimagát*, hülyültünk,és elvoltunk. 6 óra körül ideje volt könnyes búcsút venni egymástól T___T én Orsival mentem haza, kibeszéltük az élet apró dolgait és egyebek ~ ^^


Linkin Park - Leave Out All The Rest

2010. október 31., vasárnap

Halloween avagy szegény Vercsi x'D

2010. 10. 19-30.


Péntek: 4órám volt,utána jött értem apum... nah ez 1 hiba volt. Mentünk M0-son és kijött a belsősávból 1 formás kis kamion, nah kocsisor megállt apu már nem tudott, neki az előttünk leledzőnek aztán szalagkorlát~> szal TOTÁLKÁR(Y) -.-" az meg a másik h 2órát dekkoltunk az autópálya kellősközepén 1 leállósávon a 200-zal menő autók mellettxD


5re értem Hidanhoz... ott mindenki pangot~ volt aki Facebookozott :'D Gyöngyi bekötözött múmia szerű cuccosvolt.Hidan... őőő Ciel asszem O_O.Peincíí Kalapos volt.Doll Drocell. És Gábor meg Csabi cp nélkül pangtak.Következő lépésben megjött Vercsivercsi *kunc*majd lementünk Dollal Cielért aki férfi Konan [Kanon volt]. Megérkezett Nero, aztán Will is. Ki lettem festve *w* ~~ pont mire végeztünk hívta Fincsi Willt h menjünk érte. jóvaaaan~ szépen LASSAN elidultam Faterral [Will] és Dollal érte, míg mentünk és vártunk lefotózott minket az ellenőr O_O nyugatiban 2× jöttek hozzánk cigiért meg apróért -.-" emo hapsi leakarta szedni Fater lábáról a PLATFORMJÁT =O [segítettem volta >.<] nah tehát~ Fincsi megérkezésével vissza Hidanhoz...mire visszaértünk Kakuzu is ott volt.
És itt döntöttünk úgy, hogy menjünk házalni~ go CSÜLÖK!xD meg Hidanka valamelyik rokona hmm éss megálltunk 1 szökőkutnál ahol Neroval lábatáztatunk [kva hideg volt>.<] képeket csináltunk és Kakuzu itt húzott el T_T~ gyüjtöttünk 4db m&ms-et, és 1 kockacukrotxD 
Este leszedtük sminkjeink majd 'beágyaztunk' [ ha a foldre letett takarót annak lehet nevezni:D] a felállás/fekvés: ágyon: Peincíí,Gyöngyi,Ciel,Vera. Az ágy előtt Fincsi és Doll és Nero a konyha bejárat előtt Hidan,Gábor,én,Fater,Csabi. Első körben megnétük a paranormális aktivitást ami senkinek se tetszett xD csomóan bealudtak~ 2.nak AvP [Hidan bestje] amin én aludtam be,Hidan az egészet véig dumálta valami volt a tesi tanárával kapcsolatban vagy nem tomxC. Innentől kikapcsoltuk a tv-t és Gyöngyi szórakoztatta a népet.Csabi az egész éjjszakát végig aludta kb(Y) én annyit tudok h egyszer aludtam film közbe, aztán átköltöztem Fincsi ölébe ott is bóbiskoltam petite-t,vissza a helyemre megintcsak vagy 1órát ott aztán 4óra tájékán felköltöztem az ágyra és ott aludtam 8ig ~ Hidan szobájában 10ig x'DDDD szal tudok(:
Lassacskán folydogáltunk duna plázába ott ettünk~ majd vissza Hidanhoz.
Onnan olyan fél2fele mentünk el. én 3ra értem haza. Mindent össze vetve kva fáradt voltam ÉS NAGYONNAGYON JÓ VOLT *www* // Fúúúj Vera ne fingjá'má'//
Milyen irónikus h Kakashi is múmiaxD

2010. augusztus 8., vasárnap

NyaaCooon~ *-* 2010. 08. 07.
tehááát~ a nap azzal kezdődött  hogy felkeltem 0.o (kihitte volnaxD) és mi vittünk mindenkit tehát Peincíí érkezett hozzánk, aztán Kakuzu... elindultunk*-* h felszedjük Danit is (IGEN Fekete Daniról van szó(: ) Dunaujvárosban. nyah~ megtaláltuk őt meg ő is minket. Útközbe mindenkire rájött a pisilhetnék 0.o benzinkúút powz. (Y)
Odaértünk xD 
ott elkezdtük magunkra pakolni a cépénket xD kötözés-paróka-fejpánt-pulcsi ez az én Naruto cépém. *-* (ráadásul. szerintem sose fotóztak le annyian mint aznap x,D)
FELTÜNT h nagyon kevesen vannak... bár ismerős arc így is volt mint pl Kida aki Maya-nak öltözött (LL) odaadtam neki a cuccait meg adtam ajándékba 1 nyalókát is.
Mikor Danival sétáltunk 1 csomó rajongó meg rohamozta őt de ééén MEGMETETTEM tőlük >:D én lettem a bodyguard-ja :,D
Vettem:
~ Naruto 11. manga-t
~ soksoksok Naruto-s és LM.C-s kitűzőt
Narutoshippuuden wallscroll-t
~ és Naruto kulcstartót xD


Találkoztam freehug- táblás Harajukukkal imááádom őket~ (LLL) ésés LM.C forever >:L
AdriHero-t is jól megszorongattam *-* :D:D
Peincíível táncoltunk.egyszer elhagytam mindenkit. Kidamaya-valés aző Aiji-ával meg a törpiekkel is lógtam. aláfirkatottam egy Antisakurvás táblááát(Y)
Harajuku g u r l ~ (L)
jaaaa~ meg elvittem hugom rózsaszín esernyőjét és azzal ugráltam mindenfele. nagyon sokan fotóztak le VÉGRE. csak 1 baj volt hogy mivel kevesen voltak, nem volt olyan hangulat mint kellett volna lennie.TT_TT =/

A továbbiak~ hát... xD a kocsiban visszafele. Dani aludt 1et...én a csomagtartóból Peincíí ölébe költöztem aztán valami nagyon fura dolog jött ki belőle.(és nem kell rosszra gondolni) Anyumék kiraktak itthon ők megtek Balcsira ismerősökhöz aludni.Mi kimentünk játszóra. Visszatérve kaja,aztán kockulás míg ...
és a folytatás legyen a mi titkunk *kunc* (nem kell rosszra gondolni)
a nap talulsága (fangurlok álomálmaxD): egy ágyban aludtunk Fekete Danival *-* :P:P
n y á á á ~

2010. augusztus 1., vasárnap

hard day;sweet things.

awawaw~*lovel* Anyu szülinapja alkalmából elmentünk a Wasabi sushibar-ba és ugy telezabáluk magunkat minden sarral h utána elmentünk sétálni és azt hittem meghalokxD.najóoké.
 Úgyvolt h ha végeztünk elmegyünk nagyimhoz a cosplayel kapcsolatban, de apum kitalálta h előbb ugorjunk be Arénába. Ott nézelődünk erre a Converse bótba végre van olyan csuka amilyet már kb Április óta akarok. ééééés Apu megvette*w* <333
Mentünk nagyimhoz őmég nem szabta ki az anyagot T__T (elvileg holnap fogja) de össze néztem a narancsot meg a feketét és kva jól néznek ki együtt =3
Mindezek után még Peincííhez is elugrottamxD rajzoltunk Edwaaaardot (LLLL) meg sétáltunk. :D

uwuwuwuwuwuw~ aishiteiru. here some picture :

Cosplay alapanyag<3

2010. július 31., szombat

Naruto cp.

Holnap kezdem el a Naruto cosplayem amire már 1 éve felvagyok készülvexD de nem elkészülve T.T a paróka megvan. már naaagyon várom a nyacont.*-* életem 1. böpö-n kívüli conja ésés tök fasza :D naa mondjuk a fejpánt az rendes színű lesz xD Shippuudenes Naruto*-* <3 jaaahm. meg láttam a Naruto Shippuuden 4. movie trailer-ét és teljesen lelkes vagyok:D. Nyacon Pécsen lesz. NAGYVALÓSZÍNŰSÉGGEL anyumék visznek hoznak minket :3 szal tök király lesz :L